Rak płuc a dieta

Dla naszych pacjentów otrzymało aktywnego okresu leczenia raka piersi, weszły na okres obserwacji po zakończeniu leczenia, zarówno pacjenci, jak i krewnych, lub występowanie raka celów zapobiegawczych, w szczególności bierze się wiele pytań na temat żywienia oraz wsparcia żywnościowego. Zalecenia są przeznaczone zarówno dla pacjentów i krewnych. Rekomendacje, ale stosując kilka zdrowych zmian w stylu życia, w postaci środków, które można łatwo uzyskać. Zalecenia te obejmują główne tematy prawej diety i zwiększenie aktywności fizycznej. Propozycje wybrane American Cancer Society (American Cancer Society), amerykański National Cancer Institute (National Cancer Institute, Bethesda, Maryland) z danymi, opublikowane w literaturze medycznej, jest oparta na naukowych czasopismach. Sugestie, “zasad zdrowego życia”, czyli ludzi zdrowych “, którymi są ochrona raka piersi” nie opiera się na kwestiach. Jednakże, głównym aspektem tych propozycji, zdiagnozowano raka piersi u kobiet, wykonanych onkologicznej leczenia tej choroby, celem ma na celu zmniejszenie ryzyka nawrotu choroby. Zgodnie z tym celem, dwa główne tematy (dieta i ćwiczenia) koncentruje się na zaleceniach. Tutaj, oprócz problemów, na przykład, stosowanie leków hormonalnych, takich jak u pacjentów z rakiem piersi onkologów o wiele bardziej odpowiedni.

 

 

Profesor Dincer Maktav.  

 

 

 

 

            Niskie ryzyko nawrotu u chorych na raka piersi, na przykład, lub raka in situ nie rozprzestrzenił się na pachy i wielkości guza w ​​jednym przypadku tylko 1 centymetr nad średnim wieku, średniej długości życia i poprawy jakości porad tutaj. Ponieważ prawo i zdrowa dieta, utrzymanie idealnej wagi, ćwiczenia i sport ruchy również zmniejszyć ryzyko chorób serca. W związku z tym, ryzyko nawrotu raka w tej grupie chorych, które są kilka, zmniejszają ryzyko chorób serca życia skrócenia. Zejście i utrzymać idealną wagę ciała, sport, kalorii i niską zawartość tłuszczu, ale bogata w owoce i warzywa karmione, nie palenie tytoniu, spożycie alkoholu ograniczają zasady, że powinniśmy przyjąć zdrowe i długie życie.

            Po diagnostyce chorych na raka piersi i ich rodzin, a leczenie raka, a także w pierwszym okresie po zakończeniu leczenia, w przypadku nawrotu choroby, odżywianie, a czasami, żywności dodatkowych, ziołowych terapii komplementarnych, angażują się w działalność sportową i szukać informacji na temat badania. Odpowiedź na to pytanie pomoże poprawić metody leczenia, poprawy jakości życia, dążąc do zwiększenia szans na uzdrowienie jest bardzo naturalne. Aktywny okres leczenia, pacjenci przechodzą całkowite wyleczenie lub leczenie nowoczesnej onkologii czynnik najważniejszy dla dłuższego okresu przeżycia. Poza tym, pozostałe jedzenie, pomoc żywnościowa, odżywczym, medycynie, jest jedynie środki wsparcia, takie jak ćwiczenia, choroby lub zmniejszenia skutków ubocznych leczenia, głównie w celu wzmocnienia wpływu leczenia onkologicznego, może pomóc ludziom w celu poprawy jakości życia i zdrowia, formy, jeśli nie będzie w stanie zająć miejsce onkologii nie są.

 

            Życie w czasie zabiegów

            Istnieją trzy główne onkologicznym leczeniu raka: chirurgia, radioterapia, chemioterapia. Te zabiegi pacjenta potrzeby żywieniowe, ilość jedzenia, trawienia wpływa działalność. Aktywny pokarmu w leczeniu raka (ilość żywienia) jest konieczne, aby zwiększyć. Leczenie raka z nadwagą lub zmniejszenie masy ciała, a jednocześnie prosząc, zmniejszenie masy mięśniowej, zwiększenie ilości tkanki tłuszczowej, utrata apetytu, żucia, połykania, zaburzenia trawienia, jest życie pacjentów. Skargi te często tylko   kontynuacja leczenia obserwuje się w przejściowych, są bardzo rzadko długotrwałe lub trwałe. Zabiegi dla tej choroby i samej choroby, jak również skutki uboczne zmęczenie, utrata apetytu, nudności, wymioty, ból, zmiany w smaku i zapachu, emocje, biegunki / zaparcia, prowadzi do skarg. W takich przypadkach zwykle trzeba zmienić styl gotowania. Na przykład, przeciwciała anty-nudności, jeść mniejsze porcje i częściej niż jest to zalecane. Utrata wagi nie powinien być aktywny okres leczenia. Mechanizmy organizmu w trakcie terapii onkologicznej napraw działa szybko, wzrasta zużycie energii, więc nie powinno być dozwolone wystarczającej energii i utrata masy ciała należy przyjmować z jedzeniem. Jeśli brakuje z powodu skarg szybko sytości apetytu i odżywiania oraz w krótkich odstępach czasu metodą jeść mniej aşılamıyorsa, odżywcze napoje z specjalnym dodatku, w tym przypadku, może być przygotowana w ramach pomocy żywnościowej. Te napoje dietetyczne są sprzedawane w aptekach, a onkolog zaleca odpowiednią. Jeżeli nie jesteś przypadkiem braku odżywiania w bardzo specjalnym domu, soku, mleka, składniki odżywcze, takie jak herbatniki mix rozdrobnionych może być za mało, aby napoje.

            Leki takie jak leczenie raka, a jednocześnie nadal brać suplementy witamin i minerałów jest kwestią kontrowersyjną. Te leki, takie jak witaminy i składniki mineralne nie powinny być brane nieświadomy onkologa. Ponieważ niektóre z tych dodatkowych leków może zmniejszyć efekt leczenia raka pierwotnego. Na przykład, pacjenci metotreksatlı foliowego trawienia otrzymujących chemioterapię redukuje efekt chemioterapii w leczeniu wsparcia. Ze względu na wpływ chemioterapii narkotyków metotreksat, metabolizm kwasu foliowego, zakłócenia i zapobiegają wzrostowi komórek rakowych, pozbawionego substancji robót mechanizmu. W ramach dziennego zapotrzebowania na witaminę C lub tabletki multiwitaminowe dużymi dawkami przeciwutleniaczy, takich jak witamina E jest obecna w nich jak chemioterapia i radioterapia zmniejsza efekt. Aktywne leczenie raka, chemioterapia i radioterapia, w zalecanym wykonane przeciwutleniacza. Szkody spowodowane radioterapią i chemioterapią, komórki nowotworowe, śmierć komórki w końcu doprowadzi to, ale substancje przeciwutleniające w organizmie, takie jak witamina C i E można naprawić uszkodzenie utworzony przez traktowanie komórek nowotworowych. Jednak niektóre badania naukowe przedstawili argumenty przeciwko tym poglądem. Według tych badaniach, tylko teoretyczne twierdzenie, że przeciwutleniacze chronią komórki nowotworowe i normalne komórki w leczeniu raka się przeciwutleniacze w celu ochrony niepożądanych skutków ubocznych leczenia. Korzystne podjąć przeciwutleniaczy podczas leczenia raka jest dziś kwestia szkodliwe! Nie ma jednoznacznych naukowych odpowiedzi. W tym przypadku, American Cancer Society (ACS) Wniosek, korzyści netto, chyba że ustalono, radioterapii i chemioterapii na codzienne pacjentów wymogu witaminy C i E, brak lokalnych. Dla dorosłych witaminy dziennego zapotrzebowania C

60 mg, 8 mg witaminy E musi.

