Rak płuc przerzuty do węzłów chłonnych

 • Ciało “chłonny” z bardzo małych naczyń krwionośnych nazywany bezbarwna ciecz utworzyła sieć.

  Ta sieć, “system limfatyczny” jest tzw. Limfatycznych płynu w organizmie od zakażeń i chorób walki białe krwinki, limfocyty (białe krwinki) są dostępne.

  Pea wielkości węzły chłonne tego obszernego portów sieciowych w naszym organizmie. Węzłów chłonnych pachy, szyja, pachwina, klatki piersiowej i brzucha są skoncentrowane. Węzły chłonne filtr limfy umożliwia powstawanie odpowiedzi immunologicznej. Śledziona, grasica, migdałki i szpik kostny są organy uczestniczące w układzie limfatycznym.

  Więc chłoniaka, “system limfatyczny” jest wspólną nazwą nowotworów wywołanych. Szeroka gama podtypów chłoniaka, składający się ze zbioru chorób, które mogą wykazywać bardzo różne właściwości zachowania.

 • Rak piersi jest pierwsze naczynia chłonne i węzły chłonne w odbić pachami. Z wyjątkiem zaawansowanych stadiach raka piersi do przerzutów do innych narządów nazywa plusk. Rak piersi jest najwięcej kości, płuc i wątroby przerzuty. Osoby z przerzutami, choroba może być spryskane struktur skarg pojawić. Np. rozlany kości, ból kości, złamania kości może wystąpić. Rozlane na mózgu, udar mózgu, zaburzenia widzenia, ból głowy, zawroty głowy może wystąpić, np. reklamacji.

 • CO POWODUJE węzłów chłonnych raka?
 • Jest niepewna. Sugestywny mikroorganizmu, takich jak wirus, który powoduje infekcję sugerowano, że niektóre dowody pośrednie. Rak limfatyczny, chłoniaka i inne przyczyny raka, takich jak struktury genetycznej (ziarno) konsumpcji owoców i warzyw została zmodyfikowana hormonów, substancji chemicznych stosowanych w kosmetykach i czyszczenia (perfumy, środki czystości, szampony, itp.). Chodź z modernizacji i industrializacji (spaliny fabryczne) czynników, takich jak Antygen (obce) substancji w organizmie człowieka, w wyniku, który składa się z wysoko rozwiniętą organizmu.
 • JAKIE SĄ OBJAWY raka węzłów chłonnych?
 • • W zależności od wzrostu węzły chłonne na szyi, pod pachami i pachwiny wspólnego namacalny, obrzęk bezbolesnego powierzchownych

  • silne swędzenie w organizmie

  • Gorączka, dreszcze, nocne poty,

  • Ciągłe uczucie zmęczenia, utrata masy ciała, utrata apetytu

  • Ciągły kaszel, duszność, ból w klatce piersiowej

  • wzrost wątroby i śledziony

  • Zwiększona podatność na infekcje

 • Rak węzłów chłonnych metody diagnostyczne
 • Podejrzenia zachorowań powinna być mierzona za pomocą następujących metod.

  • Badanie różnych krwinek

  • Szpik kostny próbkowania

  • Biopsja szpiku kostnego

  • badania immunologiczne badania i immunoglobulin w surowicy

  • badaniach radiologicznych w płucach i filmów szkieletowych, IVP, dwunożne Lymphangiography, USG i tomografii komputerowej (CT)

  • badanie narządów jamy brzusznej oraz biopsji narządów podjąć operację

 •  
 • Istnieją dwa limfatycznych Rak Node Type;

  * Non Hodgkin (chłoniak chłoniaki nieziarnicze)

  * Hodgkin lymphoma

  NON chłoniaków 1.HODGKİN

 • Jakie są objawy?
 • Najczęstszym objawem szyi, pachy i pachwiny obszary bezbolesny obrzęk węzłów chłonnych jest ręcznie. Inne można znaleźć u pacjentów z objawami są w następujący sposób: Za główną przyczynę niewyjaśniona gorączka, spadek masy ciała, nocne poty, zmęczenie, swędzenia skóry …

  Dolegliwości te mogą być widoczne w przebiegu innych chorób, takich jak grypy. W związku z tym, rozpoznanie chłoniaka u pacjentów z objawami tego rodzaju, lecz umieścić lekarza.

