Rak płuc spowodowany paleniem papierosów

Chcę, aby odsłonić jedną z oszustwa z lobby medyczno-farmakologicznej, którzy bardziej niż ktokolwiek inny wydaje się być akceptowane i brane za pewnik, nawet przez bardziej świadomych i doświadczonych: danych, że dym tytoniowy powoduje raka. Oświadczam, że nie palę i nie lubię środowiska, gdzie ludzie palą. Myślę też, że to faktycznie nic nie daje. Ale stamtąd, aby potwierdzić, że jest to z powodu raka … być “, jest duża różnica!

Przyczyny leku, który stanowi, że we Włoszech istnieje 20000 przypadków zgonów rocznie z powodu raka spowodowanego paleniem tytoniu lub innych “numerów” gatunku, oparte są wyłącznie na danych statystycznych: 80% przypadków raka płuc jest znaleziono u palaczy lub byłych palaczy, tylko 20% z tych, którzy nigdy nie palili. Dane są więc jasne i przytłaczające, że nie wydaje się, aby dać podstawy do wątpliwości lub jakiejkolwiek możliwości w przeciwieństwie do hipotezy. W rzeczywistości, to są w różny sposób.

Po prostu uważają, że roszczenia oparte na danych statystycznych nie jest naukowa. Od Galilei uważamy fakt, że coś naukowej jest powtarzalne i powtarzalne, coś, dla których, w pewnych warunkach, zawsze uzyskać takie same wyniki. Na przykład jest to nauka, że szkorbut jest spowodowane niedoborem witaminy C. Jeśli wyeliminujemy tej witaminy to od osoby, prędzej czy później będzie to przejawiać objawy szkorbutu, na zawsze. A jeśli w tym momencie podawać witaminy, leczyć, zawsze. To upoważnia nas do stwierdzenia, że szkorbut jest spowodowane niedoborem witaminy C, możemy również dodać, że jest to prawda naukowa.

Teraz jest jasne, z danych epidemiologicznych, istnieje wielu palaczy, którzy nigdy nie miała raka, jak również istnieje wiele niepalący zmarł na raka płuc. Mimo to bardzo proste, ponieważ możemy tylko stwierdzić, że dym tytoniowy jest prawdopodobnie tylko jeden element, który przyczynia się do raka, nie przyczyną. Ale nawet tak sformułowane, to wciąż tylko hipoteza do sprawdzenia. Oto kilka szczegółów (ale istnieje wiele innych), które są sprzeczne akt absolutną wiarę onkologicznych “papierosów na raka =”.

1) średnia liczba wypalanych papierosów na osobę na rok w Europie i 1741, a nie w Grecji jest niemal dwukrotnie: 3012. Cóż, w tym kraju długość życia jest znacznie wyższy niż w Unii Europejskiej.

2) badania statystyczne. zrobione w Australii w latach 1989 – ’90, najbardziej znaczący public jedna z tabel (pełna praca w języku angielskim znajduje się

Mężczyźni i kobiety 45 lat lub więcej, w Australii, 1989 – ’90 – w%

Choroby

Palenie

byłych palaczy

niepalący

No choroba

24,9

15.9

17.9

Nowotwory

4.9

6.8

5.4

Dna

2.8

5.6

2.8

Cukrzyca

2.8

4.5

3.8

Otyłość

0.3

0.3

0.6

Wysoki poziom cholesterolu

4.8

6.7

6.9

Napięcie nerwowe, problemy emocjonalne

6

5.8

6.2

Koryto

1.2

1.5

1.3

Nadciśnienie

18,3

27

29

Choroba serca

6

11,4

6.7

Zapalenie oskrzeli, rozedma płuc

7.8

7.6

3.4

Astma

5.6

6.6

5.4

Wrzód

5.7

5.6

3

Inne choroby układu pokarmowego

7.5

9.8

8.3

Choroba nerek

2.2

2.4

1.9

Artretyzm

25.2

31,4

32,1

Problemy dyski kręgowe

6.2

6.3

4

Ból pleców (nie podano)

