Woda rak płuc w płucach

Woda zadławienia pierwszej pomocy

Dobra znajomość zasad pierwszej pomocy w wodzie utonięcia zagrożenia dla życia wielu ludzi, którzy mogą zapewnić zwrot.

Chociaż pogoda nagrzewa się, ludzie, aby się ochłodzić w morze, basen, rzeka, jezioro zaczęło wkraczać na wody oraz w gazetach prawie każdy dzień dusi smutne wieści zaczęły odbywać się w wodzie.

Dobra znajomość zasad pierwszej pomocy w wodzie, aby powrócić do życia wielu ludzi, którzy mogą zapewnić ryzyko zadławienia. Dlatego też, pierwsza pomoc , aplikacje zbudowane na teorii i modeli w powinno się uczyć w szkołach.

Rodzaje Drowning
Istnieją głównie dwa rodzaje utonięcia
1) Dry utonięcia: utonięcie w płucach 20% bardzo mało płynu jest. Z powodu nagłego skurczu krtani, gardła, i tych ludzi całkowicie off cieczy do płuc nie jest możliwe. Osoby te są utracone z powodu braku tlenu.
2) Woda połykania utonięcia: utonięcia w wodzie lub małej ilości 80% płuc można znaleźć w dużo wody, aby wypełnić je całkowicie. Ci ludzie połknięcia wody ma duże znaczenie dla wysokości rodzaju.

Świeże pacjenci boğumla wody ryzyka poddawanych płuc powietrza napięcie powierzchniowe SOO jest zmniejszona, a oni zamknąć całkowicie. I oczyścić krew z płuc jest połączona krążyć ponownie, i że krew tlenu obniża ciśnienie. Powietrze płuc wewnątrz pęcherzyków słodkiej wody , tak, że gęstość jest nawet w żyłach i tętnicach są absorbowane przez krew krążącej objętości wzrasta. Jeśli prowadzi to do zmniejszenia do niewydolności serca. Ponadto, woda słodka wprowadzeniu krwi, krwinki czerwone będą puchnąć i powodować ich złamać, dodatkowo pogarsza transport tlenu do tkanek.

Ludzie, którzy żyją w niebezpieczeństwie utonięcia w słonej wodzie, ciecz sodu chlorek jest więcej niż ilość płuc w pęcherzyków do naczyń krwionośnych do wycieku płynu zaczyna. Ten przełącznik też może nadal wypadku po jego słonej wodzie, przeżył uduszenia przez co najmniej 48 godzin musi być brane pod obserwacją.

Cząstki i bakterie w wodzie w płucach, które są bardzo ważne. wodne różne cząstki, cząstki glony zatykają małe oskrzela może przyczynić się do pogorszenia stanu przewietrzania płuc więcej. Zarazki, jednak osoby zostały uratowane przed utonięciem nawet powodować poważne infekcje płuc.

Temperatura wody w cieczy do płuc temperatury jest ważne. W przypadku utonięcia w zimnej wodzie, naczynia krwionośne się najwęższa nagłe rozpowszechnione. Opór naczyniowy i krwi ciśnienie wzrasta. Sercem tego ciśnienia nie jest wystarczająco silne, aby sprostać zwiększonej liczby, osoby, nagła niewydolność serca mogą zostać utracone.

PIERWSZA POMOC TYCH W WODZIE utonięcie
Pierwszą rzeczą, do osoby, która tonie w wodzie, kamizelki ratunkowe, ratunkowe lub urządzenia flotacji … rzucać obiektu, takich jak prężny. Oni nie mają długiego kija, kajak, wiosła, liny … może pomóc widżetów, takich jak.

Ofiara może pływać, skacząc do wody, aby ratować ludzi, którzy nie znają metody pracy z odzysku jest bardzo źle, a często toną ratownik jest nieuniknione. Wodę usuwa się z wody do osoby, która połknięcia wykonać następujące czynności:

Mouth of fałszywych zębów i ciał obcych są usuwane natychmiast.
Za dobrze ułożone, obie ręce trzymając dolną szczękę w dół i pociągnął do tyłu. Składane ubrań można umieścić na dnie szyjki. Natomiast ofiary czoło, nos, palce wskazujące i głowa są umieszczone blisko.
Zbawiciel głęboki oddech po otrzymaniu tchnienie jego ust, daje silne złączenie warg ofiary (pocałunek życia). Po blade usta pozostają otwarte, aby zapewnić, że ofiara oddech.
Proces ten powtórzono dwa razy, a następnie rozpocząć uciskanie klatki piersiowej popychając serce.
Zbawiciel ukląkł przy ofierze, dolną część kości klatki piersiowej na strony, z drugiej strony znajduje się na odwrocie strony.
Korpus mostka i łopatki, i 30-40 kg masy ciała w przyszłości, tak aby tworzyły moc stłumione, a następnie szybko spadła.

Drowning zdarzenia bardzo ważne punkty:

Przechodzące płuca wypełnione wodą opróżniania czas kaybedilmemeli i sztuczne oddychanie należy rozpocząć natychmiast. Większość wody nie jest usuwany z żołądka do płuc pacjenta w celu doprowadzenia do wejść do góry nogami.
Sztuczne oddychanie i masaż serca powinny być wykonywane przez dwie różne osoby, a jeśli to możliwe, powinna trwać co najmniej godzinę.
Poprawa obiegu jest nie tak, aby przenieść poszkodowanego do szpitala. Jeśli masz okazję do sztucznego oddychania i masażu serca podczas transportu, usunięcie chorego do szpitala, byłoby właściwe.
Wątroby i śledziony okaleczeniem tych, którzy wpadł do wody ze względu na wysoką krwawienie w jamie brzusznej może być znany sekret.
Zawartość żołądka do płuc podczas sztucznego oddychania ludzi nieświadomych powinni być bardzo ostrożni, aby nie uciec.
Ofiary, nawet jeśli wydają się bardzo dobrze utrzymane w mocy obserwacji przez 48 godzin. Teraz niektóre z płuc obrzęk może wystąpić w tabeli. Kaszel, duszność bez RTG klatki piersiowej i ciśnienie tlenu we krwi, normalne osoby, które są wysyłane do swoich domów. Tutaj, RTG klatki piersiowej należy powtórzyć w najbliższych dniach ze względu na możliwość zakażenia płuc.
Ludzie, którzy mają niską temperaturę ciała 40 stopni natychmiast gorących kąpieli wodnych lub owinięte w koce do ogrzania rozpoczął. Ich długi Termometry temperatura ciała odbytnicy i monitorowany.
Pojawiające się w krótkim okresie czasu jest bardzo poważnym objawy neurologiczne i zaburzenia może prowadzić do śpiączki.
Wodorowęglan sodu powinien być podawany bezpośrednio do zapobiegania mleczanowej z powodu kwasowości krwi może być gwałtownie wzrosła.
Tlenoterapia należy rozpocząć tak szybko, jak to tylko możliwe.
Należy zrobić w szpitalu
Nieprzytomny pacjent powinien być umieszczony bezpośrednio do rury dróg oddechowych
ECG
Żołądka, żołądek powinien zostać opróżniony, umieszczając rurę
Temperatura ciała odbytnicy należy monitorować poprzez pomiar
Tlenu we krwi i dwutlenku węgla ciśnienie powinno być zmierzone
Szarpana chest X-ray
Posiew krwi powinno być
Wentylacja mechaniczna powinna być przyjęta.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s