  Jak to jest zdiagnozowana?

  Rozważał możliwość pacjentów chłoniaka diagnozować dokładnie usunięcie wszystkich lub powiększenie narządu węzłów chłonnych jest częścią pierwszej pracy jest rozliczana.

  Procedura ta nosi nazwę biopsji zrobić. Uzyskane z badań tkanek pod mikroskopem przez patologa diagnozy poddaje się różnym operacjom.

  Istnieją różne klasyfikacje chłoniaków nieziarniczych. Jaki rodzaj diagnozy jest przez patologa w raporcie.

  Znaczenie tych typów, których traktowania opcją byłoby właściwe dla pacjenta jest wyświetlana. Według raportu patologii, z których znaki leczenie lekarz zastosuje możliwość decydowania.

 • Co i jak inscenizacja?
 • Inscenizacja jest proces ustalania występowania choroby. Pacjentów należy badać regiony limfy. Używany jako określona przez pacjenta szyi, pach, pachwin, itp. podczas części badanie węzłów chłonnych są sprawdzane.
  W innych częściach firmy saptanamıyan;
  * Proste, bezpośrednie radiografii rentgenowskiej,
  * USG,
  * Tomografia komputerowa (CT) lub
  * Rezonans magnetyczny (MRI) jest stosowany, jak również różnych technik obrazowania.
  Metody obrazowania, zwykle na szyi, klatce piersiowej (klatka piersiowa), żołądka (brzuch) i dolnej części brzucha (miednica) regiony są badane. Mamy również zbadać, czy biopsję szpiku inwazji szpiku kostnego.

  Etap 1: rak jest ograniczony do jednego węzła chłonnego regionu
  Etap 2: rak, dwa różne rejon węzłów chłonnych. Jednak jest to obszar, w obszarze powyżej membrany jest ograniczony do sześciu lub przepony.
  Etap 3: rak jest nad otworem przepony, poniżej i w innych narządach, ale te 3 sıçramamışsa etapem będą akceptowane.
  Etap 4: najbardziej zaawansowanym stadium nowotworu. Węzły chłonne, ale także inne organy ciała po priorytet dotyczy szpiku kostnego i wątroby.

 • Jak się leczyć?
 • Każdy z nich jest jedyna w swoim własnym leczeniu pacjentów chłoniaka. Ze względu na stadium choroby, typu komórki, wieku pacjenta, u pacjenta cykl leczenia szybko lub powoli usunąć kaldıramayacağına i według tego, czy rodzaj leczenia przeciwnowotworowego, lekarz określa kształt i dany lek.

  Leczenie lekami nieziarniczych chłoniaka (chemioterapia), radioterapię (radioterapia), lub połączenie obu odbywa. Również pacjenci po chemioterapii w dużych dawkach, że komórki macierzyste to komórki macierzyste pobrane i ponownie eksport do pacjenta (wysokie dawki chemioterapii i autologiczne przeszczepienie macierzystych krwi obwodowej komórki) mogą być traktowane jako leki biologiczne i chirurgii. Czasami leczenie pacjentów z powolnym przebiegu chłoniaków są kontrolowane i monitorowane przez lekarza i pacjenta w pewnych odstępach czasu ..

 • W tym przypadku, sıçramamıştır raka do węzłów chłonnych. Radioterapia po piersi oszczędzającym metody leczenia jest paragon gruczołów chłonnych. Wspieranie chemioterapii i / lub hormonalne dodał. Innym zastosowaniem yönetmidir się mastektomii. Raka piersi w tej metodzie jest to naprawdę pachowych węzłów chłonnych zostały usunięte.
 • Jakie są skutki uboczne leczenia?
 • Według rodzaju i dawki leków stosowanych w trakcie leczenia mogą wystąpić pewne działania niepożądane. Są to tak zwane efekty uboczne. Powszechnie postrzegane tutaj stwierdził. Jednak te zabiegi zauważyliście podczas oceny tych budynków, a są one pozwalając wiesz, co masz zrobić z lekarzem uczyć się zabiegów.