13,4

12,5

11,2

Łączny

100

100

100

I podkreślił w kolorze punktów, w których różnice między palących i niepalących są dobrze widoczne, a zatem statystycznie przydatne, ale także, w którym numery, które można oczekiwać, aby znaleźć tam nie ma. Jedno wydaje się oczywiste: palacze mają więcej oskrzeli i rozedmy płuc. Ale jeśli spojrzymy na trzy punkty “szpiega” chorób układu krążenia: cholesterol, nadciśnienie i choroby serca (które według roszczeń medycznych ofiar wśród palaczy jeszcze więcej raka), mamy miłą niespodziankę. Najmniejsza liczba chorób można znaleźć w prawo od palaczy! I na nowotwory wypowiedzi jest taki sam! Wtedy jest naprawdę zaskakujące, biorąc pod uwagę między palaczy jest więcej osób w dobrym stanie zdrowia wśród osób niepalących! Wydawałoby się, że papierosy są lecznicze … Jest bardziej prawdopodobne, że wszystkie badania statystyczne z paleniem tytoniu a rakiem nie mają ważność, ponieważ czynniki, które wchodzą w grę, jest tak wiele, i nieuchwytny, że nie może być poddana kontroli w sposób wiarygodny.

3) Inne statystyki, “Czy rozumiesz objawy ciała”, Macro Edizioni dr. Vicente Herrera. “Od 1978 do 1985, na przykład, w Hiszpanii odnotowano dramatyczny wzrost śmiertelności na raka płuc. Porównując to ze wzrostem bezrobocia statystyczną korelację obserwowano znacznie silniejsze niż w przypadku używania tytoniu. “… “Od tempie 38 na 100.000 w 1975 r. został osiągnięty w tempie 60 na 100.000 u mężczyzn, natomiast liczba papierosów na dorosłego mieszkańca rocznie utrzymywano na stałym poziomie w zakresie pomiędzy 2341 i 2678. “Po raz kolejny nie ma korelacji między konsumpcji papierosów i raka.

4) Jeśli statystyki, ze względu na złożoność ludzkiej kondycji, nie wydają się być odpowiednie do badania raka związanego z paleniem, co mówią w doświadczeniach laboratoryjnych? Podam wam postać dobrze znana naukowcom: myszy poddane dymu tytoniowego rozwój raka płuc, chomiki Absolutnie nie. Onkolodzy powie, że chomiki mają “geny”, które czynią je odporne na raka od palenia. W rzeczywistości nikt nigdy nie zrobił wyszukiwania, aby potwierdzić to stwierdzenie, które jest po prostu hipoteza i nic więcej. Jednym z wielu “strzelać” typowego z tych, którzy nie wiedzą, ale to musi dać się zrozumieć, w celu zachowania i stypendium. Jednak istnieje naukowe wyjaśnienie, i znaleźć trochę dalej.

5) Obecnie onkologii uważają palenie odpowiedzialne na raka w 30% i moc 35%. Przekonamy się, że dane te są interesujące dla wniosków, które w tym momencie musimy zacząć ciągnąć.

Uwagi i wnioski.

Mamy pewne informacje, które można nazwać naukową na temat raka płuc? Coś, że zawsze można znaleźć? Stała w skrócie, jak brak witaminy C na szkorbut, że tak powiem. Tak, istnieje, ale nie jest to pewne aktywa medycyny. Znajdujemy go w Nowej Medycyny Hamera. W przypadku pacjentów z rakiem płuc, możemy zawsze znaleźć, w okresie bezpośrednio poprzedzającym pojawienie się choroby “konflikt” strach umierania. To nie jest niejasny lęk przed śmiercią, że być może akcja trochę “wszyscy, to jest dobrze zdefiniowany strach, dramat, stworzony ze względu na bardzo specyficzne i mieszkał” w spokoju “, który nie jest w tajemnicy do nikogo. Hamer wystąpił w tysiącach przypadków, i znalazł ją na zawsze. Ja zawsze uważałem, bez wyjątku, w przypadkach, które ja osobiście badanych.

To również wyjaśnia, dlaczego myszy “palących” rozwój raka. To zwierzę jest przerażona ognia i kiedy pachnie ucieczek dymu. Ale jeśli nadal czuć ten zapach nie jest w stanie uciec (jak w klatkach laboratoryjnych), będzie żyć w stanie ciągłego strachu przed śmiercią. Chomik zamiast żyje w głębokiej nory w naturze i nie obchodzi czy są pożary; nory i czeka spokojnie, że “kroki”. To również wyjaśnia, dane w punkcie 3: kiedy życie staje się coraz bardziej niepewna, łatwiej jest rozwijać, że “konflikty”.

