Dieta chroni przed rakiem płuc

Ekologiczne trucizny, rak płuc przyczyny i niektórzy ludzie są genetycznie podatne na tych trucizn. W tym przypadku stosuje się dieta może odgrywać ważną rolę w raku zostać przechwycony. Dwie osoby mają takie same geny, ochronne, ten sam poziom narażenia na niekorzystne czynniki środowiskowe, raka ochronne osób praktykujących dietę codziennie, według spożywania osoby niskie wartości odżywczych żywności będą miały mniejsze ryzyko.

CURRY ZUŻYCIA
Badania, soja, zielona herbata, a duża ilość ryb, produktów mlecznych i mięsa czerwonego wzrósł ochronne działanie na raka przyjmującej niższą kwotę. Futhermore jabłka, winogrona białe, i kwercetyny produkty bogate jak cebula, 40 do 50 procent zmniejszenia występowania raka płuca zostały ujawnione. Sposobem ochrony ciała, toksyny papierosów, zwiększyć spożycie curry. Curry dania, smak jest szafran. Żółty kolor szafranu, crocin, pigment pochodzi. Crocin, korpus działa jako przeciwutleniacz i właściwości detoksykacji. Kiedy jesteś narażony na używanych pali papierosy i pić, rak są elementy, które składają się na ciało. Dodaj przyprawy do swojej diety, pomoże ciała zneutralizować te składniki toksyczne. Curry dania, body krosinin jest dobrym sposobem, aby zrobić odpowiednią dawkę.

NALEŻY dwa tygodnie porcji ryb
Omega-3 kwasów tłuszczowych z spożywanie ryb, znane jest istotną ochronę przed rakiem płuc. W związku z tym, ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka płuc, tydzień zaleca się spożywać co najmniej dwie porcje ryb. Poza tym, 120-360 mg dziennie 80-240 mg EPA i DHA w kapsułce oleju rybiego zawierającego wykonane wystarczy tutaj.
selen

Hamuje wzrost guza
300.000 pacjentów z rakiem skóry z długoterminowym badaniu, minerał selenu, wykazały zmniejszoną szybkość tworzenia nowego nowotworu skóry. Wyniki pokazują proste suplementacji w zakresie hamowania raka, że ​​to ekscytujące. Przeprowadzono w celu określenia wpływu selenu na inne formy raka, w innym badaniu selenu i pigułka dla pacjentów wynosiła 4,5 lata. Ogólnie ceny; selen rak grupa była znacznie niższa niż w grupie placebo. Selen z płuc, jelita grubego i raka prostaty, które okazały się skuteczne. Selen, cebula, czosnek, papryka, i udogodnienia z mięsa drobiowego.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s