Rak płuc trudności z oddychaniem

JAKIE SĄ OBJAWY raka płuc?

Ponad 90% pacjentów ze zdiagnozowanym rakiem płuc, nowotworów, regionalne, przerzutowego lub systemowe objawy można obserwować.

Bezpośrednio po objawy wzrostu guza
Kaszel jest objawem, że natkniemy się na szczególnie dużych guzów w drogach oddechowych rozliczone. Czy pojawiły się jako nowy, ze względu na przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozedma płuc mogą mieć już w tych przypadkach, wzrost wagi kaszel, plwociny krwawą, lub które nie reagują na leczenie może być objawem raka płuca. Odnosząc się pacjenta do lekarza, który jest jednym z najbardziej uderzających objawów krwawej plwociny, RTG klatki piersiowej może być normalne u pacjenta z jednego wierzchołka. Guz w wyginięciem dróg oddechowych płuc, wykładzin podłogowych i dużych dróg oddechowych publiczności rośnie, do kompresji serca i dużych naczyń krwionośnych, gromadzenie się płynu pomiędzy płuc i klatki piersiowej (wysięk), które mają zadyszkę lub wzrost duszności miał powód. Jak wynika z kompresji lub niedrożność dróg oddechowych może wystąpić trudności w oddychaniu i świszczący oddech, nawracające zapalenie płuc, lub długotrwałe ożywienie może nastąpić. Zapalenie płuc może być dodany w tabeli wypalania.

Oznaki i objawy raka płuca rozprzestrzenił się w klatce piersiowej
Rak płuc rozłożone w klatce piersiowej, wskutek bezpośredniego wzrostu lub limfy, nerwów, narządów, brzucha i klatki piersiowej, które oddziela membrany (membrana) i klatki piersiowej jest w postaci choroby lokomocyjnej. Umożliwia posiadane objawów opartych na lokalizacji. Zaangażowanie klatki piersiowej, często tępe, ulotne, sızlayıcı styl, który może trwać od minuty do godziny, nawet w ograniczonej lub umiarkowany ból w tej samej stronie co guz powstaje.
Superior guz bruzdą, lub specjalny typ raka płuc o nazwie guza Pancoast, osiedlić się w na szczycie płuca, można zachować nerwów kontrolujących ruch ramienia i uczuć. Ból barku, nerwobóle i osłabienie mięśni w ramieniu na dystrybucję przyczyn. Tacy pacjenci, fizykoterapia i ortopedia wydziały zawsze stracić z powodu tego bólu. Jednostronne uciec oko do otworu, spadek powiek, zwężenie źrenic oczu, i charakteryzuje się instytucji zespołu stroną “Hornera, znanej jako choroba nowotworów szczególnych, które mogą być monitorowane.

Przestrzeń między śródpiersia obu płuc “nazywa, gdzie jest serce, wielkie naczynia, nerwy, i znajduje się w przełyku. Chrypka i głos nerwy podnosi rak może osiągnąć tę odległość. Nerve przepony odbywa, wygaśnięcie powietrza membrany na tyle, aby uniemożliwić wzrost płuc, duszność, może przyczynić się do tego stanu. Położony w śródpiersie gruczoły (węzły chłonne) jest utrzymywane, serca i płuc membrany płyn zaczyna gromadzić.
Nagromadzenie płynu w opłucnej membrany, może powodować dolegliwości bólu w klatce piersiowej i duszność. Mechanizm, bez względu na złą trakcie gromadzenia się płynu w opłucnej znak śluzowych.
Ze względu na nagłe wystąpienie serca udział w raka płuc nieregularnego bicia serca, niewydolności serca, nagromadzenie płynu w błony serca może wystąpić.
Powiększone gruczoły śródpiersia na plecach, aby wywrzeć nacisk na przełyku lub trudności w połykaniu z powodu raka może posiadać.
Superior vena cava oraz z górnej części ciała, który zbiera największe żyły brudną krew. Ten statek jest utrzymywany przez nowotwór, lub suwak, twarzy, szyi i powiek, obrzęk (obrzęk), broni, i górnej części klatki piersiowej, ramion i szyi, powiększone żyły mogą być monitorowane. Te wyniki, ból głowy, zawroty głowy, senność, zaburzenia widzenia, ból w klatce piersiowej, duszność, kaszel, lub mogą towarzyszyć trudności w połykaniu.

Popiersie z KONTAKTU raka płuca (przerzuty) objawy

Raki płuc często przerzuty wcześnie. Czasami pacjent może mieć objawy przerzutów do płuc bez powodem do narzekań. Lekarz odsyła pacjenta w większości przypadków, nawet jeśli nie mamy być obserwowane z inscenizacja metody rozprzestrzenił się poza pierś. Jeśli pacjent przychodzi do rozprzestrzeniania się do mózgu, bóle głowy i zaburzenia widzenia mogą być monitorowane. Postępuje, splątanie, i zajęcie wystąpić. Każdy rak mózgu, bóle głowy i zaburzenia widzenia nie oznacza, poplamiony. Podnosi kości raka, ból kości może wystąpić, co jest uraz kości postępuje, szczególnie jazda większe obciążenie na kości (kości rąk i nóg, itp.) może się załamać. Jeśli ból pleców występuje u pacjentów z rakiem skoki kręgosłupa, nowotwory, rdzeń kręgowy przechodzi tutaj, tym razem, udary, mogą być dodatkowe objawy, takie jak nietrzymanie moczu lub stolca. Najczęstsze objawy zaawansowanej choroby, zmęczenie i utrata masy ciała.

WYNIKI raka płuc DLA pozapłucną

Jednym z nich jest clubbing w palcach rąk i nóg. Ten çomaklaşmalar TA Rodzinna lub może wystąpić w innych chorobach. Niekiedy można zaobserwować innych chorób, które mogą naśladować hormonów i zaburzeń elektrolitowych. Na przykład, u mężczyzn w celu powiększenia piersi (ginekomastia), lub w innych organach lub naczyniach krwionośnych zaczynają rozwijać zakrzepy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s