            Leczenie nowotworu kontynuuje sprawowanie względu yapılmalımıdır zbadane naukowo. Szczególnie u pacjentów otrzymujących chemioterapię w leczeniu raka piersi rozpoznano we wczesnej fazie i stonowane, jego ciało nie będzie prowadzić do zużycia, a nie konkurencyjne zajęcia sportowe i ćwiczenia powinny angażować. Ta aktywność fizyczna samopoczucie, jakość życia, funkcjonalne wsparcia od państwa. Taki umiarkowany program ćwiczeń, aby zmniejszyć wpływ leczenia raka jest zaniepokojony. Tutaj kasdedilen szybki marsz, jazda na rowerze, aerobik-style activity. Interwencja chirurgiczna pod siedzeniem w tenisa dla kobiet, siatkówka, koszykówka, fitness, sporty, takie jak podnoszenie ciężarów bez obciążenia oporowego bezpośrednio do ramienia konsultacji onkologa. Ponieważ ten rodzaj aktywności w obrzęku ramienia (obrzęk) formy. Ponadto, pływanie, sauna, spa, takie działania, jak jest zalecane, zwłaszcza w czasie radioterapii. Nie idź do ekstremalnego wysiłku, leczenie prowadzi do uczucia zmęczenia i czuć się mniej. Jeśli trzeba leżenia w łóżku przez dłuższy okres leczenia, spadek siły mięśni, ograniczenie przepływu mogą wystąpić. Aby przezwyciężyć poprzez pomoc ekspertów fizycznych terapii utrzymać siłę mięśni i zakresu ruchu w stawach, a także w celu ochrony ruch rozpoczęty. Ten rodzaj ćwiczeń yatmayla zmniejsza uczucie depresji i zmęczenia.

            Po operacji, radioterapii lub chemioterapii raka başlanacaksa program ćwiczeń powinien zacząć bardzo powoli i bardzo lekki, należy zwiększyć dawkę. Jeśli pacjent przed zabiegiem jest sport kontaktowy, w którym celem jest, aby spróbować utrzymać ten sam poziom aktywności. Jeśli nie wywierać kimseyse do okresu przed operacją, a następnie krótko i powolne tempo powoli zwiększać uruchomieniu programu walking czy ćwiczenia rozciągające w domu musisz rozpocząć się. Osób starszych oraz u pacjentów z problemem ortopedycznym lub neurologiczne, być w towarzystwie osoby podczas wysiłku, a trzeba zapobiec przypadkowym upadkiem. U pacjentów otrzymujących chemioterapię, skutki uboczne leków, przed rozpoczęciem ćwiczeń, co czas zaczyna i nasilenie, uczyć się, a następnie, by program lepiej. Natychmiast po chemioterapii, u niektórych pacjentów mogą czuć skrajne zmęczenie, w tym przypadku, ćwiczenia mogą wymagać, aby przewinąć dzień. Onkologiczne zabiegi w okresie po zakończeniu kilku miesięcy ostatnich ciało automatyczny, wiek odpowiedni program ćwiczeń regularnych i rutynowych należy rozpocząć.

 

Po zabiegów życia

            Po zakończeniu pierwszego rozpoznania, a następnie traktowanie pacjentów z rakiem są teraz stwierdzenie, że w wielu lewo. Po tym okresie leczenia, odpowiedni dostęp przyrost wagi do zdrowego odżywiania i stylu życia, aktywnej fizycznie jest ważne, aby przekazać ruch. Zwiększa zarówno jakość i długość życia do przyjęcia tych zasad. Niektóre z tych propozycji bezpośrednio zmniejsza ryzyko nawrotu raka piersi. Nadwagi i otyłość zwiększa ryzyko nawrotu raka piersi, udowodniono w badaniach naukowych i jest zaangażowany w literaturze medycznej. Średnia wysokość tureckich kobiet po leczeniu raka piersi jest odpowiedni nie przekracza 60 do 65 kilogramów. Inne propozycje te nie zostały sprawdzone w celu zmniejszenia ryzyka ponownego wystąpienia raka piersi leczeni na raka. Jednak te propozycje zdrowych ludzi, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo zachorowania na raka (rak zapobieganie) są znane. Dlatego rozpoznanie raka powinno mieć pozytywny wpływ na almışlarda nowy (z innego ciała) zmniejsza możliwość powstania raka. Przypadkowe leczenie chorób serca, nowotworów, chorób układu krążenia, cukrzycy, osteoporozy (utrata gęstości kości) wyłania się jako bardziej powszechnych chorób. Rak zapobiegawcze propozycje zdrowotne, jak również zapewnia korzystny efekt w stosunku do innych chorób wymienionych powyżej.

            Nadwaga i wykazano, że wyższy wskaźnik nawrotu raka piersi w grubych kobiet. Bądź na idealnej wagi zmniejsza sukces leczenia raka. Chcesz się przenieść do idealnej wagi i sportowych zdrowej diety. Pacjent czuje się dobrze ze względu na ich jakość wzrasta życia, życie jest przedłużony.

            Po leczeniu raka piersi przeprowadzono wiele badań nad wpływem ćwiczeń na przeżycie. Aktywność fizyczna, ćwiczenia, sport, wiele z nich przyczynił się do życia, poprawia funkcjonowanie układu krążenia, wzmacnia mięśnie, zmniejsza ilość tłuszczu w organizmie, zmniejsza uczucie zmęczenia, zmniejszyć lęk i uczucie depresji, osoba czuje się dobrze o sobie i szczęśliwy. Regularne ćwiczenia jest znany, aby zmniejszyć współczynnik wystąpienia raka u osób zdrowych, leczenie raka, i widziałem pozytywny wpływ powinien być podobny. Ponadto sekund nowotwory lub inne długoterminowe choroby, takie jak cukrzyca czy choroby serca powoduje zmniejszenie występowania raka, którzy są traktowani na ćwiczenie jest zalecane.

            Rak skutki prewencyjne diety i zaleceń w stylu życia:

1 Aby dołączyć zdrowej żywności i ziołowe wagi beslenilmelidir bogatych odmian.

Co najmniej pięć porcji warzyw i owoców powinny być spożywane codziennie. Wybierz żywności z nieleczonym branży ziarna jak najwięcej jak to możliwe, na przykład, zamiast białego chleba, całe pszenicy, żyta, chleb spożycia. Czerwone mięso powinny być spożywane w ograniczonej i cielęciny, tłuszcz wołowy, takich jak aborcja powinna być korzystna. Waga powinna być dobrana nie dbają o jedzenie.

2 Opracowany fizycznie aktywny styl życia.

            Pięć dni w tygodniu przez co najmniej 30 minut ćwiczeń i sportu powinny być średniej wagi. Ten program jest konwertowany do 45 minut i bardziej skuteczne piersi sportowej i raka jelita grubego wzrasta redukcji świadczeń.

3 Muszą być przestrzegane w zdrowej wagi przez całe życie.

            Nadwaga należy zrobić najpierw, po czym następuje zrównoważenie pomiędzy kalorii i wydatków kalorii musi być wynikiem działania. Więc być w ruchu, ćwiczenia, musisz zmniejszyć dzienne spożycie kalorii jest niska.

4 Palenie tytoniu i inne wykorzystanie powinno być zakończone.

5 Ogranicza się do zakupu napojów alkoholowych. Nie przekraczać dorosłego rozmiaru kieliszek wina dziennie dla kobiet.

 

Życie z chorobą powtarzały

            Życie z chorobą, a nawrót raka u kobiet z właściwego odżywiania i aktywności fizycznej, poprawia jakość życia i daje poczucie dobrobytu. Utrata wagi nie muszą być powtarzane przez choroby w każdej osoby. Godziny wobec różnych żywności i żywienia, jak również utrata masy ciała i są wystarczające kalorii, zaparcia, nudności są objawy takie jak głowy. Niektóre leki (octanu progesteronu medroxy, octan megestrolu) za pomocą kontroli lekarza efektu apetyczny jest wykorzystywana. Omega-3 kwasów tłuszczowych są zalecane dla wspomagania żywienia i ochrony masy. Alamayanlarda wystarczająco dużo kalorii, jedzenie pokarmów stałych i płynów, pić, które obsługują specjalny box. Więcej technicznych, takich jak metody karmienia rury lub lekarza może zainicjować tymczasowe.

