Rozsiana forma raka płuc

S po prostu złośliwy guz nie uszkodzić tkanek i narządów, gdzie się znajdują. Wpływa na narządy i tkanki w obrębie skoku. Tkanki nowotworowe znajdują się obszary, na których z różnych części ciała za pośrednictwem limfy i naczyń krwionośnych dołączyć się do osiągnięcia i osiąga obszary. Tkankach nowotworowych, naczyń krwionośnych i limfatycznych z pomocą innego pola lub bezpośredniego przestępny “przerzuty” jest zdefiniowany jako. Przerzuty popularnie nazywane rozmnażanie.

Z pewnymi wyjątkami, w zależności od czynników zewnętrznych, wiele komórek raka, nowotwór jest rozliczenie lub centrum krążenie limfatyczne lewo mylić lub samo. Z których komórki nowotworowe opuszczać zdrowe tkanki w organizmie przeniesiony do innej przeglądania można nadal poprawić w tej dziedzinie. Rak jest inny obszar ciała, który dostanie dostanie w komórkach nowotworowych zaczynają się rozwijać w taki sam sposób. Na przykład, raka płuc, komórki raka mózgu w mózgu, który dostanie się ponownie dalej raka płuc. Dostanie się do płuc, do guza mózgu “raka mózgu” nie jest traktowana jako. Ten “meta-statyczne” jest zdefiniowany jako raka płuc.

Meta-statyczne przypadków raka następnie rzeczywistych przypadków raka jest powszechne. Naprzeciwko pozostałych komórek nowotworowych po operacji, z jednej komórki nowotworowe mogą prowadzić do wystąpienia przerzutów, ale bardzo często. Meta-statyczne nowotwory, zwłaszcza mózgu, kości, wątroby i nadnerczy są widoczne. Na przykład, raka jajnika u kobiet gırtlat przekształcić się raka. W szczególności rak prostaty u mężczyzn w tym samym sposób powoduje kostną przerzutów.

Niektórzy pacjenci raka rastlansa meta-statyczne raka, nawet jeśli guz jest głównym źródłem rakotwórczych i może nie być wykryty przez cały czas. Przypadki te “brak guza pierwotnego jest zdefiniowana jako”. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkich chorych na raka i 3% z nieznanego ogniska pierwotnego został znaleziony. Jeżeli dostawa pierwotnego raka nie mogą być wykryte z prostych operacji zastosowano rozwiązania technologiczne podajemy źródło raka można wykryć metodami obrazowania rozwiniętych wykorzystanie obiektów. W niektórych przypadkach, meta-statyczne raka pierwotnego nowotworu, a następnie mogą wystąpić. Meta-static rakotwórczych, choć bardzo mało prawdopodobne, guz pierwotny może nie być dostępna, nawet po utracie życia pacjentów.

Przerzuty do wątroby

 

Jak stworzyć z przerzutami do wątroby?

Pierwszym uruchomieniu jest ograniczona do kilku komórkach nowotworowych, a następnie rozpoczyna się rozprzestrzeniać. Z czasem rozwija się dalej od tkanek nowotworowych zaczynają się rozwijać i rozprzestrzeniać się przez ścianę naczyń krwionośnych. Dopływ krwi do nowotworów charakteryzujących się intensywnym przejść do innych obszarów jest korzystne lokalizacje. Sprzyja dopływu krwi do powierzchni wątroby jest ważnym miejscem dla traktowania powstaje.

Choroby powodujące przerzuty do wątroby;

 • Rak piersi,
 • Raka przełyku,
 • Rak jelita grubego,
 • Rak trzustki i żołądka,
 • Rak płuc,
 • Czerniak.

Wymienione powyżej chorób należą do rodzajów raka, który powoduje przerzuty do wątroby. Tissue, który powoduje więcej przerzuty raka miejsce na odludziu 4 Definiuje się jako etapie.

Objawy przerzutów do wątroby?

 • Utrata apetytu,
 • Ogień,
 • Żółtaczka,
 • Nudności,
 • Niektóre z bólu,
 • Utrata masy ciała i pocenie się.

Upośledza funkcji wątroby w całości, jeżeli rozprzestrzenianie się przerzutów w całym organizmie. Badania krwi w celu wykrycia tej choroby stosuje się do pacjenta.

Przerzuty do mózgu

Przerzuty do mózgu, komórki raka mózgu, tkanki mózgu, obrazujące powstawanie tkanek i narządów innych niż rak mózgu stanowią środki skaczące. Nowotworów tego rodzaju “wtórne” jest określone jako guza. Pokazuje powstawanie guzów mózgu, guzy wtórne więcej. Do utraty życia chorych na raka są odpowiedzialne za większość nowotworów.

Kto ma i to, co jest najczęstszym rakiem i przerzuty do mózgu?

