Palenie i rak płuc

Powiązania nienowotworowe

Pitny wiele rzeczy mówi się o występowaniu raka. Nie pijący i nie próbować odejść, oni znaleźć pocieszenie, inni widzą niebezpieczeństwo, aby pomóc w decyzji rzucenia bada ten wątek.

Oto pytania i odpowiedzi, które są często spotykane w tym zakresie;

Czy to jest udowodnione, że palenie powoduje raka płuc?

Rak płuc i nie-pijący za złowione badań wykazały związek tym kierunku. Zmarł z powodu różnych przyczyn, z autopsji zrobić do płuc palaczy, do komórek nowotworowych zaobserwowano zakłóceń. To zniekształcenie jest jeszcze większa jak liczba wypalanych papierosów.

Niepalący, zwiększając nie tylko ryzyko zachorowania na raka płuc. Jamy ustnej, gardła, rak przełyku, zapalenie oskrzeli, duszność, niewydolność serca, układu krążenia, zatykanie to jest bardziej powszechne u osób palących.

Przedstawiono w płuc substancji rakotwórczych występujących w dymie papierosowym?

Testy z dymu papierosowego, ma ponad 200 związków chemicznych. Wiele z nich wiadomo, że powodują powstawanie raka. Onkogenne (rakotwórcze) substancje najważniejsze smoły. Smoła i release tar doświadczalnych zwierząt były nowotwory skóry u pracowników. Smoły węglowej, a także wiele pozycji spalania papieru tytoniu i papierosów, tworząc nowotwór powoduje podrażnienie dróg oddechowych komórki nieprzerwanie.

Przyjmowanie substancji, które mogą powodować raka, niewiele czasu roku przechodzi pomiędzy występowaniem raka?

Ten temat nie jest możliwe podanie dokładnej liczby. Struktura ciała, takich jak nie jest narażone na onkogenne czynniki inne substancje, spowodowane przez zmianę czasu.

Powstawanie pyłu azbestowego i raka płuc, związek pomiędzy membraną zazwyczaj obejmuje okres ponad dwudziestu lat. Badania nad Dym widać w około 20-30 lat po raka.

Ile papierosów w środku dnia, aby zatrzymać się z lasu?

Badania statystyczne na ten temat więcej. Więcej niż pięć papierosów palacz dni i wysoka śmiertelność. Ponieważ ilość wypalanych papierosów, śmiertelność wzrasta.

Sączy się palenie papierosów z nikotyny i smoły otrzymał mniej poprawne?

Papierosy z filtrem, niektóre ilości nikotyny i smoły. W ten sposób, część zagrożeń spowodowanych palenia zmniejsza się. Jednak obniżka ta nie jest często ważne rozmiary.

Pan pozbyć się tych, którzy opuszczają palić niebezpieczeństwo?

Po utworzeniu nałogu jest bardzo trudne w rzuceniu palenia. Ale prawdą jest również wycieczka force de którzy byli w stanie zmniejszyć zagrożenie. Jednak nie jest w stanie powrócić do zaistniałej szkody i można je znaleźć również pamiętać o konieczności dokonania nie.

Czy kiedykolwiek złapany w niepalących raka płuc?

Istnieje wiele przyczyn raka. Rak płuc, gdy jest przedmiotem nie zajmuje bardzo ważne miejsce. Rak u niepalących może rozwijać się pod wpływem innych czynników, jednak wskaźnik ten jest bardzo niski.

Nie żyje tak długo, jak długo Palący Palący?

W badaniu 25-latek i dwie paczki dziennie, ale 54% procent palaczy, może wynieść do 65 lat, 77% palaczy w stanie wywiązać się z tego życia.

Spośród tych, którzy zginęli w średniowieczu, liczba palaczy jest dwukrotnie więcej niż osoby niepalące.

25 lat, a średnia długość życia około dwóch paczek palacza dni do 8 lat krócej.

Płuca są jasne sama?

Pióra i slimy wydzielina w drogach oddechowych jest chwiejny. Ciekłe przylega do obcych substancji wprowadzanych do dróg oddechowych. Pióra drżenie w błonie wewnętrznej, takie jak schody, zapewniają obcego materiału jest umieszczona w górę odpychają i gardłowy.

Dym papierosowy, zapobiega zadanie włosów. Tak więc, ciała obce do płuc zebrano i stale tworzenia podrażnienie powoduje trwałe uszkodzenia.

Zanieczyszczone powietrze jest bardziej szkodliwe niż dym papierosowy, czy co?

Badania wykazały, że szkody wyrządzone przez dym papierosowy, zanieczyszczone powietrze, ponieważ wykazała, że ​​więcej niż dwukrotnie.

Jest zakaz palenia domów uszkodzonych dzieci?

Zwrot Slang być smoky, daje wielkie szkody. Zakaz palenia domów zbyt często dzieci są narażone na choroby układu oddechowego, takich jak zapalenie oskrzeli. Ponadto, dzieci mieszkające w gospodarstwach domowych z palaczy są ponad dwukrotnie częstotliwość nałogu palenia.

Rzucenie palenia skorzysta?

Straty są zwracane zysk. To było co najmniej tyle uszkodzenia ciała systemów samooczyszczania pozbyć możliwością wprowadzenia będzie część szkody, które są dostępne.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s