Objawy stadium raka płuc 4

Rak płuc – to zdiagnozowano, że z roku na rok, a rozprawy zdanie, wielu obywateli naszego kraju. Przecież ta choroba nie przetrwa dłużej niż piętnaście procent pacjentów, twierdząc milion osób rocznie na całym świecie. Choroba występuje z powodu uszkodzenia DNA komórek w wyniku oddziaływania niekorzystnych czynników środowiska. Czynniki te mogą być związane z paleniem praca z niebezpiecznych substancji w miejscu pracy, dostania się do dróg oddechowych różnych szkodliwych substancji, takich jak smoła, koks, estry. Ponadto, pojawienie się tej choroby może być poprzedzone przewlekłe zapalenie dróg oddechowych. Istnieją dwa typy choroby: drobnokomórkowy i małych komórek, który jest podzielony na cztery etapy.

Rak płuc:. Etap 4 – nowotwór złośliwy, który tworzy się w tkance nabłonka płuc Ten krok jest najtrudniejszy. Etap 4 przerzuty raka płuc już rozprzestrzenił się poza płuc, nawet wejść narządy otaczające. Krwiopochodne przerzuty raka płuca mogą przenikać do mózgu, wątroby, nerek, kości szkieletu i innych narządów. Przeżycie zależy od typu formacji. Diagnozowania i leczenia komórek nowotworowych zależy od miejsca. Mogą one być umieszczone w głównych oskrzeli i ten rodzaj raka nazywa centralny. Gdy komórki raka peryferyjne położenie są małe oskrzela.

Objawy stadium raka płuc 4

Objawy fazy 4 raka płuca najbardziej widoczne:

   1. Kaszel pojawia się najpierw rzadkie suche, a później staje się zachrypnięty, ubrany niepokojący charakter. Jednakże, u pacjentów z rakiem płuc obwodowej jest głównie nieobecne.
   2. Krwioplucie przejawia się w postaci smugi krwi w plwocinie. Zjawisko to jest związane z uszkodzeniem ściany oskrzelowej, niszczenia błon śluzowych i naczyń krwionośnych przechodzących tutaj.
   3. Ból w klatce piersiowej pojawiają się od chorego nowotworu płuc. Ból może zmieniać się w postaci intensywności. Peryferyjne położenie guza w górnej części płuc prowadzi do ciężkiego i rozdzierający ból, wygląd zespołu Hornera. Następnie raka płuc charakteryzuje jako Penkosta typu nowotworu.
   4. Duszność, obrzęk dróg dyskomfort, kołatanie serca i stenokardicheskie ból, czasami towarzyszą zaburzenia rytmu serca. Wszystkie te zjawiska są połączone z wyjściem z procesu oddychania większość płuc i zmniejszenie łożyska naczyniowego mniejszych obrotu.
   5. Zaburzenie charakteryzujące się zaburzeniem przejścia pokarmu przez przełyk.

Bez leczenia, ponadto naturalne postęp choroby zawsze kończy się śmiercią.

Do tej pory niektóre metody stosowane w leczeniu raka płuc.

Leczenie raka płuc etapie 4 odbywa się za pomocą:

   1) technika chirurgiczna;
   2) metoda ray;
   3) chemioterapeutyk metody;
   4) wiązaną.

Konserwatywne metody określa się przez zastosowanie silnych rentgenowskich obiektów, gammatronov BETATRON, i akceleratory liniowe, jak również w syntezie leków przeciwnowotworowych.

Jednakże, metody chirurgicznej jest znacznie bardziej efektywny. Polega ona na wycięciu, w tym technologii ablastichnost, rachunkowości Regionalnego. Wielkość wycięcia powinny być przeprowadzane obejmują usuwanie regionalnego układu chłonnego.

Ale należy pamiętać, że komórki raka w ostatnim stadium jest bardzo trudne do leczenia. Odsetek odzysku jest tak nieznaczna, że ​​każdy pomyślne zakończenie leczenia jest podobna do cudu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s