Rak płuc wyleczalność

Ulga w bólu
Zaawansowanym etapie są zwykle najtrudniejsze i ciężką raka płuc, jak również, owrzodzenia pojawiają. Ten objaw wpływa na jakość życia znacznie. Czynniki, które można wywoływać ból, który nie może być traktowany bezpośrednio w guzie i przerzutach jest skuteczne leczenie bólu jest jednym z najważniejszych środków, które należy podjąć. Iyileştirelebilir skuteczne jakość leczenia bólu życia znacznie.
Dobry leczenie bólu jest dostosowana do konkretnego pacjenta bólu. Ból jest niezbędna. Dobre i odpowiednie leczenie bólu, pacjent decyduje to.
Nowotworowe leki i metody dostępne obecnie na rynku, co pomaga złagodzić bóle są często znaczne. Są traktowane jako możliwe tabletki lub wlewu. Leki zwane opioidów stosowanych w ekstremalnych bólu. Leki opioidowe pochodzi z morfiny i najbardziej skutecznych leków przeciwbólowych. Wśród nich są obecnie sprzedawane w formie. Obecnie rodzaj opioidowych leków na receptę i ich wykorzystania wzrosła bardziej niż wcześniej wpisane ponownie mniej problematyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Totalną ból w pożądanym stopniu z innymi lekami, jest zawsze używany w leków opioidowych typu.
Środki zaradcze na złagodzenie bólu dobre i trwałe w czasie, w zależności od planu jest niezbędne do uzyskania wymaganego czasu. Ból nie plant-dostępna forma przyjmowania leku po ponownym pojawia się.
W przypadku postaci tabletek, kropli lub tynku lub pacjent nie ma wpływu na żądany stopień ich usunięcia, opioidowy typu leki mogą być wprowadzone jako ciągły wlew: naczynie pod skórą, bezpośrednio wokół rdzenia kręgowego lub w niektórych przypadkach mogą być podane. Cewnik umieszcza się pod skórą lub pompy rezerwowego stosowanego w zależności od systemu i pozwala stosować jednocześnie stale leku. “W imieniu kontrolowanej przez pacjenta terapii bólu o nazwie” metoda pacjentów PCA siebie i uruchomić pompa może dostosować dawkę w zależności od potrzeb.
Ból spowodowany przerzutami do kości, ból złagodzić ostrość ukierunkowane radioterapii.
Jak kontynuować moją późniejszą opiekę jest medycznie?
Główne miejsca, w rytm
Wielu pacjentów są zwalniani ze szpitala po powrocie do domu ze swoim codziennym życiu i jak działać powrocie wcześniej podejrzewał, i mogą być niedoinformowani. Jeśli uygulanabildiyse poprawy leczenia, wspierać proces leczenia i zapobiec nawrotom choroby, pacjent może przyczynić się do jego pytania o twarzach.
Jeśli guz nie można zniszczyć całkowicie, rozwój będzie wyglądać, jak uwolnić go od zarzutów, jeśli jest to konieczne, w celu przezwyciężenia obecnej sytuacji, która może pomóc w tych trudnych pytań powstać.
Jest wspieranie szerokiego zakresu pacjentów opieki później. Po konserwacji obejmuje następujące tematy: opieka egzaminów po, psychologicznych i społecznych oraz wspieranie go, zapobiegania i łagodzenia objawów spowodowanych przez choroby i leczenia i rehabilitację.
Kolejne pytania o stan pacjenta lekarza opieki, jego obwodu odpowiednik. Jego zadania krewnych pacjenta i ich rodzin mają obowiązek je wspierać w celu poradzenia sobie ze skutkami choroby. Psychologowie, ośrodki poradnictwa i bezpośredni pacjenta, lekarz w razie potrzeby. Polecam psycholog i ekspert w poradni powinna wspierać i dbać o chorych na raka opieki powołania po również pytania dotyczące statusu społecznego i zawodowego stanowi prawną możliwość zadawania. Lekarz prowadzący pacjenta / lekarza i konsultanci dozwolonych miejsc na konkretne pytania w związku z tym być w stanie powiedzieć pacjentowi.
Kolejne przeglądy
Kolejne wizyty opieki, krótkich odstępach czasu po pierwszym zabiegu na początku, później wybił piłkę, długich odstępach czasu. Ich celem jest rozpoznanie i skuteczne terapie są potrzebne do leczenia wyniki terapii ewentualnego uznania początku ewentualnego wypadku jest do nawrotu.
Ponowne rozpoznanie nawrotu
Ważne Ustalenia po konserwacji badań kontrolnych do uzyskania, w razie konieczności ponownego potwierdzenia nawrotu, pacjent będzie przydatna dla ruchu ostatecznie gecilebilimesidir: może przedłużyć życie i jakość życia, leczyć, lub przynajmniej jako zabezpieczenie przed powikłaniami.
Choroba płuc jest tylko ograniczona pojawi się ponownie, wznowy lub przerzutów ogranicza się do jednego państwa, w stosownych przypadkach, ponowne leczenie lub długotrwałe przeżycie wolne od nowotworu może oczekiwać poprawy ponownie. Oto zatem ograniczona do guza wydaje się całkowicie küçültülebildiyse lokalnie lub na jednym przerzutów choroby jak najszybszego rozpoznania jest bardzo ważne, aby ustawić występuje.
Jeżeli więcej niż jedna przerzutów nastąpiło, choroba jest teraz utwardzona. Pomimo tego, nowej terapii jest stosowane mogą być zaopatrzone w przedłużenie pozostały okres. Wydłużenie czasu przeżycia nowotworu cel wzrostu w planie tutaj, jak również powikłania i reklamacje spowodowane walce i jest przeznaczony do podniesienia jakości życia trochę więcej. Cel ten może zostać osiągnięty z radioterapią i chemioterapią. Oprócz tych środków, i pojawiają się tylko skuteczne objawy te leczenie bólu.
Kolejne terminy konserwacji
Wyspecjalizowane agencje wykonawcze pracy, późniejsze badanie utrzymanie ustanawia ramy, jak stosować i jakie przedziały czasowe:

