Rak płuc płaskonabłonkowy

Rak płaskokomórkowy (SCC), albo rak komórek jest rak , który jest rodzajem raka podtyp mogą pochodzić z wielu organów. Niektóre z tych organów, skóry , płuc , wargi , jamy ustnej , pęcherza moczowego , pochwy , szyjki macicy (raka szyjki macicy), a próbki mogą być zwiększone.

nowotworów skóry w raka podstawnokomórkowego po 2 Najczęstsze skóry nowotwory jest. naskórka, warstwa komórek nabłonka skóry pochodzi formę.

Nowotwory są płaskonabłonkowy błon śluzowych całego nadwozia widać na pokrycie najczęściej sun- odsłonięte części mogą wystąpić. Rak płaskonabłonkowy zwykle dalej przez okres czasu po naskórka pozostaje bez leczenia lub przenika warstwy bibułki. Z dala od tkanek i narządów małej części przypadków przerzuty robi. Raka płaskonabłonkowego, co się dzieje może być śmiertelna.

Najszerzej błony śluzowe, wargi i przewlekłe zakażenie skóry rozwijające się w zakresie raka płaskonabłonkowego przerzuty.
Tematy

1 Przyczyny
2. Ryzyka Grupy
3 przedrakowych zmian
4 Objawy

Przyczyny

W wielu przypadkach przyczyną przewlekłej ekspozycji na promienie słoneczne jest utworzony. Choroby ciała, tak często twarz, szyja, łysy głowy, ręce, ramiona, ręce i tylnej krawędzi wiadra, a jako nasłonecznionych częściach dolnych gelişir.Kulak raka wargi takie stanowią najbardziej wrażliwych części ciała.

Raka płaskonabłonkowego skóry świeci i już opracowane przedziały blizny, części długoterminowego leczenia ran sözkunusu; wcześniejsze prześwietlenia lub narażonych na działanie substancji chemicznych, takich jak arsen i służb naftowych rozwijać. Ponadto, ponadto, przewlekłe infekcje skóry i chorób układu odpornościowego są tłumione przez długi czas jest jednym z powodów występowania raka płaskonabłonkowego.

W większości przypadków raka płaskonabłonkowego, zdrowy wygląd skóry, która można być dziedziczone predyspozycje do rozwoju tego typu nowotworów badacze uważają, że çıkarlar.Bazı.
Grupy ryzyka

Każdy nasłonecznionym długi są na ryzyko choroby. Jednak, o jasnej karnacji, jasnowłosy, niebieskie, zielone lub szare oczy są ludzie, którzy mają największą grupę ryzyka. Pracuj z innych zawodów, które wymagają długich godzin na świeżym powietrzu lub wystawione na działanie promieni słonecznych przez dłuższy czas, aby cieszyć się ludzie są szczególnie zagrożone. Afrykanie z ciemnej skóry, rak skóry jest postrzegana mniej niż osoby o jasnej karnacji.

Raka płaskonabłonkowego niż dwie trzecie istniejących wcześniej zapalenie części skóry Większość rozwijających się lub starych urazów oparzeniowych.
Stany przedrakowe zmiany

Niektóre z rosnącej ekspozycji na słońce przez długi czas, pewna liczba zmian prekursorowych raka można nazwać godnym wspomnieć. Są to:

Rogowacenie i słonecznego rogowacenie. Rogowacenie słoneczne są niebezpieczne, kabuklanan, lekko uniesione od skóry, brązowe lub w kolorze czerwonym, dorasta do dwóch i pół centymetrów zmian skórnych. Najlepsze u osób w bardzo podeszłym wieku.
Rogowacenie scheelitowa. Rodzaj usta w popromienne keratozdur, usta wyschły, crack, lub beyazdırlar przyczyną olur.Renksiz kabuklanmasına. Zasadniczo, górna warga, dolna warga bardziej narażone na skutki promieniowania słonecznego.
Leukoplakia. Raka płaskokomórkowego jamy ustnej lub na języku, w postaci białych zmian koło o potencjale rozwojowym.
Choroba Bowena. Choroba jest obecnie najczęściej, ale powierzchowne raka płaskonabłonkowego nie rozprzestrzenił się do innych tkanek, jest uważany. Pokazuje brązowo-czerwonej barwie strupy lub wyprysk-jak zmiany przednowotworowe łuszczycy. Nieleczona, rozprzestrzenił się na głębszych tkanek.

Widok z nowych wzrostu wschodzących względu skóry, zagojone otwarte rany, tkanki büyümelerindeki wymyślić zanim jakiekolwiek zmiany mogą być identyfikowane natychmiast skontaktować się z lekarzem wczesne płaskonabłonkowego rozwój hücrelikarsinoma gerektirir.Eger w leczeniu tych zmian jest możliwe. Ogólnie rzecz biorąc, jedyną rzeczą do zrobienia jest prosty zabieg chirurgiczny na chemoterapeutycznego leku lub wykonania usunięciu zmiany. Raka płaskonabłonkowego są najczęściej części ciała były eksponowane na działanie słońca przez dłuższy zapisów czasowych. Skóra w tych obszarach, od skutków szkodliwych słonecznych zmarszczki, przebarwienia pokazuje i traci swoją elastyczność.
Objawy

Od czasu do czasu krwawienia, popękane brodawki wyglądających narośli
Sporadyczne krwawienie nieregularne i rany ziejącej ograniczony red
Istniejące pęknięty otwarte krwawienie rany na tydzień
Ciągłe krawędzie krwawienie z podwyższonym centrum upadł, rany rosną

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s