            I zapobiega zaparciom, jak również wpływ aktywności fizycznej są apetyczne. To również zmniejsza uczucie zmęczenia. Ale tutaj jest czynna choroba i zabiegi dla niego, zwłaszcza w nawrotem onkologów choroby powinien zapytać, jak można je wykonywać.

 

 

Należy zwrócić uwagę na kobiety ze zdiagnozowanym rakiem piersi.

 

Masa ciała

 

            Po diagnozy i leczenia po zakończeniu okresu aktywności leczenia, dla którego ludzie powinni przyjść do zdrowej wagi, i to jest chroniony. Jeśli utrata wagi z powodu choroby lub leczenia, które zostały utracone lub niepełne odżywianie powinny być wprowadzone. Ze względu na niezdolność do walki z chorobą powoduje, poniżej normalnej wagi, upośledza jakość życia, tolerancji leczenia, zmniejsza powikłania zwiększyć i wydłużyć proces gojenia. Aby rozwiązać ten odchudzania, jak również zwiększonego wsparcia dla dostaw zużycia energii (ćwiczenia) jest ograniczona. Niewielki ruch światło kilolularda łagodzi stres, poprawia wytrzymałość, przyrost wagi, nadmierne ćwiczenia, ale trudne.

            Tureckich kobiet w rozmiarach od 60 do 65 kg nie powinna przekraczać średniej opinii. Rak piersi jest najczęstszym i ważne problemy związane z funtów bardziej ekstremalnych. Nadwaga jest czynnikiem raka piersi i raka jelita grubego, i znów tworzą się z większym ryzykiem nawrotu po leczeniu okazał się zbyt kilolularda. Po zabiegach chirurgii piersi (chemioterapia, hormon tevdisi) zrobione podczas masy, czasami ponad 10 funtów, jest częstym schorzeniem. To dlatego, że z podjęciem wagi, zmiany w metabolizmie, celnych, cut, zważywszy kortyzonu, aby zmniejszyć skutki uboczne chemioterapii, i że będzie to wzrost odporności pacjenta do walki niedokrwistość, nadmierne   i to, że pokarmy bogate w kalorie. Jeśli już nadwagi na początku okresu leczenia, że czasami możliwe jest, aby dać w trakcie leczenia. Jednakże, musi uzyskać zezwolenie na to onkolog leczenia. Ponieważ schudnąć podczas leczenia, leczenie nie powinno zagrażać trwałości. Do leczenia umiarkowanej aktywności fizycznej tydzień z diety i utraty wagi masy może przekroczyć prędkości. Jeśli istnieje wiele więcej nadwagi, jednak ogólna zasada, masa verdirilmemesi w leczeniu raka, to odbywa się po zakończeniu leczenia.

            Walczy z brakiem lub wagi nadmiaru po leczeniu raka jest najlepszy. Zwiększa jedzenie do tych, którzy potrzebują do przybierania na wadze, i tych, którzy muszą schudnąć, zwiększenie aktywności fizycznej. Ci, którzy ćwiczenie jest utrata tłuszczu z organizmu, ale zwiększa masę mięśniową, a więc bardzo znaczny spadek wagi, jeśli nie szkodliwe (hormony są wytwarzane, oraz ponownego wystąpienia raka piersi, co prowadzi do powstawania) utrata tkanki tłuszczowej jest niezbędna. Ćwiczenia te powinny być w kierunku rozciągania i wydłużenie mięśni i wzrost masy mięśniowej i “odporny” typ musi być tzw. Więc musi być masa lub odporność urządzenia. Należy zwrócić się do lekarza, co sport może zrobić operację pod pachą. Breast-side dźwigni, tenis, siatkówka, koszykówka, trening siłowy może być niewygodne. Nawet pełne zejście idealną wagę, aby nie stracić na wadze, i zwiększenia masy mięśniowej, redukcji tkanki korzyści tkanek. Wykazano, że w dwóch niezawodnej pracy, które są w nadmiaru tłuszczu w organizmie i leczenia raka piersi u kobiet częściej powodzenie powtórzeń jest zmniejszona. Rak piersi dotyka lecznicze i czynniki związane ze stylem życia, które mogą być osiągnięte z łatwością znaleźć idealnego zdrowej wagi. Nadwaga zwiększa ryzyko nawrotów nad grupą, w pierwszym etapie jest rzeczywiście najlepsza szansa na uzdrowienie, mały spread guza i pachy kobiet bezdzietnych arasındadadır. Faktycznie, szanse są wysokie, a wczesna diagnoza uzdrowienie w tej grupie,   Nadwaga kobiety wysoki odsetek nawrotów stwierdzono należy zwiększyć o 70% normalnego kilodakilerden. 6-7 kg extra, nawet w trakcie leczenia, 1,5-krotny wzrost ryzyka nawrotu. Drążenie do idealnej masy przez długi czas, nawet w okresie 6-12 miesięcy, nawet daje 10% wzrost masy zmniejsza ryzyko nawrotu choroby. Waga podawać również serce, tętnice, zmniejszenie ryzyka cukrzycy. Składa się tylko z tkanki tłuszczowej pobranej podczas chemioterapii, masy tkanki mięśniowej, a tym samym nie zwiększa przyrost masy ciała w trakcie chemioterapii nie korzystne dla organizmu musi być znany. Niepowodzenie wagowych w badanym okresie leczenia, a następnie wysiłku trzeba będzie również w celu jego ciężar.

 

Odżywianie i wybór jedzenia

            Formacja lub nawrotu raka piersi związanego z jedzenia tłustego niesprawdzone. Obecnie, dwa duże badania, niskotłuszczowe żywieniowe, aby zmniejszyć częstość nawrotów raka piersi może być w dalszym ciągu jeszcze zbadane. Tutaj jest przekroczony, a ciało ważniejsze yağlanmamasıdır codzienne potrzeby kalorii. Czy odpowiedź na pytanie karmienia niskotłuszczowej zmniejsza rak piersi może powtarzać te dwa na końcu badania, będziemy mogli w końcu 2006 roku. Różne rodzaje tłuszczów w żywności. Jednonienasycone i omega-3 kwasy grupy są bardziej płynne i oleje roślinne, zmniejszenie występowania chorób serca i ewentualnie raka. Jednakże, nasycone tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, zwiększa się tworzenie się tych chorób. Omega-3 jest najbardziej ryb i orzechów, ich zużycie wzrasta zdrowie serca, wydłużenie życia, ale hamujące efekty leczenia raka, rak zawsze widziałem, że badania pokazują, tych olejów.

            , Podczas leczenia raka, a następnie uzyskać wystarczająco dużo białka niezbędne. Białko to najlepszy wybór, aby zaspokoić potrzeby wyboru potraw z mniej nasyconych tłuszczów, są to: ryby, chude, mrożony drób, jaja, chude mięso, beztłuszczowe lub niskotłuszczowe mleko i produkty mleczne, orzechy-orzechy włoskie, jest uważany jako rdzeń. W przypadku niewydolności nerek, spożycie białka jest również ograniczone. Seniorzy Należy zauważyć, że zapotrzebowanie na białko.

            Wybór Lifden z najzdrowszych węglowodanów są te bogate i niewybredny, a wśród nich: pełnoziarniste, warzywa, owoce liczone. Powinny być one oparte na źródło węglowodanów diety. Ponieważ te produkty są również inne przydatne elementy. Poza tymi, tylko kaloryczności, białej mąki i nadmiar cukru jest dodana, nie istnieje dodatkowe składniki odżywcze. Cukier biały z mąki i cukru zwiększa odporność na insulinę, to wydarzenie można Tucz się serce i zwiększa skłonność do cukrzycy, jest również, że zwiększają ryzyko zachorowania na raka piersi.

