Rak płuc przerzuty

Rak płuc jest najbardziej śmiertelne z powodu wszystkich nowotworów o co stało się głębokie uszkodzenie tkanki płucnej w celu utworzenia, ale również w innych narządach yayılabilmesidir bardzo szybko. Stopień zagrożenia osób leczeniu raka, chorób nowotworowych, wskaźnik przeżycia po leczeniu jest mierzony od końca piątego. Na przykład, bardzo poważna postać raka, co stanowi około 10% pacjentów z leczenia raka prostaty, pomimo leczenia nanosi się na pierwszej matrycy w okresie pięciu lat.
Jakie jest koszmarem dla kobiet, które były leczone na raka piersi pod koniec pierwszych pięciu lat, około 10% osób umiera. Jednak nasilenie i ryzyko zachorowania na raka płuc w zakresie zrozumienia, pięcioletni okres, w kategoriach konieczności patrzenia na raka płuc. 85% osób leczonych po wykryciu nowotworu płuc, niestety, umiera w ciągu pierwszych pięciu lat. Jest wysoka śmiertelność z powodu raka płuc, należy traktować jako jedno z najbardziej niebezpieczne i śmiertelne rodzajów raka.
Obserwowano w przerzutów do mózgu raka płuc jest chorobą, która jest bardzo często. Ponadto, u wielu pacjentów z przerzutami do kości z powodu raka płuc jest dość powszechne. Przerzutów do mózgu Denirken z powodu raka płuc jest dalej, rak płuc rozłożone do mózgu. Wysoki poziom śmiertelności na raka płuc jest jedną z głównych przyczyn raka płuc nazywa przerzuty do mózgu. Przed rakiem płuc, które rozpoczyna się w węzłach chłonnych, mózgu sıçrayabilmektedir tutaj w bardzo krótkim czasie.
Tak więc, przerzuty do mózgu z powodu raka płuc stała przez odchylenie drogi będzie prowadzić do traktowania bardzo trudnym. Próbuje leczyć raka, tkanki płucnej od pacjenta lekarz, z drugiej strony, naukowcy są nadal całkowicie osłonięty mają do czynienia z przerzutami do mózgu z raka płuc. Jedyną rzeczą, która może być wykonywana przez lekarza z przerzutami do mózgu, raka płuc jest dla osoby, która ma zastosowanie metod takich jak leki chemioterapii.
Przerzuty do mózgu z raka płuc nie jest rozstrzygający sprawę z większości pacjentów umiera w ciągu 2-3 lat. Leczenie pacjentów żyjących od wielu lat, choć liczby te są małe.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s