• Po otrzymaniu guza całkowicie po zastosowaniu radioterapii lub chemioterapii dla poprawy i wskutek nowotworu jest całkowicie geriletilebilmiş, sześć tygodni po zakończeniu leczenia w klinice jest pierwszym badaniu. Które mogą pojawić się na pierwszych wyników badań przed i po operacji i radioterapii na czele dysfunkcji. Lekarz pyta pacjenta, ogólny stan i skargi, takie jak duszność, kaszel, odkrztuszanie, chrypka, utrata masy ciała i ból zadaje. Także słuchać serca i płuc i szkieletu, uderzając go w badaniu. To prowadzi do nierówności czuć ból pacjenta, może spowodować przerzutów do kości. Lekarz jest w gardle, łopatka, a wzrost z węzłów chłonnych pachy wygląda jakie kiedykolwiek zrobił.

• Badanie w programie, wycofanie piersi x-ray filmu i USG organów górnej części brzucha jest możliwe. Badania laboratoryjne z OB krwi, krew na stole i daje ogólne informacje o elementach i metabolizm kości, wątroby jest ograniczona do badania ruchu.

• wykrywanie markerów nowotworowych jest ogólne zalecenie. Jeśli masz wysokie wartości markera nowotworowego określone przed rozpoczęciem edilebildiyse terapii, ale może wykonać co oznacza w tym kontekście ponowne oznaczanie markerów nowotworowych. Jednakże wyrażenie z nich jest nadal ograniczona i nie stanowi podstawy do pacjenta prawie żadnych pozytywnych zmian.

• Pierwsze dwa lata programu opisanego powyżej w niedrobnokomórkowym rakiem jest wykonywana raz na trzy miesiące, sześć miesięcy kolejne powtarzane w ciągu najbliższych trzech lat, a pierwszy w nowotworze płuc w nadnerczach, na przykład nawrotu miejscowego lub osiedlenie celom farkedilebilmesini yerleşmediğinin wykrywania.

• poza inspekcyjną chirurgiczne alınamıyacak cut przerzuty “szukaj”, bez znaczenia, ponieważ “uznania początku” nie zapewnia korzyści dla pacjenta.

• nüksetmediyse choroby przez okres pięciu lat, badania te są zalecane do zrobienia tylko raz w roku.