            Wegetariańska dieta jest niezdrowa w ogóle. Jeśli lubisz ryby, produkty mleczne, jaja, podstawowe aminokwasy samopoczucie zwierzęcia jest potrzebne odnawianie. Yenmiyorsa całkowicie produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty białkowe, takie jak potrzeba i zielonych liści pistachio nut-kernel-dostarczone. Ponieważ nie muszą mieć pewność, że składniki odżywcze brakuje wegetarian. Codziennie witaminy i suplementy mineralne (jeden-dzień witaminy, itp.) byłoby przydatne. Ponadto, witamina B12, żelaza, cynku i wstawia udziału diety. Czy mają hamujący wpływ na raka nie badano diety wegetariańskiej. Jednak mniej tłuszczów nasyconych, więcej błonnika, bogata w witaminy, w tym dużą ilością owoców i warzyw w stylu diety wegetariańskiej zdrowia wsparcia żywienia. Jednak jeść dużo warzyw i owoców zmniejsza występowanie raka piersi jest niesprawdzona. Karmione warzywa bogate w kalorie zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka piersi i jest to korzystne z punktu widzenia przeszkód i tycia. Ponadto, kwas foliowy występuje obficie w owocach i warzywach. Kwas foliowy, alkohol zwiększa ryzyko raka piersi zmniejsza obszary wschodzących. Kwas foliowy wpływa bezpośrednio na ryzyko nawrotu raka piersi jest nieznana.

            Jedynie u pacjentów z rakiem, ale wspólnota jest dla co najmniej pięciu porcji warzyw dziennie / zalecane do jedzenia owoców. Kasıdedilen porcja średniej wielkości jabłko, pomarańcza, gruszka, jeden szklanki posiekanej warzyw / owoców suchych, garść orzechów, miskę zielonej sałatki lub warzyw zielonych, pół filiżanki gotowanych warzyw, duża szklanka czystego soku owocowego. Powinien zdecydować się na spożycie owoców zamiast soku owocowego, a także mniej kalorii i więcej błonnika będą podejmowane. Zamiast owoców, warzyw powinny być preferowane. Zielona sałata i warzywa, a także mniej kalorii i bardziej pożywne. Ciemnozielone, pomarańczowo-czerwone warzywa są bardziej odżywcze składniki. Warzywa w różnych kolorach żywności pomaga zapewnić, że wszystkie składniki odżywcze są podejmowane. Świeże, mrożone i konserwowane warzywa i owoce, a także cenne żywieniowego punktu widzenia. Chemioterapii poprzez zastosowanie 1 tydzień-10 dni od zdolności organizmu do tyłu systemu. W tym okresie, ryzyko zakażenia można jeść surowe warzywa sałatka. Te dni będą dobre do jedzenia warzyw gotowanych. Gotowane zginie podczas zarazków i wchłanianie składników odżywczych łatwiejsze do strawienia.

 

Produkty sojowe

            Soja i produkowane pokarmy, które zapobiegają raka piersi nie jest jasne, wyniki badań na ten temat są sprzeczne. Plenty of soi spożywane w krajach azjatyckich, a rak piersi jest rzadkością w tych krajach. Tak więc żaden związek łączący rozpatrywane. Substancja znaleźć w obfitości w soi nazywa isoflavin. Substancja ta jest działanie przeciwnowotworowe in vitro. Estrogen i estrogen-jak produkty sojowe, jak i anty-efekt. Być może z tego powodu są sprzeczne wyniki w leczeniu raka piersi. Azjaci spożywają soję po leczeniu raka piersi, więc to nie jest ani pozytywny, ani negatywny wpływ żywności zaobserwowano. Spożywać trzy porcje dziennie sojowe żywności społeczeństw azjatyckich. To zbadał konsumpcji i pracy socjalnej, a także laboratorium nie został określony, i mieć szkodliwy wpływ. Jednakże trzy porcje dziennie, więcej niż chore na raka piersi fasola sojowa, mleko sojowe, tofu spożywać takie produkty jak lepiej. W przypadku przedawkowania estrogenu roślin w produktach sojowych, ponieważ jest wykonane, hormon ten stymuluje raka piersi. W szczególności, proszek sojowy jest bardziej estrogenne.

 

Napoje alkoholowe

            Picie napojów alkoholowych jest często a niektóre badania naukowe pokazujące zdrowia są zarówno pozytywne jak i negatywne skutki. Osoby z rozpoznaniem raka, onkolodzy i mówić o tym byłoby właściwe dla sugestię. Na tym etapie choroby doradztwo, rodzaj leczenia, ryzyko nawrotu jest brane pod uwagę obecność innych chorób towarzyszących. Niektóre chemioterapii leków może powodować owrzodzenia w jamie ustnej i reagować. Jeśli jest to przypadek, napoje alkoholowe, znaczny ból, podrażnienie, tworząc skarg promotorów. Jeśli głowy i szyi lub radioterapia być wykonane z przełyku (np. napromienianie kręgów szyjnych), napoje alkoholowe nie powinny być podejmowane w celu zwiększenia reakcji na leczenie.

            Niektóre badania raka piersi były bardziej rozpowszechnione w tych, którzy spożywali alkohol umiarkowanie rozumieć. Zdiagnozowano raka piersi, jeden ustąpi, nadmierne spożycie alkoholu, nowy (naprzeciwko piersi) jest wysokie prawdopodobieństwo zachorowania na raka. Alkohol zwiększa ilość krążących estrogenów, i która wywołuje raka piersi. Jednak alkohol zwiększa ryzyko nawrotu po leczeniu raka piersi w badaniach kobiet potwierdzających ten problem samopoczucie. Jedna lub dwie szklanki alkoholu dni powoduje zmniejszenie ryzyka zachorowania na chorobę. Kobiet z rakiem piersi leczeni 2 napojów alkoholowych dziennie 1 zmniejsza ryzyko chorób serca, ale może zwiększyć ryzyko drugiego raka piersi. Więcej rzadka, bardzo konkretne sytuacje społeczne, konsumpcja alkoholu nie powinno nieść ze sobą ryzyko zachorowania na raka. Kasıdedilen jeden napój alkoholowy kieliszek wina, szklanka piwa, twardy alkohol, pić sobowtóra.

 

Leki ziołowe, suplementy diety, witaminy,

            Dodatkowe środki spożywcze w zakresie tego tematu, witaminy, minerały, ziołowe środki do leczenia, jak i wsparcia. Co najmniej jedna na cztery osoby w wieku pacjentów chorych na raka, w niektórych społeczeństwach wiadomo, że 80% takich dodatkowych zabiegów. Mniej niż ci, którzy jedzą dużo owoców i warzyw w pojawieniu leków onkologicznych dla wsparcia żywieniowego jest skierowany do tych ludzi. Jednakże, materiały pomocnicze, takie jak medycyna, pozytywny wpływ jedzenia real sağlarmı żywności niepewną wiedzę. Scientific wkład komplementarnej i alternatywnej leczenia raka oprócz żywności studiował bardzo mało.

            Podczas leczenia raka, i kontynuacji leczenia, odpowiednie odżywianie nie mogą być wykonane z powodu skutków ubocznych w ciągu pierwszych kilku miesięcy, okres ten na dzień, aby zaspokoić potrzeby pacjentów powinny wziąć kombinację witamin i minerałów. Ta dodatkowa dawka substancji leków nie powinno przekraczać dziennego zapotrzebowania. W przeciwieństwie do tego, bardzo wysokie dawki są szkodliwe dla podjęcia witamin. Dodatki witaminowe i mineralne pomogą nie tylko kontynuację zdrowotności jednak, że substancje te nie powinny być uważane za leczenie raka. Wysokie dawki leku nie powinna być wsparcie. Opierając się na obserwacji, podawanie beta-karotenu (witamina A) składa się z bogatych rzadkich nowotworów płuc. Jednak duże dawki beta-karotenu jako lek złożony, dając dwa główne badania wykazały, że duże dawki substancji jest odbierany ale wzrosła rodzaje raka płuc, dokładnie odwrotny skutek niż oczekiwano utworzone. Stąd odżywczych podjęte w wysokich dawek beta-karoten, beta-karoten i jako leku z innego efektu i odwrotnie.