Przerzuty nowotworu w mózgu może powodować różnego rodzaju ciała. Ale najczęstsze rodzaje raka, który powoduje przerzuty do mózgu, piersi, płuca, nerki i jelita grubego. Rak nerki i piersi zwykle powoduje pojedynczego guza mózgu. Liczba mózgu przerzuty w płucach i mogą powodować raka w obwodzie. Około 60% wszystkich przerzutów do mózgu, a następnie powstanie raka płuc. Patrząc na raka piersi u około 30% powoduje przerzuty mózgu.
Prawdopodobieństwo występowania i częstości występowania raka wzrasta wraz z wiekiem. Rodzaje raka meta-statyczne niż 60-65 lat są widoczne. Metastic częstość występowania nowotworów jest wyższa u mężczyzn niż u kobiet.

 

Objawy przerzutami Most Emerging mózgu

Objawy, guz mózgu, guzy mózgu zależy od utrwalonym obszarze. Jednak najczęstszym objawem silnego bólu głowy, osłabienie, zaburzenia równowagi i drgawki.

Mi znowu powraca po leczeniu przerzutów do mózgu?

MRI co trzy miesiące po leczeniu guza mózgu lub kontrola pacjentów CT jest stosowana. To kontynuacja jest kontrolowana przez nowotwór nie nüksedip ponownie. Wszystkie inne nowotwory, guzy mózgu, jak i meta-statyczne nawracają. Bądź pierwszy odpowiedzieć na złośliwych guzów należy kontrolować źródło raka. Jeśli są przy źródłem raka pod kontrolą zabiegu do leczenia nawrotowych przerzutów do mózgu, chirurgii radiowej, chemioterapii, takie alternatywy mogą być stosowane.

Przerzutami do kości

Każdy obwód po niektórych rodzajów raka nowotworów kości może powodować ten sam rodzaj konstrukcji, gdzie osiedlili utrwalone. Określa się to jako przerzutami do kości z nowotworów. W zależności od rodzaju nowotworu, przerzuty lityczne kości, które są związane, lub skleroktik mieszane (mieszane) może prowadzić do różnic. W tej sytuacji w wyniku wytrzymałości kości, łamiąc małą złamań stresu działającego. Środowisko Przerzuty że będzie się rozwijać w taki sam sposób, stosując nacisk na nerwy i naczynia krwionośne mogą zagrażać integralności stawów i kręgosłupa może spowodować zaćmienie. W związku z tym, w zależności od przerzutów nowotworu u osób, które borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak udar występuje. Efekt bardzo niskim prawdopodobieństwie przerzutów rozpatrywać w rękach i stopach.
Pierwsze wykrycie przerzutów do kości w miejscach innych niż guza w celu określenia, czy guz, scyntygrafię kości i pozytonowa tomografia emisyjna, jest pomoc. Założone lokalizację przerzutów, wielkość i spowodować tworzenie operacji złamania w celu podjęcia decyzji, czy należy stosować w celu zrozumienia i zastosowania MRI i audytów, CT.

Czynienia z przerzutami do kości leczonych guzów z jednej aplikacji wszystkie funkcje tej osoby powinny być wykonane, aby odzyskać. Nie będzie czasu, aby myśleć o sobie odszkodowania są bezzasadne. W zależności od rzeczywistych przerzutów, takich jak złamania kości, gotować złamań w krótkim czasie, a więc obiektywny normalnej musi być zapewnienie trwałości w czasie operacji.
Leczenie protetyczne choroby za pomocą rakowe regionu zastąpione lub uzupełnione kości cementu natychmiast po zabiegu pacjent będzie nadal działać niezależnie powinien spróbować poprawić swoje życie.

 

Nadmierne krwawienie występuje, gdy niektóre rodzaje przerzutów raka. Z krwawieniem przed operacją zastosowano po raz pierwszy do powierzchni krwawienia należy rozpoznać. Jeśli nie złamania nie powstają z powodu pacjenta nowotworu pacjenta przed i po zabiegu ekranującego należy dodać oprócz radioterapii.

Guzy przerzutowe kości może powstać na trzy sposoby;

 • Która jest pod kontrolą raka u pacjenta, biorąc pod uwagę możliwość rozwoju przerzutów do kości, itp., do wykrywania badania kości. wnioski muszą być kontrolowane.
 • Która jest pod kontrolą raka u pacjenta, co wskazuje na tworzenie się bólu i utraty funkcji lub patologicznych przeprowadzonych badań na złamania.
 • Każdy pacjent z nieznanej choroby, spowodowane przez nagły ból, utratę funkcji lub złamań patologicznych rozwijających przerzuty mogą być wykryte, ponieważ z przeprowadzonych kontroli.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s