• Mały rak w ciągu pierwszych lat po konserwacji inspekcji raz na yapılr sześciu do ośmiu tygodni, ponieważ jest często znaleźć wczesne przypadku nawrotu choroby. Po tym, powyższy program jest realizowany: a pierwsze trzy miesiące, sześć miesięcy od trzeciego roku, a następnie raz w roku.
Z reguły po operacji muszą być wykonywane co roku, a kwestia, czy tomografia komputerowa i różne bronchoskopii można ocenić. Operacje w wypełnianie dróg oddechowych (bronchoplastic operacji), bronchoskopia powinno odbywać się w regularnych odstępach czasu. Gdy są one wykonane i w jakich odstępach czasu, w zależności od danego pacjenta ustala się w inny sposób.
Biorąc rentgenowskie, USG realizacji procedur bronchoskopii i, w razie potrzeby, z wyjątkiem pacjenta lekarz rodzinny może zastosować później proces konserwacji we własnym zakresie. Ale wątpię, czy nawrotu choroby, gabinet lekarski lub klinika specjalizuje się w onkologii i odpowiednich egzaminów opisowej muszą być wykonane.
Tworzenie obwód u pacjentów z zaawansowaną chorobą lub przerzutów, a objawy powikłań choroby w czołówce ostrożności i zabiegów. Aby utrzymać Airways Otwórz, leczenie bólu, odprowadzanie, a te obejmują opuchliznę i leczenia przerzutów do kości.