            Rak pacjentów i pracowników służby zdrowia, a także niektóre witaminy, minerały i inne jedzenie, mają większe poparcie yaklaşımcıları procentowej. Jednakże, te dodatkowe zabiegi, takie jak zapobieganie nowotworu, lub niewielkiej liczby badań naukowych badali wpływ leczenia raka. Jest to prawdopodobnie użyteczne substancje są poinformowani w składniki odżywcze niż produkty przemysłowe. Mixed, bogaty i regularnie brać multiwitaminy dawkę dziennego zapotrzebowania są niedożywione. Ale w dniu, trzeba brać witaminy i inne elementy wsparcia należy rozpatrywać bardzo ostrożnie.

 

Herbata

            Efekt hamowania powstawania raka Sugeruje się, że ze względu na właściwości przeciwutleniające herbaty. Te korzystne efekty zarówno zielonej i czarnej herbaty w pytaniu. Herbata hamuje tworzenie nowotworu w doświadczeniach na zwierzętach. Ludzkie działanie hamujące raka herbaty na nawyki oglądania różnych badań i wyników sprzecznych pojawiły. Substancje katechiny i polifenole w herbacie hamuje wzrost komórek nowotworowych w warunkach laboratoryjnych. W związku z tym zbadano wpływ ludzkiego herbaty z rakiem. Badania te są dalekie od przyznania Ostateczna rekomendacja jeszcze. W badaniu znaczącego zwiększenia herbaty pojawiło nudności i biegunkę. Wiele produktów ziołowych, jak napar herbaty. Apetyt herbata Ginger, żołądka rozluźnia rumianku, herbata miętowa ułatwia trawienie. Demlenecekse jak herbata, składników ziołowych i są pewni, że oni się warunki higieniczne, marka powinna być odpowiednio dobrana. To środki ochrony roślin, środki grzybobójcze, że zapewnione są zanieczyszczenia.

 

Czosnek

            Produkt uważa się, że są przeciwbakteryjne i środki przeciwnowotworowe. Jednak do tej pory nie ma udowodnione działanie. Pokaż wkład niskich i umiarkowanych dawek czosnku z żywności jest bardzo trudne do pokonania. Jednakże, jedzenie dużych ilości czosnku w proszku lub czosnek, tworzyć szkodliwych skutków. Po pierwsze, ból brzucha, gaz, wymioty, zaburzenie krzepnięcia krwi, które występuje, gdy czynność płytek krwi. Aspiryna w celu zmniejszenia krzepliwości krwi, skłonność do krwawień, oraz obszarami leków takich jak kumadyna lub Niska liczba płytek krwi ludzi, którzy zużywają duże ilości czosnku.

 

Siemię lniane

            Ten element nie składnik wykorzystywany w żywieniu człowieka jest. Jednak dwa ważny składnik: Tłuszcze omega-3 i błonnik bogate źródło polifenoli, estrogen roślin. Badania laboratoryjne i eksperymenty na zwierzętach wykazały, że siemię lniane pozyskiwaniem składników działanie przeciwnowotworowe. Niektóre małe nowotwory u mężczyzn z rakiem prostaty w badaniach ludzi ufaldığı dodano także śruty z nasion lnu. Brak dostępnych danych, aby sugerować, że chorych na raka piersi, ale te nasiona. Również niepożądane dla raka piersi należy zauważyć, że substancja zawarta w estrogeny. Problem raka piersi u kobiet z łyżką, aż do zalecanego siemienia lnianego dziennie. Zarówno serce i naczynia są wzięte z ochronnych tłuszczów omega-3, a także włóknistych jedzenie jest spożywane. Seed świeże spojrzenie (przełamać skorupę) i należy spożywać. Omega-3 w korpusie, nie może przekroczyć rdzeń-powłoka złamania. Również rdzeń substancji w kontakcie z powietrzem utlenia i traci swoje właściwości, więc pociski rdzeniowe humpty spożywane świeże. Szarpana lub pobity w moździerzu lub beztłuszczowego jogurtu, sałatki, młynek do kawy, lub kanapkę, otręby śniadanie posypane na jadalne.

 

Imbir

            Zapach i smak imbiru zmniejsza nudności. Jednak, ponieważ nie przerywa nudności związanych z chemioterapią w przypadku imbiru zmniejsza nudności z żołądka. Chemioterapia jest konieczne, aby środek tłumienia nudności mózgu. To także uspokaja jedzenie lub picie, osoba piernik, więc byłoby to z korzyścią dla chemioterapii w polach. Jednak ci, którzy są narażeni na ryzyko krwawienia, mała liczba płytek imbir powinny trzymać się z dala od tych, ponieważ wpływają one na aktywność płytek krwi i tworzy tendencji do krwawień.

 

Czyste i bezpieczne jedzenie

            Obszary leczenia raka muszą być czyste i bezpieczne do spożycia składników odżywczych, mikroby jako efekt uboczny leczenia, ponieważ jest delikatna struktura. Inni ludzie mogą tolerować naczynie, w ramach leczenia raka może prowadzić do infekcji.

            Czyste, zdrowe odżywianie:

 

1) Umyj ręce mydłem przed każdym posiłkiem

2) powinny być myte przed przygotowaniem składników odżywczych żywności. Umyć ręce i narzędzia do przygotowywania żywności muszą być czyste.

3) Surowe mięso, ryby, drób, jaja powinny być myte przed gotowaniem. Itp. Narzędzia te traktowano również z ostrzem, a następnie przemyto przetwarzane. Nie dopuścić do surowego mięsa gotowe dania. Deska do krojenia, blaty, rzeczy takie jak gąbki należy dokładnie umyć po kontakcie z surowym mięsem.

4) jeść wszystkie rodzaje mięsa i owoców morza, bardzo dobrze przyrządzone. Musi być pasteryzowane mleko i soki.

5) Wszystkie produkty powinny być przechowywane w lodówce. Więc spowolnić rozprzestrzenianie się zarazków.

6) W miarę możliwości w domu, w jego przetworów spożywczych powinny być spożywane. Restauracja jedzenia surowych potraw, sałatki, wędliny, drób, ryby niegotowane lub rzeczy, które są najbardziej narażone na ryzyko rozwoju mikroorganizmów nie należy ich zadawać. Zamiast tego były dobrze ugotowane mięso, warzywa są korzystne.

7) Napoje mogą być wykorzystywane jako zamkniętej butelce. Woda z kranu, woda zbiornik być pijany.

 

Alternatywne leczenie / korzyści diet niepotwierdzone

            Poza tym zainteresowanie medycyny naukowej w leczeniu pacjentów z rakiem domniemanych metod podejścia w diecie, istnieje wiele nie-istotne. W tej instrukcji, tylko odżywcze dieta skupia się również na alternatywnych metod będą omawiane tutaj. Komplementarne metody wymienione, jak również standard opieki medycznej i naukowej kasdedilir sposób przeprowadzone. Alternatywne leczenie jest wspomniane, średnia-naukowego traktowania, a nie usuwając go, stosując odpowiednią metodę, aby zrozumieć. Uzupełniające metody w celu zmniejszenia negatywnych skutków choroby i leczenia, główne podejścia do zwiększenia wpływu leczenia. Nie koliduje z rzeczywistym podaniem leczenia aftercare. “Medycyna komplementarna”, które realizuje lekarz powinien poinformować pacjenta, powinien zapytać, czy istnieje niezgodność z leczenia onkologicznego. Uzupełniające i alternatywne terapie odżywcze wiele. Zostały poddane ścisłej kontroli środków spożywczych i leków dla wszystkich krajów do medycyny komplementarnej / alternatywnej w wielu produktów, które twierdzą, że są “suplement diety” fraza została napisana. Wiele z tych produktów to substancje, które nie są zawarte w ramach normalnej diety żywieniowej. Nie było żadnych badań klinicznych na wiele z tych substancji. W trakcie lub po leczeniu nowotworu są znane do użycia w pewnych rodzajów żywności. Żadne z tych działań nie zostały udowodnione naukowo, i nigdy nie może być alternatywą dla standardowego leczenia, substytut.