W odniesieniu do pkt 5, te same rozważania wykonane na danych statystycznych dotyczących palenia mogą być również wykonane na dostawę. Powiem jasno: Jestem przekonany, że zasilacz ma bardzo ważną rolę w zdrowiu człowieka. Wystarczy kontekst wiarygodność metod statystycznych w tym przypadku również. Aby uzyskać dane, które mają jakąś ważność, powinniśmy być w stanie “izolować” istnienie i studiować element na raz, co oczywiście jest niemożliwe.

Na przykład, istnieje prawdopodobieństwo, że wśród palaczy jest większe pragnienie silnych aromatów niż u osób niepalących, wiadomo, że między nimi nie ma większego spożycia alkoholu, prawdopodobnie nie bardzo zdrowej żywności, takich jak smażonych, ostrych przypraw , tłuszcze, mięso, itp. … Może to być spowodowane faktem, że palenie zmniejsza wpływ smaku, ale także skalę osobowości pragnienie większej ilości i intensywności doznań smakowych (osobowość z silną tradycją ustną, psychoanalityk powiedziałby). Jeśli chcesz zrobić szereg statystyk, powinniśmy przynajmniej wyjaśnić tę zależność pomiędzy paleniem i pewnego rodzaju władzy, w przeciwnym razie mogą przypisać do elementu, który może zamiast tego być spowodowane na innych.

Ale, jeśli tezy palenie rak = nie stanąć do analizy tylko trochę “bardziej dokładne niż są proste Alarmistyczne krzyki Ministra Sirchiapone, Veronesi oraz raka chóru, to dlaczego wszystkie te kampanie antynikotynowe, drakońskie prawa na bierne palenie, terrorysta napisane na opakowaniach papierosów, etc …? Powodem znów jest “polityka”.

Podstawowym elementem jest to, że wszystkie onkologii w ciągu ostatnich 60 lat to całkowita porażka. Mimo to, wiele osób zostało wzbogacone udając coś zrobić, aby leczyć raka. Ale na szczęście trwa, trzeba wymyślić coś nowego, aby podnieść nadzieje, perspektywa nowe kierunki badań, wyświetlanie lub manipulowania statystyk, etc … Krótko mówiąc, prawdziwy technologii marketing w akcji, w przeciwnym wypadku dnia ktoś może powiedzieć, że “król jest nagi” i wszystko się skończy. Osiągnęliśmy pewien sukces z wczesnego rozpoznania utrzymujących kampanii ostatnich lat. Ludzie nadal oburzać i umiera na raka więcej i więcej (oficjalne statystyki), ale 5-letnie przeżycia od momentu rozpoznania jest zwiększone. Oczywiście terapie funkcjonariusze nie mają nic wspólnego, faktem jest, że jeśli diagnoza zostanie dokonana przed pacjent najwyraźniej żyją dłużej. Ale w tym momencie może pokazać “liczby”, aby uzasadnić swoje prace dojenie środków publicznych i prywatnych.

Teraz starają się dymem. W ten sposób czują, że są niepokojące nas i wiemy, że odkryli, jak drastycznie zmniejszyć raka i że jeśli zachoruję, to nie tylko nasza wina. Ponadto szczerą nadzieję, że ludzie palą i chorują mniej produkować, w ciągu kilku lat, dane na temat triumfalnego zmniejszenia tej choroby.

Obawiam się, że będzie bardzo rozczarowany. Dane dla innych krajów w wyniku kampanii antynikotynowych pewnego czasu już aktywnych są przygnębiające. Zasadne jest również, aby myśleć, że terroryzm w mediach, która odbywa się do zaniechania stosowania tytoniu, środków spożywczych konfliktu własnego strachu przed śmiercią (Hamer). Dziś, za każdym razem osoba światła ustawę papierosów świadomie lub nieświadomie zwroty jak “palenie zabija”. Wszystko to będzie zrobić, to zwiększyć chorobę chcesz uniknąć. Ale nie martw się, jeśli ta kampania marketingowa nie powiedzie, znajdą inną.

Chyba że budzimy się przed …

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s