Życie z chorobą
Większość pacjentów po leczeniu, leczenie i proces odzyskiwania w celu wspierania się, że chcą coś zrobić.
Rzuć palenie w
Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieco bez sensu, jeśli stosuje się: w “W przypadku, że” nawet jeśli pacjenci spróbujcie zostawić palenie. Jeśli celem leczenia poprawa stosowane, opublikowany i jest opuszczony nawyku palenia zmniejsza ryzyko drugiego nowotworu w płucach. Również pod względem funkcji, płuca palących i komplikacje dla wszystkich pacjentów opuścić wstępny nakaz zapewnia znaczne korzyści
Programy gimnastyka oddechowe
Specjalnie dla operowanych oddech / oddechowe gimnastyka zajmuje ważne miejsce w ramach realizacji rehabilitacji. Ten rodzaj ćwiczeń gimnastycznych oddechowe lepiej napowietrzać płuca, a tym samym pozwala na lepsze podawanie krwi z tlenem. Albo ochrona władzy ciała odzyskać swoją siłę można osiągnąć w tej pracy. Dodatkowo, gimnastyka i ćwiczenia psychologiczne oddychania ciało jest ważne z punktu widzenia wydajności. W związku z różnymi problemami, które następnie w trakcie leczenia, choroby nowotworowe lub badań, aby poradzić sobie z problemami lepiej. Z powodu napięć wywołanych przez strach ból jest odczuwalny, może być rozwiązany z gimnastyki z oddychaniem.
Zapobiega utracie tkanki płucnej lub oddychaniu, w ograniczonym stopniu skompensowana przez pewien specjalny pracy gimnastyczne.
Walki nakaz przed zapaleniem płuc
Większość pacjentów z powodu przewlekłego zapalenia oskrzeli, dróg przed uprzednio uszkodzona. Dlatego szczególnie ważne jest podejmowanie działań zapobiegających ostrego zapalenia płuc. Wdychanie (inhalacja, inhalacja parowa) i A leków rozszerzających oskrzela dana aplikacja, w celu zapewnienia wsparcia dla pacjentów w tym zakresie.
Pacjenci w klinikach specjalnie wyszkolonych terapeutów, specjalne Pacjenci gimnastyka oddechowa obecnie specjalistyczne dla. Po uwolnieniu, samych pacjentów, siłownia powinna być ciągła.
Odżywianie
Nowotworów płuc, odżywianie jest bardzo ważne, ponieważ większość pacjenci czują się utrata apetytu i utratę masy, w zależności od choroby i leczenia. Wsparcie jest szczególnie ważne, aby podjąć odpowiednie i zrównoważone jedzenie. Zdrowe i dobre odżywianie jest cenne, pozytywny wpływ na ogólny stan ludzi i przyczynić się do poprawy jakości życia.
Kto nie stracił na wadze z powodu choroby lub leczenia, lub podczas leczenia pacjentów, u których nie lubił, jak wcześniej, więc wszystko kaldıramayan lekarzy, opieki oraz poradni utrzymać gotowe porady dostosowanej do indywidualnych potrzeb. W razie konieczności, w imię tak zwanej wysokiej kaloryczności żywności dla astronautów zawiera zalecenia dodatkowej żywności. Değinilebilir na odżywianie podczas aplikacji rehabilitacji szpitalnej.
Jeśli po zakończeniu leczenia w celu ustabilizowania stanu zdrowia pacjenta i leczenia w opinii lekarzy, którzy nie mają ograniczeń w diecie masy ciała pacjenta, i ma przyjść prawie do normalnych, chorych na raka i ich rodzin na zaleceniach międzynarodowych profesjonalnych instytucji zwrócić się do zdrowej i zrównoważonej diety.
“W imieniu pięcioletniego programu dzień zwanej” zasady żywienia dostępne. W tym programie, zdrowa dieta w wyniku najbardziej aktualnej dostępne informacje naukowe. W związku z powyższym, część owoców i warzyw, jeść pięć razy dziennie, ma prawo wszystko. Gdzie część “garstka” oznacza tu może być zawarte w szklance soku. Według ustaleń międzynarodowych instytucji profesjonalnych, karmione w ten sposób osób wymagających niewielkiej ilości witamin i pierwiastków w organizmie nie musi.
Ograniczona tylko przez zasady żywienia chorych na raka, ale bardzo ciężko, aby mieć znaczenie: Ważne jest to, co zrobić, jeśli boli, co człowiek hazmedebiliyorsa zjada go. Więc można by nazwać zastosowanie żywienia do smaku. Czynnik ten jest szczególnie ważne dla osób mających problemy z jedzeniem i utrata apetytu, móc cieszyć, bo jedzą ludzi.
Czy jest to istotne dieta rak?
Się spodziewać, że mają wpływ, nie ważne jak zdrowe karmisz guza. Zgodnie z obecnym stanem wiedzy, lub po diecie, lub poprzez zmianę wyboru żywności do gotowania i służyć żywności na różne sposoby, nie jest możliwe, aby mieć wpływ na pacjentów chorych na raka. Broszury, książki i diety oferowane w Internecie, żaden z rakiem badanej w badaniach naukowych lub klinicznych dowodzą, że choroby nie można było oczekiwać, aby zapewnić pozytywny wpływ. Niektóre z nich mogą być nawet niebezpieczne, ponieważ może to prowadzić do osłabienia żywienia: odżywczej nie jest osłabienie ogóle dobre dla pacjentów chorych na raka. Uważane za niebezpieczne diety, diety lub diety czczo owocowe są również zawarte. Niektóre diety są mięsa, tłuszczu lub całkowicie zakazać produktów, takich jak kawa. Ale rozumie teorie naukowe na temat raka z powodu beslanmeyle. Dla chorych na raka, “toksyczny” nie ma jedzenia na miano.
Alternatywne praktyki medycyny i metody szkoleniowe niż
Zabieg operacyjny, radioterapia i chemioterapia, z wyjątkiem przypadków opisanych w badanych zabiegów leczniczych do leczenia chorób nowotworowych, w badaniach naukowych, leków przeciwnowotworowych, duża liczba technik eksperymentalnych i sposobu dostarczania, które jest obalona.