           

Livingston-Wheeler terapia: twórcy tego zabiegu, ludzki system odpornościowy jest osłabiony, gdy bakterie są rozprowadzane po całym organizmie, co powoduje raka. Livingston-Wheeler wzmocnić system odpornościowy i bakterie spożywane w diecie twierdzą. To leczenie antybiotykami w ciągu witamin, minerałów, enzymów trawiennych, dieta wegetariańska i wlewy są. Edicted okres, w którym niektóre szczepionki. Uniemożliwił realizację Stanach Zjednoczonych. Opublikowane w prestiżowym czasopiśmie w 1991 roku, awansowała leczenie chorych na raka w porównaniu do standardowego leczenia, korzyści z leczenia badania odnotowano w Livingston. Zwiększenie wpływu na poprawę jakości życia tego leczenia u chorych na raka, albo brak jest danych, aby wskazać.

 

Kelly-Gonzalez Regime: To jest bardzo intensywne formy leczenia koncentruje się na diety i diety żywności i toksyn z organizmu mówi się wyrzucić. Leczenie pacjentów z rakiem w każdej z trzech grup metabolicznych, które oddziela “metabolicznego” Grupa zaleciła, że ​​różne diety. Każdego dnia setki dodatkowe składniki są dodawane do diety. Wreszcie chorych na zaawansowanego raka trzustki zostały zgłoszone do przedłużenia życia. Na to try w amerykańskim National Cancer Institute rozpoczął badania tego systemu. Obecnie, leczenie to nie jest znane jako bezpieczne i skuteczne.

 

Dieta makrobiotyczna:. Dieta jest szczególnie ustalone w leczeniu raka, został ujawniony w sposobie zdrowej diety. Zboża, warzywa, rośliny strączkowe, owoce, nasiona, herbata, zawierające niewielkie ilości ryb stylu jedzenia. W rzeczywistości, blisko do zdrowego stylu odżywiania. Jednakże, u pacjentów z rakiem, którzy są leczeni Missing Ponieważ nie trzeba upewnić się, że jedzenie i kalorie. Diagnoza Almışlarda raka nie jest jasne, jaki wkład tej diety. Zapobiega powstawaniu raka lub nawrotu raka sugestie więcej nie istnieją standardowe dane. Brakuje żywienia u pacjentów z nowotworem otrzymujących standardową terapię, jednak może mieć zastosowanie pod warunkiem, że lekarz makrobiotyczna dieta wiedzieć.

 

Gerson terapii, istnieją również inne sposoby żywienia. To jest powód do leczenia zaburzeń metabolizmu nowotworu sugerują, że twórcy. Jedz więcej surowych owoców i warzyw siedzi na zalecenie. Aby zrobić z lewatywy kawy, żywności surowej, takie jak właściwości wątroby zwierząt zostały porzucone w czasie. Nie ma biologiczne podstawy wszelkich takich wniosków. Odżywianie i brak podstaw naukowych, udział układu odpornościowego. Nie ma naukowych dowodów, że może leczyć raka.

 

Aktywność fizyczna, ćwiczenia i sport

            Od rozpoznania choroby, jak również w trakcie późniejszego okresu obserwacji aktywnego leczenia zaleca aktywności fizycznej. Skutki uboczne leków może być czasem trudne do wykonywania. Jednak czynnikiem, który zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi w osiadły. Z tego powodu, jak również możliwe podczas aktywnego życia leczenia. Jest większa niż efekty uboczne leczenia mogą być bardzo małe dawki ćwiczeń. Pod względem wykonania będzie miało pozytywny wpływ na zdrowie serca i cukrzycy. Ćwiczenia oporowe wzmocni strukturę kości. Jednostki wydane rozpocznie osteoporozy u kobiet, odporność (najlżejszy korpus) ćwiczenia są zalecane. Przed rozpoczęciem tego ruchu, ze względu na chirurgii pachami, ramię opuchlizna (obrzęk), ryzyka powinna być zbadana przez lekarza. Aerobik, zakres ruchu, wszystkie ćwiczenia içersindedir zasięgu. Jeśli obrzęk ramienia, ruchy ramion lekarz müsadesiyle zaczyna spadać, a to pomaga obrzęk. W badaniu opublikowanym w 2003 r. zbadano zależność między wykonywaniem i obrzęk ramienia. W związku z powyższym, obrzęki, zwiększenie zajęcia fitness dla nauczycieli.

 

Aktywność fizyczna, jakość życia i regulacji psychologicznej przyczynił. Ćwiczenia powinny być wykonywane co najmniej 4 dni w tygodniu. W okresie nie krótszym niż 30 do 45 minut. W rezultacie zmniejsza niepokój i depresję, zwiększenie stanu samopoczucia, uczucie zmęczenia jest zmniejszona. Ćwiczenia mogą być wykonywane w domu lub na siłowni nadzoru lepszego eksperta. Po operacji, struktura nadwozia składa się z nie-normalnym, terapii fizycznej, ćwiczenia pomagają profesjonalistom. Pod okiem wykwalifikowanego eksperta musi rozpocząć zalecenia ćwiczeń.

            Aby zwiększyć aktywność fizyczną, ćwiczenia, wchodzenie po schodach zamiast windy, poza programem, w odległości krótkiego spaceru, w pobliżu środków w biurze, telefonicznie lub e-mailem, zamiast wysyłania ich do pracy zaleca się do jego przyjaciela. Pieszo i programy ćwiczeń są przydatne do czynienia z grupą, a nie sam. Obiekty sportowe w czasie wakacji jest korzystne. Przenośnik, rower stacjonarny, lub walking można się zarazić w domu przed telewizorem. Start z jasnym programem ćwiczeń, zwiększają czas trwania liczby dni i minut będzie dobrze.

 

Niebezpiecznych sytuacji, które należy uwzględnić w zakresie ćwiczeń są następujące:

 

            1) Ciężka niedokrwistość (anemia), nie należy wykonywać. Ważne problemy z sercem może wystąpić.        

            2) białe komórki krwi jest niskie, system immunologiczny jest niewystarczające, tłum na siłowni, nie próbuj.

            3) tworzy efekt uboczny leczenia jest bardzo poważne zmęczenie, ciało rozciąganie ruchy 10 minut można zrobić w domu.

            4) Radioterapia Ci, którzy nie mogą wejść na basen, chlor w wodzie tworzy reakcji w skórze.

            5) W przypadku końcówki cewnika wystających z powierzchni skóry, nie powinny być wprowadzone do wody, mikroorganizmy są wykonane, a także, że cewnik (spustowy, czujnik, itp.), należy zapoznać się, aby nie przenosić.

            6) z objawami neurologicznymi, osłabienie mięśni, sam się w stanie nierównowagi yürümemeli istniejących, jest najlepszy rower do jazdy w dół ciężko.

            Program ćwiczeń 5 dni w tygodniu, 30 minut umiarkowanej przemocy, jeśli efekt zmniejszenia ryzyka raka piersi wykazano. Ćwiczenie poprawia jakość życia w leczeniu raka piersi i badania kolejnych wykazały, że 30 jednostek. Zarówno fizyczne umiejętności, zwiększenie stanu sprawności, jak również stabilności umysłu. Zdrowe i ćwiczenia, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia raka sutka u ludzi, którzy korzystają, oczekuje się, aby zmniejszyć ryzyko nawrotu choroby leczonego raka. Ćwiczenie jest działalnością, która rozciąga się żywotność.

