Dziedziczenie raka płuc

Onkologii i leczenia raka płuc i raka płuca

 

Onkologia: Rak i raka płuc.

Rak płuca jest nowotworem, który może mieć wpływ na różne osoby i, niestety, jest rak, a niebezpieczne i często śmiertelne: śmierć z powodu raka płuc jest ponad milion rocznie, a szansa na przeżycie i niskie w porównaniu do większości innych typów guzów i nowotworów.

We Włoszech co roku 35.000 osób dotkniętych rakiem płuc: niektóre mają wpływ łagodnego guza, a częściowo w guza surowszą lub złośliwe.

Statystycznie tych, którzy palą ponad paczkę papierosów dziennie, a więc tych, którzy palą więcej niż 20 papierosów dziennie, ma około 20% szans na śmierć z powodu raka płuc w porównaniu do zestawu palenia.

Jednak w Europie, w pewnych momentach zauważono spadek zgonów z powodu raka.

Rak płuc może również wystąpić z powodu przypadkowych mutacji i zmian DNA lub dziedzicznych przyczyn. Odsetek powoduje raka płuc z dziedzicznymi jest rzadkością.

Pewnością dym z papierosów i papierosy mogą przyczyniać się do powstawania raka lub nowotwór w płucach, a w innych częściach ciała.

Istnieje wyraźna korelacja pomiędzy paleniem tytoniu, dymu z papierosów, tytoniu i palenia papierosów na raka płuc i raka płuc.

Trzeba też powiedzieć, że choroba raka i raka płuc wpływa także osób niepalących, ale oczywiście palacze są bardziej narażeni i rzucenie palenia pomaga złagodzić lub zapobiec wystąpieniu lub rozwoju tych chorób.

Jednak palacz ma około 25 razy bardziej narażone na raka lub nowotwór płuc niż niepalący.

Kolejna część populacji na ryzyko zachorowania na raka płuc są biernymi palaczami i tych, którzy podlegają lub przemysłowe zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie, uran, radon azbest, azbestu, produktów naftowych, spaliny i innych podobnych sytuacjach, a zatem mało zdrowe.

Należy również zwrócić uwagę na dietę i wysoki poziom cholesterolu – wysoki poziom cholesterolu we krwi tworzące nagromadzenia niebezpiecznych dla zdrowia ze względu na złoża w tętnicach powiedział niskiej gęstości lipoprotein LDL “złego cholesterolu” blokuje prawidłowy przepływ krwi do serce i mózg z widocznych uszkodzeń i zwiększa ryzyko zawału serca i chorób, takich jak miażdżyca, dusznica bolesna, udar mózgu. Zasilanie i dieta bogata w tłuszcze nasycone, takie jak triglicerydy lub żółtek jaj, wątroby, przyczynia się do pobudzania wątrobę do wytwarzania większej ilości cholesterolu.

Zdrowego stylu życia, dobre ćwiczenie i zdolność do oddychania powietrze niezanieczyszczone górskie powietrze, na przykład, może pomóc lepiej opieką naszych ciał i większą odporność kształtuje się w ogólnych korzyści także dobre dla prawidłowego oddychania i Sprawność układu oddechowego i płuc.

Rak płuc jest częste u mężczyzn, nawet jeśli rozpoczyna się trochę “w dół dla mężczyzn i kobiet, jest zwiększona przez główną przyczyną śmierci nowotworu.

Istnieje kilka typów raka płuc i najczęściej są raka płaskonabłonkowego płuc, która wpływa na drogi oddechowe i obejmuje trzecia pacjentów chorych na raka, w szczególności ludzie.

Gruczolakorak rozwija się łatwiej u kobiet.
Inne formy raka są:
rak , z dużych komórek
– Small cell carcinoma.
Nie istnieją żadne szczególne objawy dla raka płuc. Jednak czasami może to być początek gorączka, kaszel, ból w klatce piersiowej i trudności oddychać i świszczący oddech, zapalenie płuc i opłucnej z bólem w klatce piersiowej i żeber.

Leczenie nowotworów płuc poczyniła znaczne postępy.

Skuteczna terapia w leczeniu do płuc jest częściowo także w funkcji do rodzaju i stanu choroby, nowotworu lub raka: wczesna diagnoza może ułatwić lekarstwo na raka płuc z pozytywnymi wynikami dla uzdrowienia.

Prawidłowe rokowanie i szybkość w kontaktach z leczenia do nowotworu i raka płuc jest jednym z najważniejszych elementów, które mogą przyczynić się do lepszej opieki, zwłaszcza jeśli przez lekarzy specjalistów i profesorów onkologii z udokumentowanym doświadczeniem i umiejętnościami.

Podjęcia natychmiastowych działań na nowotwór często może ograniczyć szkody.

Identyfikacja guza we wczesnym stadium, ponieważ może przyczynić się do rozszerzenia i nie rozchodzą się w płucach, a jeszcze gorzej w innych częściach choroby nowotworowej ciała i raka z powstawania przerzutów do różnych części ciała, dzięki czemu możliwe operację . Jednakże, nie ma pewników temat.

Istnieją różne terapie, które czasami działają jak działania radioterapii, chemioterapii lub chirurgiczne do usuwania i usunięciu guza, następnie guza i nowotwór.

Każdy, kto ma raka lub raka płuc, lub uważa potercelo mają lub uważane za przedmiot na ryzyko lub w inny sposób uznane za właściwe, analiza może pójść do swojego lekarza lub pracownika służby zdrowia tak szybko, jak to możliwe, a także do specjalistów z branży w celu przeprowadzenia niezbędnych analiz i leczenie.

Nie można lekceważyć chorób nowotworowych i raka w szczególny sposób, jeśli to dotyczy płuca.

Niestety, operacja usuwania i usunięciu raka płuca nie mogą z powodzeniem realizowane do zabezpieczenia kolejnych nawrotów śmierci.

To może być prawdą, że nawrót nie jest natychmiastowa, a fakt, że nie powtarza się raka płuc na początku lat po operacji może być dobry znak, i zwiększa prawdopodobieństwo przeżycia pacjenta. Niestety, rak może być złożone ponownie w dowolnym momencie, nawet po 10 lat, a nawet może wystąpić śmiertelne skutki.

Stały monitoring i kontrola wiąże się z ciągłym fachowej pomocy może zmniejszyć ryzyko ewentualnego nawrotu raka płuca często pozwalając na przeprowadzenie niezbędnego leczenia w odpowiednim czasie.

Niestety nie ma możliwości zapewnienia moc uzdrawiać stałe i nie są narażone na ryzyko śmierci.

W tej chwili możemy mówić o prawdopodobieństwa, hipotezy i formy statystyk, ale nadal można mieć żadnej pewności i absolutne prawdziwe i ostateczne uzdrowienie kompletne.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s