Rak płuc przyczyny

W ostatnich latach nazwa często słyszałem chorobę refluksową, odżywianie i stres wyzwalające błędów.

STAMBUŁ – uszkodzenie przełyku, porażenie strun głosowych i raka chirurgii w leczeniu refluksu może doprowadzić do nawet oferują trwałe rozwiązanie.
Co jest dość wygodne dla pacjenta z zaawansowanym chirurgii laparoskopowej, a następnie ponownie spożywane pokarmy reflux spust.
Chirurgia laparoskopowa refluks powinny być wykonywane przez lekarzy ekspertów mam doświadczenia w tym względzie Anadolu Medycznego Centrum Chirurgii Ogólnej prof Specjalistycznego uwagi. Dr Çatmakçı Tekst, odpowiedział na pytania na ten temat.
Jak choroba refluksowa?
U zdrowych osób, ciężką kwasu w żołądku i treści płynnej, wymioty, chyba że nie uruchomić z powrotem do przełyku. Które nazywa błonie śluzowej, które pokrywa wewnętrzną powierzchnię przełyku i kwasu w środowisku wrażliwych na kwas jest zagrożona.
Jest to znane jako refluks żołądkowo-przełykowy, zawartość żołądka z powrotem do przełyku składa uciekać. Duża ilość płynu w wysokiej kwasowości treści żołądka do przełyku i długoterminowej uszkodzenie śluzówki powoduje tutaj. Tak jak ludzie czują, że szkoda ta jest spalanie.
Refluks Dlaczego to się dzieje?
Refluksu, najczęściej w jamie brzusznej powinna być całkowicie powodu przepukliny żołądka do klatki piersiowej występuje. Które nazywa przeponowy przerwę, która istnieje w klatce piersiowej, przełyk do żołądka wprowadza się do jamy brzusznej przez specjalny otwór w brzuchu i zbieżne. Tak więc, w zdrowych brzucha przełyku i żołądka w obrębie klatki piersiowej.
Przełyk przechodzi przez okolicy zbiegu tych dwóch struktur, a przerwa pomiędzy przełyku i żołądka tworzy mechanizm zaciskowy. Mechanizm zaciskowy zapobiega refluksu. Przerwa ze względu na otwarcie ekspansji i zakłócenia anatomicznych związków w żołądku regionu przepuklina przepuklina żołądka do klatki piersiowej, powoduje wrzenie.
Innym mechanizmem, który zapobiega refluks żołądka do przełyku, który jest pole, na którym zawór jest system fizjologiczny. Ta korupcja system zaworów powoduje refluks treści żołądkowej do przełyku i ułatwia ucieczkę.
Kwas, na przykład w przełyku, co szkodzi?
Błony śluzowe obejmujące wnętrze przełyku, ani jak kwasy żółciowe dayaklı struktury. Motyw Haraplanmasına tej warstwy spowodowane refluksu kwasu, “zapalenie przełyku” i to, co nazywamy początek procesu, który powoduje bliznowacenie analogii. Zwiększa się wraz ze wzrostem częstotliwości i czasu trwania kontaktu z ciężkości rany. I na koniec, który jest nazywany przełyk Barretta spowodowane przewlekłego uszkodzenia, które ma możliwość zwrócić do raka lub rozwoju choroby.
Jeśli długość przełyku, który wpływa refluks ile rośnie. Osiągając najwyższy punkt, u niektórych osób reflux, strun głosowych, a nawet wpływać na kwaśnego płynu do płuc, powodując uszkodzenie płuc, utworzyć wymiar dotarcia do ucieczki. Dlatego też, z wyjątkiem uszkodzenia przełyku i nawracające infekcje płuc powodować pogorszenie jakości dźwięku, może prowadzić do stwierdzeń astma jak.
Refluks polega leczenie?
Dwie metody powszechnie stosowane w leczeniu refluksu pomoc medyczną oraz leczenie chirurgiczne. W ostatnich latach, wyniki metod endoskopowych zaczął być najczęściej tak skuteczne, jak w terapii medycznych i chirurgicznych.
