Rak płuc przerzuty do kości

Przerzutami do kości, co to jest?
Przerzutami do kości, komórki nowotworowe oddzielone od pierwotnego guza rozliczenia kości. Czy, w prawie każdym rodzaju przerzutów do kości raka, najczęściej na prostaty, piersi i raka płuc, a wielu chorób mnogi, przerzuty do kości są widoczne. Nie wykorzystują pierwotne przerzuty nowotworowe kostne pochodzące z kości broni składa się z zalewaniem. Z drugiej strony, rozwijające się kości pierwotne nowotwory kości są rzadkie typ nowotworu. Z tego powodu nowotworów kości z przerzutami do kości, nie oznacza to samo. Załóżmy na przykład, pacjenta z rakiem płuc. Złamania mogą osiągnąć komórki nowotworowe wejść w strumień krwi z guza pierwotnego i kości, nowe (dodatkowe) forma nowotworu. Ten wtórny guz, nieprawidłowe komórki kostne, ale składa się z komórek raka płuc. Tak więc, przerzuty do kości raka płuc lub przerzutowym rakiem płuc, innymi słowy, jest utworzona. Sytuacja ta jest nazywana po prostu kości przerzuty.

Przerzutami do kości występują w Which?
Przerzutów do kości występuje u wielu chorych na raka. 170.000 nowych przypadków rocznie w Stanach Zjednoczonych jest przerzutów do kości. Obecnie szacuje się, że około 500.000 Amerykanów było kości przerzuty. W naszym kraju, szybkość diagnozy przerzutów do kości jest niska, ze względu na brak danych statystycznych, a jasne rysunku może być prezentowane.

Jakie są objawy przerzutów na kości?
Ustalenia kości przerzutów zależy od pacjenta. Niektórzy pacjenci nie mają żadnych objawów. Wnioskodawca nie stawia się diagnozę lekarza pacjentów z objawami z powodu przerzutów można dostrzec także w przypadkach pierwotnego raka. Najczęstszym objawem przerzutów do kości, bóle kości, złamania i ucisku rdzenia kręgowego są wliczone.

Ból kości: Często pierwszym objawem, że pacjenci zawiadomienia. Ból jest zwykle zlokalizowana w postaci bólu nazywa przerzutów. Pacjenci mogą odczuwać ból w okolicach kości przerzuty. Przerzut następuje w zależności od regionu, mogą być różnice w bólu. Przerzuty do kości są kręgosłupa, dyskomfort lub ból w spoczynku nocnego lub łóżko może prowadzić do zwiększenia. Długie kości rąk i nóg, reszta być zmniejszona przerzuty i ogólnie ból w zwiększonej aktywności występuje. Bólu u chorych z przerzutami do kości jest zazwyczaj z czasem się zwiększyła i osiągnęła poważne rozmiary wskazane.
Kaynaklanmadığının wszystkie bóle kości w przerzutów do kości powinno być znane. Objawy przerzutów do kości lub inne warunki, które mogą prowadzić do bólu i pieczenie ograniczone, monitorowanie pacjenta mają zostać ustalone przez lekarza prowadzącego.

Złamania: złamania kości lub stres może prowadzić do zbyt dużej siły jest stosowane na. Pęknięty, złamane lub pęknięte kości jest termin używany do. Przerzuty do kości są zwiększając ich ryzyko złamań poprzez osłabienie kości. Z ewentualnym ryzykiem złamania złamania kości, a termin opisuje. Jeśli jest wczesne wykrywanie, odpowiednie leczenie może zapobiegać złamaniom. Są na ogół bardziej podatne na złamania kości u pacjentów z przerzutami do kości, wymaga szczególnej opieki i uwagi nawet codziennych czynności. Jakie działania mogą być kontynuowane, a które należy pozostawić pacjenta iść do lekarza, który może pomóc.

Ucisku na rdzeń kręgowy: Secondary guz umieszczony w kręgosłupie mogą powodować ucisku na rdzeń kręgowy. Ucisku na rdzeń kręgowy powoduje kompresję rdzenia kręgowego guza. Taki ból pleców może wystąpić tak, że pacjent może odczuwać bólu i zmuszone chodzić. Inne objawy to osłabienie i drętwienie nóg, jelit lub pęcherza problemów lub drętwienie w okolicy brzucha jest położony.

Inne objawy
Wpływają na szpik kostny przerzutów u pacjentów z wielu innych objawów mogą wystąpić, w zależności od. Dolegliwości te występują zazwyczaj u pacjentów otrzymujących chemioterapię lub radioterapię. Gdy poziom czerwonych krwinek we krwi, zmęczenie, objawy niedokrwistości, takie jak zmęczenie i duszność może wystąpić. Zmniejszenie podatności na infekcje występują u pacjentów z białych krwinek, gorączka, dreszcze, zmęczenie i objawy takie jak ból może wystąpić. Jeśli jest zmniejszenie liczby płytek poziomach, nieprawidłowe krwawienie może wystąpić. Objawy zmieniają się w zależności od typu komórki krwi wpływają przerzutów.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s