Rak płuc trudności w oddychaniu

Obrzęk płuc

Zatorowość obrzęk serca na ciśnienia wzrostu lub chemicznym różnych lub mechanicznych czynników, które zwiększają przepuszczalność naczyń krwionośnych w płucach z tej tkanki płuc i powietrza SOO płynnych może być opisana jako wypchany. Objawy zaczynają się nagle, np. mogą wystąpić w ciągu tygodni lub miesięcy.

Nagłe wystąpienie obrzęku płuc mogą być poważne, a nawet śmiertelne przebieg choroby. Główne objawy i extreme oddech duszność, przyspieszenie oddechu, zasinienie, krwawienie, zadławienia uczucie, świszczący oddech, kaszel, pieniste plwociny, które mogą być krwawe, pocenie się, blada i wilgotna skóra, i ból w klatce piersiowej. Może być bardzo szybkie lub nieregularne tętno. Więcej powoli i stopniowo rozwinięte objawy niewydolności oddechowej, w lokalu położonym, siedzącego relaksu, duszność podczas wysiłku fizycznego. Niektórzy pacjenci mogą rozwijać oskrzeli świszczący oddech jak astımındaki.

Badanie fizykalne w diagnostyce choroby, historia choroby, RTG klatki piersiowej, badanie echokardiograficzne odgrywa ważną rolę.

Z przyczyn innych niż obrzęku płuc i serca do sytuacji choroby serca, które mogą być zgrupowane w dwóch sekcjach.

1 Obrzęk płuc z powodu choroby serca

Zwężenie tętnic dostarczających krew do serca z powodu miażdżycy, nadciśnienia tętniczego i uszkodzenia mięśnia sercowego po chorobą mięśnia sercowego rozwija. Do pompowania odpowiedniej ilości krwi do mięśnia sercowego, uszkodzenia. To dodatkowe obciążenie do przyczyn serca. Pompalayamayınca wystarczająco oczyścić krew z płuc powrotem do tętnic serca są prawidłowe, to prawidłowe i wzrasta ciśnienie płynu w płucach gromadzi się w płucach. Obejmuje główne zwężenie spowodowane chorobą reumatyczną serca lub niewydolności serca, niezależnie od stopnia wzrostu ciśnienia wewnątrzgałkowego. Zbieranie płynu w płucach, co prowadzi do zwiększonego ciśnienia w sercu jest odbijana z powrotem. Obrzęk płuc, co powoduje poważne choroby serca:

Choroby zastawek serca jest choroba wieńcowa, kardiomiopatia Wysoka krwi ciśnienia ( nadciśnienie )

2 Przyczyny powstrzymania obrzęku serca

Zakażenie, chemicznych substancji s, reakcje alergiczne, zwiększona przepuszczalność naczyń uraz lub warunków, takich jak naczynia płucne wyciekać płyn z płynu zaczyna gromadzić się w płucach, ze względu na tendencję wzrostową.

Zakażenia płuc (zapalenie płuc) Niektóre narażenie na substancje toksyczne: jadowite ukąszenia zwierząt, chlor, amoniak lub wdychanie dwutlenku azotu, takich jak ciężkich reakcji alergicznych (anafilaksji), niektóre leki, wystąpiły ciężkie reakcje alergiczne na jad owadów lub żywności niektórych, wysokogórskie Skrzeplina Zapalenie trzustki, olej, powietrze lub zator płynem owodniowym po urodzeniu neurogenne, zaburzenia hematologiczne i immunologiczne, rozsianego wykrzepiania eclampsia podczas krzepnięcia krwi ciążowego białka poziom spadł znieczulenia po operacji pomostowania naczyń wieńcowych po tlenowej toksyczności ostrej szkody promieniowania jamie klatki piersiowej płynu lub powietrza szybko opróżniane

LECZENIE

Obrzęk płuc, szybko i skutecznie w szpitalu, a czasem wymagają intensywnego leczenia pielęgnacji.

Zagrażać życiu pacjenta leży usunięcia tabeli, zmniejszając obciążenie serca, zapewniając natlenienie, zaburzenia rytmu serca, czy usunięcia, zwiększają siłę skurczu mięśnia sercowego, usuwania nadmiaru płynów z organizmu, sól koniecznością ograniczenia

To pomaga zrelaksować się pacjentowi usiąść na nogach pacjenta zwisa.

Pierwszym jest leczenie tlenu w leczeniu wszystkich typów obrzęku płuc. Ogólnie, tlen jest wyposażony w przewód nosowy lub maski. Czasami korzystanie z urządzeń może być także zobowiązany do wspierania oddychanie.

Przydzielony do serca poprzez zwiększenie produkcji moczu do leków moczopędnych w przypadkach obrzęku płuc, płyn w ciało nadmiar zapewnia wysunięta.

Środków odurzających, morfina zmniejsza płuc i serca, pracy, może być stosowany w celu zmniejszenia duszności i związane z nim dolegliwości.

Leki, które zmniejszają obciążenie serca i naczyń serca rozszerzenia, nacisk na ciało, zmniejszyć obciążenie końca.

Regulacja leki ciśnienie krwi wysoki krwi ciśnienie wywołane obrzęk płuc jest używana, by przejąć kontrolę ciśnienia tętniczego. Z drugiej strony, jeżeli ciśnienie jest zbyt niskie, może być konieczne zwiększenie podawania leków.

Jeśli jesteś na wysokości poprawiła duszności, zmęczenie, bóle głowy, dostępnego tlenu, mnóstwo spożycie płynów, trzeba odpocząć. Jeśli masz poważne dolegliwości i objawy mogą pomóc w lądowaniu na dużych wysokościach.

Rzeczy do rozważenia

Wysokie ciśnienie tętnicze, niewydolność serca, zaburzenia rytmu: pacjenci Twój lekarz przestrzeganie zalecanych znaków użytkowania, ciągle nie cięte leku bez konsultacji z lekarzem. Zmniejszyć zużycie soli. Zostanie wydany lub w przypadku podróży do dużych wysokościach, klimatu i geografii Przygotuj się, unikać gwałtownych zmian w wysokości i obfite wody tüketin.Yüksek tırmanışlarında 2500 metrów npm, dzień tırmanmayınız więcej niż 300-600 metrów. Gdy reklamacje niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s