Podstawowa opcja dla pacjentów z chirurgii żołądka zwrotną, przepuklina. Najpierw powinno być podstawą leczenia u pacjentów z przepukliny rozworu przełykowego. FFA z opieki medycznej lub leczenia objawów po zakończeniu leczenia, ale nie do góry operację, pacjenci będą musieli zacząć od początku.
Młode, aktywne życie, a potrzeba rozważenia zabiegu u pacjentów z długoterminowym yeğlemeyen stosowania narkotyków. Leki stosowane w planowaniu efektów ubocznych zabiegu w pacjentów, inna grupa byłoby właściwe. Ponieważ lek, całe życie leczenia.
Chirurgia być traktowane?
Leczenie chirurgiczne jest najbardziej skuteczne w leczeniu refluksu żołądkowego. Tak więc średnio-i długoterminowe wyniki endoskopowych zabiegów, zarówno medycznych i lepiej. Ta minimalnie inwazyjny zabieg chirurgiczny przez długi czas (laparoskopowe) techniki mogą być wykonane.
Tak więc pacjent będzie czuł znacznie mniej dyskomfort, krótszy czas pobytu w szpitalu, i zaczyna działać. Przepuklina żołądka w jamie brzusznej podczas zabiegu laparoskopowo, wycofuje się do swojej pierwotnej pozycji. Powiększone i zniekształcone hiatus anatomy naprawiony.
Obszar połączenia wokół żołądka do przełyku, żołądka sama jest owinięta w mechanizmie tulei utworzonej za pomocą różnych technik. Naprawa łożysk i mechanizmów ochronnych, co pogarsza anatomię i pacjenta chłodnicę engeleniyor stworzył nową strukturę w miejscu.
Każdy może pracować choroby refluksowej?
W teorii, oczywiście, może być obsługiwany tylko ważnego punktu wrzenia wszystkich chorób, w których pacjent musi zdecydować zabiegu. Wywiadu i badanie tej kwestii jest ważne. Również określenia stopnia wrzenia endoskopii i towarzyszące żołądkowego w celu określenia, czy przepukliny jest bardzo ważne. U niektórych pacjentów, 24-godzinny pomiar kwasu może być kierowanie wybór leczenia. Decyzja lekarza i pacjenta traktuje się wyznaczonych.
Powstaje, co wyniki bez operacji?
Leczenie refluksu u pacjentów z zaawansowaną chorobą nieodwracalnego uszkodzenia błony śluzowej przełyku nie występuje. Zakażenia kısıklığından płuc audio i astmy, takich jak choroby może wzrosnąć do wielu problemów. Również pod koniec choroby przełyku “przełyk Barretta” i ten stan może być spowodowany przez zmiany w tym, co nazywamy sporadyczne kolej na raka.
Operacja refluksu kwasu, trudne operacja?
Jest to bardzo techniczne nie zrobił, a nie dla chirurga zaleca operację. Oba muszą być zdominowane przez laparoskopii, jak również struktury anatomicznej regionu muszą być opanowane. Jednak przez zespół doświadczonych bardzo wygodne dla pacjenta, operacja jest wykonywana. Pacjent został wypisany po więcej niż dwa dni po operacji zazwyczaj jest.
Przekazywana podczas regularnej diety?
Pacjenci dni po zabiegu, z naciskiem na diecie miękkim lub płyn może się rozpocząć. Trudności w połykaniu mogą wystąpić, ale większość pacjentów po operacji, jak tylko to jest. Średnio 5-7 dni, odbywa się całkowicie normalną dietę. Pacjent był wszystko, co chcieliśmy po operacji może zacząć znowu jeść nawet w żywności, które wywołują wrzenie. source

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s