 

Chorych na raka piersi dieta i ćwiczenia rekomendacje Podsumowanie:

            Miały raka piersi lub choroby serca często składa. Tak więc korzystne jest, aby ograniczyć spożycie tłuszczów nasyconych zwierząt. Zmniejszyć występowanie raka piersi i choroby serca, występowanie i leczenie tych, którzy mieli raka piersi także stosować się do zaleceń. Nawyki żywieniowe powinny mieć dużo owoców i warzyw, karma dla zwierząt powinno być mniej, produkty sojowe kaçılmamalı przesadzaj, dzień lub kieliszek alkoholu, nie powinny być podejmowane. Najważniejszą rzeczą jest utrzymanie prawidłowej masy z odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Utrzymanie prawidłowej masy ciała w trakcie leczenia i po zakończeniu leczenia, zwiększenie aktywności fizycznej, zmniejszenie zawartości tłuszczu posiłków, jedzenie owoców i warzyw zmniejsza nawrót raka piersi poprawić, przedłużyć życie, poprawić jakość życia. pokarmy włókniste, omega-3, mniej niż wkładu soi zostały zidentyfikowane.

 

 

 

PYTANIA

 

1) może zmniejszyć nudności, utrata apetytu żywności prowadzących.

            Utrata apetytu i nudności są powszechne w leczeniu raka. Zmysł smaku jest zmniejszone, a zmiany w trakcie leczenia. Dodaj przyprawy i sosy do żywności mogą zwiększyć przyjemność smaku. Wskazane, aby dodać smaku do żywności i środków aromatyzujących. Porcje małe, ale liczba może być większa niż posiłków. Pomiędzy posiłkami snack jest zalecane. Leki ulgi Nudności są dozwolone. Leki Nudności są używane do cięcia lub otwarcie apetytu lekarzy.

2) Co do zmęczenia w leczeniu.

            Jedzenie prawo i ćwiczenia zmniejsza zmęczenie. Nie zostaną podjęte działania, a za mało na jedzenie zwiększa uczucie zmęczenia. Zbyt lekkie ćwiczenia, zaczynające się na kilka minut i zwiększał się z czasem. Pacjent sam decyduje, ile wykonywać można zrobić. Jeśli masz problemy zdrowotne, takie jak anemia jako przyczyny zmęczenia, lekarz będzie leczyć.

3) anemia, żywność uśmierzające.

            Leczenie nowotworu prowadzi do anemii. Ta dieta pomaga zwalczać sytuacji. Czerwone mięso, zielone warzywa zawierają dużo żelaza i niedobór żelaza zmniejsza kansızlığını. Ten wraz z produktów bogatych w witaminę C owoców (pomarańcze, truskawki, ogórki), klęska żelaza ciała jest lepiej wchłaniane. Czasami lek może być konieczne do leczenia niedokrwistości lub krwi. Tabletki żelaza nie powinny być podejmowane bez konsultacji z lekarzem, może prowadzić do istotnych dolegliwości żołądkowo-jelitowe.

4) Co zapobiega utracie masy ciała.

            Ilość masy ciała ma być od rozpoczęcia leczenia. Jednakże, należy zapobiec trwałej utraty wagi. Aby zmniejszyć utratę wagi może trzeba wydawać dużo do jedzenia i mniej energii. Między posiłkami cukru, tłuszczu, bogate w białko czekoladki, ciastka, wafle żywności typu snack byłby dobry. Nie nad-ćwiczenia w tym okresie. Lekka aktywność fizyczna, stres i zmęczenie może być pominięty.

5), aby zapobiec nadmiernemu przybieraniu na wadze.

            Niektóre chemioterapii zrobić w praktyce jest kilka kilogramów, to nie zawsze jest możliwe do uniknięcia. Po chemioterapii w zrównoważonej i zdrowej diety i programu ćwiczeń stopniowo wprowadzając nadwagi. Osoby, które są odpowiednie dla ochrony zdrowej masy ciała przez całe życie dla wszystkich funtów.

6) Jak to jest nadmierne przybieranie na wadze.

            Masa nie więcej niż jeden tydzień po zakończeniu leczenia należy masę powoli. Idealna waga w dół ile waga nie może być rzucony przynosi korzyści wszystkim. Zasada zarówno diety i ćwiczeń, aby schudnąć.

7) utrzymania gęstości kości

            Ilości awarii, menopauzy, razem z wapnem kości są utracone i kości osłabienia, natężenie zmniejsza się. Rak sutka może zapobiec utrata estrogenu jest niewygodne w użyciu. Nie ogranicza się do stosowania estrogenu w społeczeństwie z powodu utraty masy kostnej. Estrogen zwiększa ryzyko nawrotu raka piersi. Istnieje kilka źródeł pochodzenia roślinnego estrogenu w produktach sojowych. Rak piersi nie można powiedzieć o nich jest bezpieczne. Oral wapnia i witaminy D jest doradzanie. Oni przygotować jedzenie w postaci leku może być wykonane lub używane. Pokarmów bogatych w wapń, chude, ser, odtłuszczone mleko jest zalecane. Jeśli biedny lekarz (tzw. bisfosfoniany) zaleca leczenia farmakologicznego. Ćwiczenia, w szczególności w przypadku ruchów kości obciążenia, zwiększa gęstość kości.

 

 

8) do walki skarg menopauzy.

            Te zarzuty nie są estrogen dla chorych na raka piersi. Już na poziomie społecznym nie jest już ograniczona do stosowania tych leków. Ponieważ rak piersi, wykrzepiania wewnątrznaczyniowego, choroby naczyniowe mózgu wykazano wzrost. Środki mające na celu zmniejszenie dolegliwości menopauzalne, regularne ćwiczenia, zdrowe odżywianie, a nie picia kawy, nie piją alkoholu, bezstresowe doświadczenie sprawne. Hormonów leki, takie jak leki przeciwdepresyjne, pocenie się, gorączka, Sender, poprawia sen i zaburzenia nastroju. Potrzebujesz, aby omówić z lekarzem na temat skutków ubocznych. Dodatkowe produkty spożywcze sprzedawane w estrogen medycyny menopauzy (roślin) można znaleźć, trzeba być ostrożnym.

9) rozwiązuje jak obrzęk ramienia?

            Ramię i ręczne spuchnięte po operacji lub radioterapii. Powodem tego jest to, że blokuje przepływ płynu limfatycznego po leczeniu. Towarzyszy obrzęk, zaczerwienienie i ciepło, jeśli jesteś zaangażowany w drobnoustrojów, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza. Pozostałe długoterminowe ruchy ramienia może pomóc puchnąć. Fizykoterapia, masaż czasami pomaga. Wreszcie, leczenie laserowe było skuteczne, ale nowe badanie na świecie. Zalecane, że białko i używane do jedzenia mniej soli, ale korzyści nie zaobserwowano.

10) Po zabiegu jesteś zwrócić uwagę przy wyborze programu ćwiczeń.

