Rak płuc woda w płucach

Co to jest gromadzenie się wody w płucach?

Wśród ludzi w klatce piersiowej, ale fakt, że znane jako obrzęk płuc płyn gromadzi się poza płuc, płuca rozszerzają się i zakłóca oddychanie podmiot. Płyn wewnątrz klatki piersiowej w przestrzeni między membraną i gromadzi się w błonie pokrycie powierzchni płuca.

Ciecz Jak to się dzieje?

Zwykle w stałej równowagi tej wnęki, a ciecz pochłaniana. Bilans jest na ogół z dwóch powodów pogorszenia. Pierwszą z nich, zwłaszcza serca – niewydolność nerek i wynikającą degradacja stanu ciśnienia obserwowano sprawozdanie często tworzenie się żółte cieczy. Inne widać po zapaleniu płuc, w szczególności u pacjentów z rakiem nadal obserwowane w bursztynowego lub krwawego akumulacji płynu indukowanego przez zwiększenie przepuszczalności naczyń.

 

Co to ​​jest leczenie?

Gromadzenia się płynu w serca i niewydolności nerek następuje po pierwszej, która ma zastosowanie do uszkodzenia tych narządów. Jeśli zbyt dużo płynu jest odprowadzana za pomocą cewnika lub klatki piersiowej rur.

Wlać płyn w celu zapobiegania ponownemu powstawaniu nowotworów, płuc i leczenia klatki piersiowej muszą być stosowane w celu zapewnienia, że błony sklejania się ze sobą. Ten proszek metody aplikacji lub błoną oderwanie transakcji z metod endoskopowych. Yangılanma proszek do klatki piersiowej, tworząc potencjalnie mogą gromadzić płyn wypełnia lukę dostarczając błony sklejaniu.

Co to ​​jest wskaźnik sukcesu metody leczenia?

Proszku, zamontowane na skrzyni do spuszczania płynu można otrzymać rurę piersiowej lub cewnika. Jednakże, ta metoda endoskopowego wskaźnik sukcesu wynosi około 60-70%, a nawet 80% w tym samym stosunku, z zastosowaniem proszkowego endoskopowo z membraną obierania wzrasta do 90%.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s