Czy pozytywny wpływ?
Z okazji antynowotworowe działanie tych metod zawsze ispatlanamıyor naukowych badaniach klinicznych efekt tych metod okazały się prawdziwe, czasami jako metody zdefiniowane. Naukowe badania kliniczne poważnie wyzwanie styl handlu, metoda została opracowana w celu uniknięcia błędów w trakcie dokonywania oceny skutków. Oto zasady tego poważnie, stosując ocenę zrobić wiele krzywdy zapobiec.
Niektóre metody takie opinie przekroczenie “biologiczny” lub “alternatywa” zidentyfikowane. Dla wielu z nich, w organizmie własny system obrony, czyli układ immunologiczny, “wzmocnienie” i tak dalej w tym samym czasie zwraca uwagę na ich aktywny wobec komórek nowotworowych. Jednak obrona immunologicznego (odpornościowego), który nie jest jeszcze w pełni poznany zatem zbadać, i współpracuje z kombinacji złożone i skomplikowane przez wiele czynników. Niektóre preparaty mogą prowadzić do zmian w różnych systemu znanego testu immunologicznego. Jednak działania te nie przydatny sposób wpłynąć na chorobę raka i ogólne skutki zdrowotne nie są absolutnie pewne. Możliwość wystąpienia działań niepożądanych.
Najczęstsze z nich to mieszanki roślin jemioły. Choroba BSE (choroba wściekłych krów) kryzys tak timüsten (ludzkie gruczoły piersiowe), składające się z mieszanin narządów zwierzęcych dość popularne. Niektóre z tych preparatów są dostępne przez długi czas, a korekcja ogólnego stanu zdrowia pacjentów w odniesieniu do, niektórzy lekarze uzyskali duże doświadczenie. Jednak z powodu obserwowanych pozytywnych efektów leczenia lub pacjent sam ma zamiar dotrzeć do poczucia, że ​​coś jest zrobione (jak zdefiniowano w Plaseboeffekt efekt występuje), do tej pory nikt söyleyememektedir precyzyjnie.
Choroba Płuc Turcy w Turcji przez krewnych i znajomych świadomi materiałów nie cational tradycyjnie używane w walce z rakiem. Zalecenia te są podane w dobrej wierze, bez wątpienia, ale większość z wpływem substancji zalecanych praktyk są niesprawdzone. Z tego powodu, to jest bardzo podejrzane kliniki oko w Turcji są pod opieką takich substancji.
Czy obecne badania powinny wdrożyć szybko?
Z drugiej strony, inne metody, świeża dostawa informacji dotyczących badań są najszybszym i najbardziej udanych aplikacji. Wszelkie szacunki tutaj może być bardzo trudne z kilku powodów. Większość czasu metod takiego leczenia, jak dotąd, tylko badano na zwierzętach laboratoryjnych i ludzkich kultur komórkowych, a jednocześnie bardzo niewiele wiadomo o wpływie transakcji jest oparta na. Po części dlatego, że okazał się wykazać pozytywny wpływ na przestrzeni czasu zostały porzucone przez większość lekarzy i naukowców biorących udział w realizacji niektórych procesów obróbki są w toku. Ponadto, ze względu na nie służą gdzie to jest doświadczenie, że takie metody oceny fragment jest także trudne.
Oprócz konwencjonalnej terapii nie jest lek lub sposób w zastosowaniu tej terapii jest zalecane zamiast przypadkach, należy zawsze zwracać szczególną uwagę. Ponadto, za każdym razem na stosunkowo wysokie koszty przede wszystkim choroby / ubezpieczenia zdrowotne powinny być wyjaśnione do otrzymania przez instytucję spełnione. Leki bez recepty, w szczególności w odniesieniu do zobowiązania w tym zakresie w 2004 roku wiele się zmieniło. Skutki leków próbowano przedstawiać przy starej aplikacji pozwala również, aby tymczasowo dobiegła końca w 2004 roku.
Miękkie i skutki uboczne?
Dla wielu z tych metod są także reklamowane jako do tego, czy nie boli. Używany przez dłuższy czas, co najmniej tradycyjne leki nie są tak ciężkie, jak niepożądanych efektów ubocznych chemioterapii, na przykład, jest to prawda. Ale oczywiście można je zmienić wartości oznaczeń laboratoryjnych objawy grypopodobne lub formy, na przykład, lub przetworzonej formie konkurencji wydaleniu z innymi substancjami w wątrobie. Dlatego prawo do oceny takich objawów lub zmian w, lekarz prowadzący powinni być przynajmniej informowany o zastosowaniu wszystkich metod.
Aby przezwyciężyć tę chorobę
Prawie wszyscy ludzie, którzy złowione chorobę po rozpoznaniu raka jest alarmująca intensywny konflikt z uczuć i myśli. Choroba jest często postrzegany jako punkt zwrotny w życiu, mocno: do tej pory to wszystkie nawyki i wiele celów na pierwszym przesłuchaniem o przyszłości. Obawy o powrót do codziennego życia i relacji z innymi ludźmi önyargılılık oczywiste. Wątpliwości i obawy dotyczące postępu w skuteczności leczenia choroby wystąpią ponownie. Masz chwile rozpaczy, wyczerpania.
Non-‘s ma poczucie winy z powodu własnej
U pacjentów z rakiem płuc, którzy palili przedtem często czują się winni. Jednak należy zauważyć, że w ludzkim rakiem płuc w nigdy palacze nie zasłużył się złapać!
Strach
Uleczalne choroby, nawet jeśli objawy są łagodzone przez nowoczesnych metod i urządzeń medycznych skutecznie. Dziś był ból u pacjentów, jak również korkmamalıdırlar, co jest dobre, ponieważ obiekty terapii bólu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s