            Umiarkowane dawki zmniejsza uczucie zmęczenia wykonywać czyjeś samo sprawia, że ​​czują się dobrze, pozbyć się skutków ubocznych leczenia szybciej. Bardzo intensywny wysiłek fizyczny lub sport może przynieść ryzyko infekcji. Ponadto, aby zmniejszyć możliwość ponownego wystąpienia raka piersi jest niepewny ruch. Wykazano, spowolnienia postępu nowotworu, w taki sam sposób jak sposób wykonywania. Ale korzyści z regularnych ćwiczeń, aby utrzymać odpowiednią wagę wzrośnie zdrowia serca. Z tego powodu, regularne i umiarkowane ćwiczenia dawki leczenia raka olmuşlara jest zalecane. Nie powinien być wykonany, gdy jest poważny sport, anemia. Radioterapia nie są wprowadzane do puli, ponieważ podczas chloru w wodzie tworzy się w reakcji skóry. Jeśli komórki układu odpornościowego (białe krwinki), nie powinny być wprowadzane mniej niż zatłoczonych miejscach, aktywność sportowa powinna być zmniejszona. Szczegółowy program ćwiczeń powinny być omówione z lekarzem przed rozpoczęciem. Program ćwiczeń, zacząć lekki, średni poziom powinien udać się w czasie, tak długo, jak tolerowane. Czułem ból mięśni poruszających zmniejszeniu dawki. Dobry program wzmacnia mięśnie, zwiększa elastyczność, duszność występuje podczas ruchu.

11) Dodatek witaminy i minerały potrzebne?

            Jest najdokładniejszym sposobem uzyskania witamin i minerałów do środków spożywczych. Odpowiednie odżywianie w trakcie leczenia nie może być uzyskane ze względu na utratę apetytu, suplementy witaminowe i mineralne mogą obowiązywać. To jest dorosły dziennego zapotrzebowania witaminy tabletki muszą być w górę, nie ma potrzeby, aby podjąć wyższą dawkę. Zdefiniowane dzienną dawkę witamin i minerałów na pokazane zaczyna mieć wpływ do łagodzenia lub zapobiegania rakowi piersi. W przeciwieństwie do szkodliwych skutków ubocznych przedawkowania witaminy może wystąpić. Jednak, jeśli masz choroby takie jak osteoporoza czy niedokrwistość, lekarz, niektóre suplementy diety (wapń, żelazo, itp.), wysokie dawki mogą być podawane. Lekarze są świadomi witamin i składników mineralnych w dziennej dawce nie powinien być używany.

12) Przetwory owocowe i warzywne tabletki żywności sağlanabilirmi zamiast tego?

            Ponad 100 rodzajów owoców i warzyw i zdrowych składników. Te tabletki nie są w stanie zapewnić. Tabletek suplementów diety, witaminy i minerały, ale mix niewielka część tabletek, które oceniły tę cennych substancji. Ponadto, są one suszone i sproszkowaną. Pigułki nie mogą dostarczyć przydatnych produktów, które mogą być owoce i warzywa. Te świeże produkty dostępne są również jeszcze nieodkryte substancje.

13) Tabletki antyutleniające Czy leczyć raka?

            Według American Cancer Society propozycji, bardzo wysokie dawki witamin, minerałów, nie przeciwutleniacze dostać. Ponadto, przeciwutleniacze w chemioterapii i radioterapii jest odbierany, może zmniejszać skuteczność leczenia. Najlepszym sposobem, aby uzyskać odpowiednią dawkę przeciwutleniaczy jest jeść dużo owoców i warzyw. Pacjenci z nowotworami powinni poradzić lekarza przed przyjęciem leków antyoksydacyjne.

14) zauważyć, że beta-karoten.

            Terapeutyczne działanie beta-karotenów w nowotwór piersi nie jest znana. Jeden palacz otrzyma wysokie dawki beta-karotenu suplementacji, wbrew oczekiwaniom zwiększa ryzyko zachorowania na raka płuc. Dlatego też, beta-karoten jest najlepsze ciemne żółto-czerwono-zielone owoce i warzywa, wystarczająco dużo składników odżywczych nie można uzyskać, lub więcej niż 5 mg na dzień jest w formie suplementów.

15) związek raka piersi z produktów sojowych.

            Obfite białka w produktach sojowych, jest użyteczny w tym względzie. Jednak zbyt wiele proszku sojowy i tabletki będą stanowić ryzyka dla raka piersi ziołowych estrogen. Więcej niż trzech porcjach dziennie umieszczano w diagnostyce raka piersi, soja, tofu, mleko sojowe nie powinny być podawane. Ponadto soja proszek, tabletki, lub użyć produkt sprzeciw.

16) Alternative i uzupełniające zabiegi bezpieczne?

            Metody te rynki, sprzedaje, producenci muszą być sceptyczny co do informacji, które przekazują. Pacjenci z nowotworami powinni poradzić lekarza przed zastosowaniem takiej metody. W szczególności, gdy aktywne i średnia-naukowe leczenie raka, alternative i niesprawdzone zastosować inną metodę, może zmniejszać skuteczność leczenia. Jakimś cudem, marzeniem znalezienie metody, sposoby, najbardziej sceptyczni wobec takiego roszczenia muszą zostać spełnione.

17), aby wybrać najbardziej odpowiednią formę odżywiania.

            Bogata w owoce i warzywa, w ramach ogólnych zasad, a nie wyrafinowane żywności z pełnoziarniste mąki, niskotłuszczowe produkty mleczne, wybierz ten, który zużywa mniej czerwonego mięsa, chude mięso wykorzystywane w diecie jest przydatna dla każdego. Co najmniej 5 porcji owoców i warzyw jeść dziennie. Szczególnie podczas chemioterapii pięciu porcji warzyw / owoców nie jest możliwa podczas posiłków, owoców / warzyw sok, pijany, lub między głównymi posiłkami, wystarczająco dużo żywności może zostać pokonany. Jedna porcja warzyw / ilość owoców w tekście. Mrożone warzywa / owoce, bez utraty składników odżywczych. Warzywa w puszkach / owoce, znaczna utrata składników odżywczych z najmniejszą ilością nie spada. Jeśli masz problemy z przełykaniem, warzyw / owoców sok można wycisnąć wystarczającej ilości żywności, trawienie jest ułatwione on. Przygotowanie do pasteryzowanego soku musi być wybrany jako pierwszy.

18) zanieczyszczenia chemiczne i mikrobiologiczne w żywności.

Warzywa i owoce są myte bardzo dobrze na tle pozostałości rolniczych środków. Nie ma danych wskazujących na pozostałą małą ilość zanieczyszczenia chemiczne powodują raka. Jednakże, efekt plag czyni truciznę, więc powinien on być dokładnie przemyto przed spożyciem. Mycie usuwa mikropdan. Mięso i produkty mleczne umieszczone w lodówce natychmiast. Mięso, drób, ryby było bardzo dobrze ugotowane, surowe, nie powinien middle. Wszelkie płyny muszą być pasteryzowane te, które są gotowe do sprzedaży. Jeśli masz problem zanieczyszczenia wody miasta, zbiornik wodą, pić tylko wodę butelkowaną i niezawodne.

19) ilość płynu spożywane codziennie.

            Zdrowy człowiek powinien pić 8 szklanek dziennie. Jeśli jest specyficzna choroba, lekarz może zalecić inny. Ta ciekła woda, soki, zupy i tym podobne. Kiedy mniej płynne, zmęczenie, zawroty głowy, nudności, czułem zbyt wiele jak skutki uboczne.

20), alkohol i kawa zużycie.

            Szklanka napoju alkoholowego dziennie zmniejsza ryzyko chorób serca, ale zwiększa ryzyko raka piersi. Spożycie alkoholu powinna być zmniejszona w miarę możliwości po leczeniu raka. Nie ma bezpośredniego związku między kawą a rakiem. Nadmierne picie kawy choroby serca, bezsenność może to zrobić.

21), leczonych na raka w braku içebilirmi?

            Istnieje wiele relacji między paleniem tytoniu a rakiem. Stwierdzenie, że istnieją czynniki ryzyka raka piersi. W roku 2003, w szczególności radioterapii, przy jednoczesnym dymu wynosiła 2,5 razy większe ryzyko ponownego wystąpienia raka piersi u kobiet. Jeszcze przed leczenia rzucić palenie stworzył pozytywny wpływ. Początek radioterapii jest konieczne, aby rzucić palenie. Opublikowane w 2004 i 116.000 nauczycieli w badaniu kobiet z rakiem 30 piersi procent częściej niż niepalących pojawiły.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s