Rak płuc wczesne stadium

Które zajmuje pierwsze miejsce w zgonów w świecie szeregach raka płuca pierwszych wśród nowotworów można zapobiec. Zakaz palenia, czy można uciec z 90 procent raka płuc.

Jakie są objawy raka płuc?
Kaszel jest pierwszym objawem raka płuca w ogóle, ale jest więcej niż jeden symptom. Rak nie występuje w bardzo krótkim czasie, jak powinien. Miesiące, w ciągu roku nastąpi. W tym czasie, typ nowotworu, w zależności od rodzaju rozprzestrzeniania różne objawy. Mam skojarzenia z turecką Thoracic Society. Oceniliśmy wszystkich pacjentów z rozpoznaniem płuc. Około 12.000, 78 procent pacjentów przyjętych po raz pierwszy skargi kaszlu. Poza tym, odkrztuszanie plwociny, ból w klatce piersiowej, duszność, odkrztuszanie krwi, świszczący oddech, obok przybyszów skarg takie, że zarzuty nie mają połączenia do płuc. Noga, ból ramienia mają ci, bo mają raka płuc, ale jest rozproszone po całym regionie. Bardzo rzadko, ale to nie jest podłączony do rozprzestrzeniania się raka i przerzutów, to znaczy, ze względu na zmiany w tkance nowotworowej występuje w różnych objawów. Cierpi na takie same objawy, takie jak hormon jest spowodowane zmianami hormonalnymi. Clubbing z palce, ręce, nogi natknąć nowej formacji kości.
Istnieje genetyczny związek ze strukturą raka płuc?
Męski matka, ojciec, pierwszy stopień pokrewieństwa rak płuc Jeśli tak, to rodzina na raka u osób niepalących, a ryzyko zachorowania na raka w porównaniu do czasu, trzy i pół razy częściej. Rak płuc u palaczy jest nieuchronny koniec.
Czy jest szansa na wczesne rozpoznanie choroby?
Nie pali z jakiegokolwiek powodu, wszystkie pacjentów z dolegliwości dróg oddechowych, zwłaszcza kaszel, flegmy, odkrztuszanie krwi, jeśli chodzi o takie skargi do chwili udowodnienia w inny sposób, że osoba jest uważana za wczesne wykrywanie raka płuca ma większe szanse.
Jaki etap diagnozy wykonane?
Demonstracja ostateczne rozpoznanie raka płuca jest rak. Najprostszą formą tej cytologii plwociny. Gdy zbadano plwociny dla komórek nowotworowych w płucach, że jeśli nie ma nowotworu w płucach jest obecny w plwocinie. Ale ostateczne rozpoznanie jest przez bronchoskopii. Narzędzie do światła widać w oskrzelach. Kaszel i kaszel, ponieważ osoba ta nie jest dostępna, kaszel utrzymuje się dłużej niż 3 miesiące, a następnie umieścić wywołanie procedury bronchoskopia nie jest wymagane w diagnostyce raka płuca. Z powodu raka płuc, wiemy, że są dwie funkcje: po pierwsze, za najbardziej śmiertelne raka. Rak płuc w zgonów na świecie są na pierwszym miejscu. Innym aspektem pierwszym, zalicza się do chorób nowotworowych, którym można zapobiegać.

U kobiet z mniej

Jakie stadium choroby?
Onkologia i Associate Specialist Kozyatagi Szpitale Bakirkoy Acibadem. Dr Autor Świętych: jak w przypadku innych typów nowotworów, stadia raka płuc, etap 1, etap 4 jest. Etap 1, okres najwcześniej. Etap 2 jest dalej termin. Ma dwa etapy tkance guza płuc nie tylko sıçramamıştır, węzłów chłonnych. Tutaj jest leczenie chirurgiczne. Etap 3 rak rozprzestrzenia się zazwyczaj do węzłów chłonnych. Tutaj, miejsce zamieszkania i liczby węzłów chłonnych, operacja może być wykonana tutaj, ale są zazwyczaj poddawanych chemioterapii i radioterapii. Skocz od etapu 4 raka tego okresu. Traktowane tylko z chemioterapią. Czasami radioterapia jest aktywna.
Czy istnieje rozróżnienie między płciami?
Doc. Dr Autor: stawka była mniejsza niż u kobiet. Jest tak, ponieważ kobiety palenie mniej jednak ostatnio równolegle ze wzrostem szybkości palenia wśród kobiet wzrasta.
Acibadem jakie metody leczenia są wykorzystywane?
Doc. Dr Autor: hospitalizacja jest stosowana do wszystkich rodzajów raka płuc. W początkowej fazie, chirurgii, chemioterapii i radioterapii w zaawansowanym stadium, normy są najlepsze ośrodki nowotworowe. Najnowsze postępy w chemioterapii, zabiegi te są przestrzegane i realizowane w naszym szpitalu. Jeśli to konieczne, chemioterapia i radioterapia się równocześnie. Pod koniec okresu obserwacji leczeniu tej choroby w szpitalu są wymagane dla każdego rodzaju techniki obrazowania. Praktykowany w Chinach umysłach wielu ludzi na temat leczenia i rakotwórczych gen p53 prowadzi do znaku zapytania. Jednak ogólna idea świata i powiedz nam o tym, czy daliśmy pozytywny wynik w tym terapii genowej związanych obecnie żadnych danych naukowych dostępnych. W rzeczywistości, ta obróbka nie została wykonana wcześniej, a wynik jest formą leczenia. Chiński podjął ten problem.

Interwencji chirurgicznej przedłużyć życie

Jakie są metody chirurgiczne w leczeniu raka płuc?
Rak płuca, histologicznych (komórki typu) Typ Zidentyfikowano chirurgii i / lub chemioterapii i radioterapii. Rak płuc jest podzielone na dwie główne grupy: drobnokomórkowego raka płuca i niedrobnokomórkowego raka płuca. Current-raka płuc na wczesnym etapie (etap 1) są w stanie operacji. Zaawansowane stadium, chemioterapia jest stosowana. Operacja jest najlepszy wynik w grupie komórek niedrobnokomórkowego. Ta grupa dzieli się na podgrupy w twarz i śmiać się zabiegów chirurgicznych, w stosownych przypadkach.
Zabieg chirurgiczny, który realizowany jest przez organizm?
Na tylnej stronie klatki piersiowej, dwa żebra wycięte z kości, wprowadza się do klatki piersiowej, a następnie osiągnął płuca. Prawe płuco na trzy sekcje, lewe płuco składa się z dwóch części. Nazywamy te płata części. Co najmniej jedna z operacji raka płuca są przez usunięcie całego płata płuc lub stronę. Chirurgia raka płuc, by odnieść sukces w klatce piersiowej (śródpiersia) węzły chłonne muszą być całkowicie.
Czy na pewno pozbyć się tej choroby po nowotworowych pacjentów?
Nie ma miejsca, w leczeniu nowotworu usunięto. Tak więc trzeba usunąć jeden bok płata lub płuc. Obecnie nie wystarczy tylko usunąć węzłów chłonnych jednocześnie. Wykonano w węzłach chłonnych, operacja nie jest uważane za udanym zabiegu. Po pomyślnej operacji pacjent przeżycia zmienia się w zależności od stadium choroby.
Jakie jest prawdopodobieństwo całkowitego wyleczenia pacjentów po chirurgicznym usunięciu?
Nie można opublikować jeszcze w pełni uzdrowiony. Aktualne leczenie raka płuc, mówią o 2,3 lub 5-lat oczekiwania przetrwania.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s