  Chłoniaka nieziarniczego, efektem ubocznym leków stosowanych w leczeniu nudności i wymioty są zazwyczaj łagodne i krótkotrwałe. Niektóre zabiegi wypadanie włosów, niektóre zupełnie rzuca światło styl. Jednakże, w ciągu 6 miesięcy po zakończeniu leczenia włosy wróci często, jak miło, jak to kiedyś znane. Produkcja szpiku krwinek w chemioterapii w leczeniu zainfekowanej partii. To zmniejszenie całej czerwony sfer (niedokrwistość), białe kürelerimizin zmniejszenie (leukopenia), ważną grupę białych komórek zwalczaniu zakażeń obniżenie liczby neutrofilów (neutropenia), oraz, że zapobiega przedostawaniu się z małych komórek krwi zwanych spadek płytek krwi (trombocytopenia) może być traktowane jako. Ten spadek komórek krwi oraz morfologię krwi monitorowane przez lekarza z pewnych odstępach czasu za konieczne uzyskanie produktów krwiopochodnych wam dane od kogoś innego. Chemioterapia może wpływać na funkcje nerek i wątroby, a sytuacja jest monitorowana z badania krwi są wymagane. Pacjenci z utratą apetytu, zmiany w odbiorze smaku, smaku, koloru ciemnienie skóry i paznokci, czasowe lub stałe płodności (powtarzalność) mogą być zmiany. Oto objawy, które zostały zgłoszone jako skutki uboczne nie będą brane pod uwagę u każdego pacjenta.

  Skutki uboczne radioterapii, dawka promieniowania zmienia się w zależności od regionu, i biorąc pod uwagę. Później zmęczenie zazwyczaj rozwija się u chorych z radioterapią. Słuchając pacjenta, zaleca się, aby działać, jak tylko może. Obszary Radyaterapi z wypadaniem włosów i włosów, zaczerwienienie, suchość, wrażliwość i świąd, ciemnienie yanetkilerdir skóry wspólnego. Radioterapia do szyi i klatki piersiowej suchości w gardle i trudności z połykaniem są po. Radioterapia do brzucha, nudności, wymioty, biegunka, nietrzymanie objawy mogą wystąpić. Komórki krwi są ściśle monitorowane w morfologii krwi może być ograniczona.

  Nieoczekiwane krwawienie, gorączka, i gdy stymulowane przez potrzeby stosować się do lekarza pacjentów.

  Biologiczne metody leczenia w stylu szczepionki (interferon) jest stosowana. Przypomina ustaleń skutków ubocznych tych przeziębienia. Złe samopoczucie, zmęczenie, dreszcze, gorączka, bóle mięśni i stawów, utrata apetytu, nudności, wymioty i biegunka.

  Skutki uboczne wysokodawkowej chemioterapii i macierzystych krwi obwodowej przeszczepu komórek więcej niż normalna leczenia chemioterapii. Krwawienie Pacjenci, zakażenie, narządy są ściśle do skutków ubocznych.

 • 2 Hodgkin lymphoma
 • Chłoniaki znajdują się w podgrupie. Chłoniak Inne nieziarnicze nazywa chłoniaka. Około jedna czwarta chłoniaki, choroba Hodgkina, że ​​jest dość mniej. Pochodzi z narządów limfatycznych naszego ciała, zazwyczaj jedną lub kilka powiększenie węzłów chłonnych jest pierwsze zdarzenie zauważony przez pacjentów.
 • Jakie są czynniki ryzyka?
 • Przyczyna choroby nie jest znana. To nie jest zaraźliwe. Rodzeństwo osób z chorobą Hodgkina są na większe ryzyko rozwoju choroby. Epstein Barr od zachorowania uważa się za zwiększające. Pacjenci są zwykle w wieku pomiędzy 15 i 34 erişkinlerdir młodych.
 • Diagnostyka i leczenie objawów choroby
 • Hodgkin objawów choroby, diagnozy, rusztowania i leczenia (chemioterapia i radioterapia), i jest podobne do efektów ubocznych chłoniaka nieziarniczego (patrz chłoniak).
  Jednakże, leki stosowane w leczeniu i diagramów, różnych porach administracji. Ogólny przebieg choroby są lepsze niż chłoniak nieziarniczy.
 • ‘Wszystkie te działania niepożądane i częstość powodzenia leczenia medycyny klasycznej NA KONIEC chłoniaka i gatunków pokazuje, że istnieje trwałe rozwiązanie. “
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s