Rokowanie raka 4-ta płuc etapie

Rak płuc jest czwarty etap

Rak płuc jest czwartym etapem jest skrajny stopień rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych. Charakteryzuje się nieodwracalnym stanu organizmu, jak również ogromny przerzuty i skrócenie leczenia. Komórki rakowe atakują nie tylko światło, ale również w innych systemach, organów. Podatne na ataki najczęściej mają mózgu, kości, wątroby. Zostań przerzuty odległe, prognoza – rozczarowujące. Prawdopodobnie nagromadzenie płynu wokół serca i płuc.

Bardziej szczegółowy obraz można uzyskać na podstawie badań, które zawiera każdy profil izraelskiego szpitala. Aby to zrobić, jest wszystko, czego potrzebujesz: przyzwoite wyposażenie techniczne, wykwalifikowany personel, zaawansowane techniki. Nic dziwnego, że dzisiaj Izrael jest największym na świecie centrum medyczne, w tym w sprawach dotyczących terapii nowotworów.
Diagnoza raka 4-sze płuc etapie

Pacjenci z tym etapie raka płuca są najbardziej rozległe diagnostyka. Pozwala to uzyskać dokładny obraz choroby i ustalenia dystans penetracji guza. Na ostateczną decyzję o sposobie leczenia zależy również od wieku pacjenta, jego zdolności fizjologiczne, stan ciała.

W diagnostyce prowadzone:

Rentgenowskie klatki piersiowej (obecnie najczęściej stosowaną metodą, która daje każdemu klinikę, pomaga zbadać strukturę płuc, ustawić offset władze zauważają wzrost w węzłach chłonnych wykrycie zmętnienia);
tomografii komputerowej (w porównaniu do X-ray jest najbardziej pouczający sposób, daje aktualizacje na podejrzanych ciemnych obszarów, identyfikuje guzów, które nie są widoczne w badaniu radiologicznym, ze względu na mały rozmiar);
Pozytonowej tomografii emisyjnej (związany z niedawnego oferowanych wprowadzenia i Izraela, pozwala określić zakres przerzutu i przerzuty na odległość propagacji);
widmo magnetycznego rezonansu jądrowego (część serii nowoczesnej technologii, pomaga określić dokładny zakres komórek nowotworowych i narządów);
biopsja (jest to zbiór materiałów do szczegółowego badania mikroskopowego);
Kompletna chemii krwi (wykrywa poziom przerzutowego raka kości i wątroby).

Poza tym może być przypisany do innych badań – na przykład ultradźwięki, PTF, itp. To określa bardziej dokładne przewidywanie trzecim etapie raka płuc. Dopiero po szczegółowej diagnozy jest, wybierz najlepszego sposobu leczenia raka płuca .
Leczenie raka 4-ty płuc etapie

W tym raka płuc etapu odzyskiwania niemożliwe, remisji choroby. Pacjent leczony w celu osiągnięcia co najmniej pewną śmierć zastępczej. Terminowe interwencja medyczna jest niezbędna środek. Rak jest tak przerzuty do innych organów, a więc wyrosły płuca, że ​​terapia jest używany tylko w celu:

zredukować rozmiar guza;
ułatwienia manifestację objawów;
utrzymanie dopuszczalnego stanu zdrowia;
bólu.

Jako danie główne wybór radioterapii lub chemioterapii. Również mogą one być połączone za pomocą przemian. W niektórych przypadkach, za celowe usuwanie części lub całości dotkniętego płuc. Centrum Onkologii, które ma Izrael, ćwiczenia łagodne traktowanie i tolerancyjne podejście do leczenia takich pacjentów. Eksperci przedłużać życie w jak największym stopniu, przy użyciu różnych metod, pomimo bardzo>, złym rokowaniem.

Odgrywa rolę, i wiek pacjenta. Człowiek z optymalnych rezerw fizjologicznych organizmu mogą przetrwać znacznie dłużej. Kurs Leczenie obejmuje:

radioterapia (lub radioterapii; powołany w postaci niedrobnokomórkowego raka komórek i małych komórek, posiada rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych, jest zamiennikiem do zabiegu, gdy nie można użyć);
Zabieg chirurgiczny (zwiększa trwałość i stabilizuje się prognozy, obejmujący usuwanie nie tylko na nowotwór, ale czasami całą płuc);
chemioterapia (działa jako dodatek do radioterapii i chirurgii, dzięki nowoczesnych leków może być stosowany jako samoleczenia, całkowicie zabija komórki nowotworowe lub spowolnić ich wzrost).

Rokowanie raka 4-ta płuc etapie

Ponieważ nowotwór zaatakował inne narządy i przerzuty do odległych tkanek, a następnie bez odpowiednich pacjentów opieki zdrowotnej w wieku 2 miesięcy na życie. Z odpowiedniego leczenia poprawia rokowanie. Tak więc, 5-letnie przeżycie w postaci niedrobnokomórkowego raka płuca może wynosić nawet 13 procent, na drobnokomórkowego – około 1 procent.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s