Rak płuc t4

We Włoszech setki badań milionów ludzi na całym świecie, zwłaszcza przez kobiety, hormony tarczycy są stosowane jako leki (T4) wydaje się zwiększać ryzyko zachorowania na raka płuc (1).

W badaniu, w 2010 roku we Włoszech, 18 u kobiet w wieku od 30-84 w obszarze piersi, jelita grubego, żołądka i płuc, z częstością w 2009 roku w celu zbadania zależności między T4 sprzedaży.

Użytkownicy hormonów tarczycy w tym przedziale wiekowym niż 80 procent wszystkich nowotworów złośliwych i ponad 99 procent odpowiadało mąki.

T4 sprzedaż piersi, jelita grubego, rak żołądka, ryzyko raka płuc, że brak korelacji, ale również wzrosły sprzedaży T4 i może to być związane ze stresem oksydacyjnym spowodowane wyniku T4 jest zawarta.

Badania, levothyroxin (T4) leczenia nadreaktywności gruczołu tarczowego, co prowadzi do stresu oksydacyjnego i stresu oksydacyjnego w dodatku do ciężko chorych pacjentów nowotworowych i mogą być przyczyną wielu chorób przewlekłych było zaplanowane w oparciu o ideę.

Użytkownicy hormonów tarczycy, kołatanie serca, pocenie się, lęk, niepokój, pojawienie się efektów ubocznych, takich jak; te skutki uboczne, które są markerów stresu oksydacyjnego we krwi “wodoronadtlenkowe” poziom i aktywność antyoksydantów skorelowane znacząco zmniejszyć fizjologiczne modulatorów im powodów do przeprowadzenia tych badań stworzył.

Związek między rakiem płuc, hormony tarczycy

Naukowcy hipotroidinin może promować rozwój raka płuc, chociaż komórki nowotworowe, aby zatrzymać postęp niektórych nowotworów, receptory hormonów tarczycy znajdujące hipotroidinin opóźnić początek lub progresji nowotworu i hipotroidinin spontanicznej patrz również można spowolnić.

Istnieją inne badania pokazujące związek między tarczycy i raka płuc: T4 ‘s może zapewnić wzrost komórek raka płuc u pacjentów z rakiem płuca wzrosła, takich jak budowa T4 i T3.

Doświadczeń na szczurach, T4 jest także znana w celu zwiększenia stresu oksydacyjnego i spontaniczne przerzuty w płucach.

Egzogenny T4 T3 reputacja w płucach, jak również w innych tkankach płuc do konwersji T4 mogą być bardziej wrażliwe na toksyczne działanie sławy.

Daj nam dojść do wniosku,

: Badanie będzie przypomnienie, ale jest to również fakt, że istnieje tak wiele stron kobiet w naszym kraju jest bardzo powszechne stosowanie hormonów tarczycy.

Z zastosowaniem hormonu tarczycy i leczenia hormonem wzrostu, jak związek pomiędzy rakiem płuc musi być dokładnie zbadane.

TWO: Mimo, że nie palą wszelkie stosowanie hormonów tarczycy może powodować cierpiących na raka płuc.

TRZECIA: U pacjentów przyjmujących hormony tarczycy, tylko T3, T4 i TSH nie powinien być monitorowany w warunkach w warunkach stresu oksydacyjnego.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s