Uleczalność raka płuc

Duża część jamy klatki piersiowej płuca wypełnione, o kształcie stożka gąbczasta struktura narządu.

Funkcja płuc: ciało dwutlenku węgla w komórkach organizmu wziąć dłuższy artykuł i tlenu do organizmu, który jest niezbędny do życia. Objawy choroby płuc występuje w późniejszych stadiach choroby. Ból, ból w klatce piersiowej, kaszel, ramion i pleców, chrypka, flegma, zmęczenie, utrata apetytu, powoduje objawy takie jak niewyjaśniona utrata wagi. Pojawia się cztery razy więcej mężczyzn niż kobiet. Jedną z najważniejszych przyczyn palenia. Genetic. Radzenie sobie z tzw pyłów azbestowych, ludzi, pracowników chemikaliów wcześniej, osoby cierpiące na choroby płuc, zwiększa ryzyko zachorowania na raka płuc.

Badania w celu sprawdzenia stanu zdrowia ogólnego raka ułożonego płuc. Badanie krwi, badanie plwociny, RTG klatki piersiowej i tomografia komputerowa, takich jak biopsja.

Po postawieniu diagnozy, to trzeba zbadać częstość występowania choroby jest nazywana postoju. Testy stosowane w inscenizacji, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, pozytonowa tomografia emisyjna.

Sposób leczenia raka płuca: chirurgia, zapewniając przeżycie bez choroby na wczesnym etapie leczenia. Radioterapia, specyficzne zabijanie komórek nowotworowych przez promieniowanie rentgenowskie, chemioterapia, stosowanie leków do zabijania komórek rakowych terapię. PROF. DR. Ibrahim zapobiegania rakowi i lepszego wykorzystania utwardzania:

1 \ 2 litrów wody, 4 \ 5 g 1 położne gümeci szczypta, 4 \ 5 g pokrzywy w kropce.

Stinger uszczelnione jak hibiskusa i wrzucił do gotowania wody na 4 minuty. Chill, to szczep, ale w pozostałych obiektów, należy wyodrębnić. Pusty żołądek rano i wieczorem na herbatę jako profilaktycznej jeden. Dla chorych na raka do picia szklankę wody. Po wypiciu przez co najmniej 20 minut po posiłku jeść. Ta kula jako prewencyjny 1 miesiąc, 3 miesiące dla pacjentów z rakiem jest przydatna, aby kontynuować bez przerwy. Są co najmniej 2 razy w roku. Interwał 15 dni po zakończeniu 3 miesięcy, znowu, wypić szklankę wody 2 razy dziennie przez 3 miesiące. W kolejnych dniach, w czasach, jest stosowana.

Sposób użycia: pierwszy odstęp jednego dnia tygodnie rano i wieczorem na pusty żołądek, 2 odstęp 2 dni tygodnie rano i wieczorem na pusty żołądek. 3 odstęp 3 dni tygodnie rano i wieczorem na pusty żołądek. 4 odstęp 4 dni tygodnie rano i wieczorem na pusty żołądek. Ponieważ po raz pierwszy od pięciu tygodni na czczo rano i wieczorem do picia herbaty.

Uwaga: Używana w obu zakładach, zarówno podczas użytkowania lub suche, lub oba muszą być używane świeże. Jeśli nie pomoże dowolną stawkę świeżych roślin.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s