Rak płuc objawy

Najważniejszą cechą raka płuc, a wczesne objawy nie są typowe dla tej choroby. Profesor, Klinika Chorób Płuc, Wydział Lekarski. Dr Rasim Ahmet Küçükusta pacjenci, prowadzące do krwawień lekarz, ból, duszność, chrypka, podkreśla, takie jak pojawienie się dolegliwości zaawansowanym stadium. Kiedy zdiagnozowano u niektórych pacjentów może nie mieć żadnego zarzutu. Ustalenia te zostały zdiagnozowane z innego powodu ustalonej przez RTG klatki piersiowej pacjenta.
Objawy raka płuc, nowotworów jest różna w zależności od lokalizacji i nasilenia choroby. U niektórych pacjentów, samego guza, a nie objawy wywołane przez lekarza może zwrócić się do skoku.

Kaszel
Kaszel jest objawem wielu płuc i nawet nie choroba płuc. Co więcej, osoby te kaszel dla wypalanych papierosów w ogóle na bieżąco. Dla nich jest to nieuniknione, że ludzie, którzy palą “kaszel palacza ‘roll. Jednak trwająca dłużej niż 1-2 tygodnie, aby skupić się i nie reaguje na leczenie, a kaszel jest objawem, który powinien zostać zbadany. Kaszel palacza jest objawem, że nie ma niewinnych.

Kaszel, głównie u chorych na raka jest duże oskrzela. Może być suchy, uporczywy kaszel, niekiedy z plwociny lub krwi może być.

Wzywa się do tego przez długi czas, a obecnie w palaczy kaszel, kaszel, zmiany znaku, na przykład, zwiększona kaszel, zajmuje dużo czasu … w nocy, obudzić pacjenta może wskazywać na raka.

Gdy jest infekcja oskrzeli kaszel, żółty, zielony, lub krwawe plwociny dzieje się wzdłuż. Infekcje Bronşlarında są bardzo częste u pacjentów z rakiem. Z tego powodu, oskrzeli lub płuc objawy zwiększyła się palaczy na raka płuca, nawet jeśli odpowiedź na leczenie, choroby powinny być badane.

krwawienie
Krwawienie jest najbardziej obawiali pacjentów i jest objawem, który powoduje, że głowa nakręcić lekarza jak najszybciej i, niestety, nie wczesnym objawem choroby jest. Krwawienia w niewielkich ilościach, można mieszać z flegmy, a czasami śmiertelne w dużych ilościach i może być.

Każde krwawienie, raka płuc nie znaczy. U pacjentów z krwawieniem, raka płuc i innych chorób, które mogą krwawienia powinny być zbadane ostrożnie.

ból w klatce piersiowej
Ból w klatce piersiowej jest również powszechne objawy raka płuc i jest często oznaką zaawansowanego raka. Rak płuc jest ból z różnych powodów, i bardzo różnych właściwościach. Ból w wewnętrznej części płuc i nie wszyscy pacjenci z nowotworami najczęściej nie powoduje bólu.

Zwłaszcza pierwsze i najważniejsze objawem raka płuc spowodowane są przez górną część ból barku, ramienia i z powrotem. U tych pacjentów, kaszel, plwociny, krwawienia, inne objawy, takie jak duszność większość czasu, bo jest choroba reumatyczna ból związany jest myśl, aby mieć więcej.

U niektórych pacjentów choroba uczestniczył w opłucnej, ściany klatki piersiowej, biorąc głęboki oddech nad, kaszlu, śmiechu jest ból w postaci kłucia.

Powiększone węzły chłonne między płuc u pacjentów z tępym bólu jest bardzo ostry.

Rak płuc może, bardzo niewygodne pacjentów, którzy nie reagują na leki przeciwbólowe i ból może być również kıvrandıran. Ten ból jest zazwyczaj znak, że rozprzestrzenianie raka do kości i nerwów w klatce piersiowej może być i, ręce, nogi, talii i innych części ciała, jak również.

duszność

Rak płuc jest objawem duszność, ale nie jest wczesnym objawem. Duszność może być związany bezpośrednio z nowotworem, jest powszechne u pacjentów z przewlekłym zapaleniem oskrzeli, rozedmę płuc, zapalenie płuc, chorób, takich jak zator powodu … opracowania.

Lung cancer-related pain i powodem rozprzestrzeniania się nowotworu w płucach lub niedrożność oskrzeli może być dużo miejsca zajmują. U niektórych pacjentów, gromadzenie się płynu pomiędzy membran płuc prowadzi do duszności.

świszczący oddech
Sapanie, astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli również znajduje się głównie w leczeniu chorób takich jak rak płuc, może być objawem. Jest to szczególnie pojawienie oddychania w postaci sygnału akustycznego dla stylu.

utrata apetytu, osłabienie, a waga
Wszystkie te symptomy, późnym okresie choroby, zaliczki nowotworowe występują. Utrata masy ciała jest bardziej niż objaw zaawansowanej choroby, a pacjenci często nie reaguje na leczenie.

objawy związane z rozprzestrzenianiem się raka płuc w klatce piersiowej
Rak płuc w węzłach chłonnych lub powiększonych w sąsiedztwie będą powodować wiele objawów. Są to objawy zaawansowanej choroby. Chrypka, czkawka, trudności w połykaniu, ból ramienia, zaczerwienienie i obrzęk twarzy i górnej części klatki piersiowej, szyi żyły … są znaczne rozszerzenie.

Objawy raka płuc spowodowane zalewaniem
Przerzuty raka płuc, czyli daleko lub blisko komórek nowotworowych do innych części ciała są powszechne plamy. Skocz, postęp tkanek i narządów sąsiadujących z guza, jak to możliwe, w postaci komórki nowotworowe mogą się rozprzestrzeniać za pośrednictwem krwi.
Rak płuca jest najczęściej obserwowane skoki narządów, kości, mózgu, wątroby i nadnerczy. Są to bardzo ważne w przerzutami do kości, ponieważ nie reagują na leki przeciwbólowe mogą powodować silne bóle.

(Aktualności Internet)

Rak płuc: Linie-zła
Wszystkie kraje na świecie, która jest najczęstszym typem raka jest główną przyczyną raka płuc jest palenie. Teraz również być objawem raka płuca, jak i prywatnych bezobjawową chorobą. 75 procent pacjentów z zaawansowanym stadium zabiegu, lekarz i szanse trafienia w głowę jest przegapić.

Prof Dr Rasim Ahmet napisał Küçükusta

Statystyki dotyczące zdrowia nie są zbyt wiarygodne w Turcji, nasz kraj znalazł się na rok, nie wiadomo dokładnie, ile osób z rakiem płuca każdego roku, 15 do 20000 osób zdiagnozowano raka płuc są szacowane. W naszym kraju najczęstszą formą raka płuc u mężczyzn z rakiem kobiet po nowotworach piersi i narządów płciowych, w trzecim miejscu.

Liczba nie-

`Według badań przeprowadzonych w Turcji, 43,6 procent ludności byli aktualnymi palaczami. Kurs ten wyniósł 62,8 procent mężczyzn, 24,3 procent kobiet `gatunków. Palenie na ogół zaczyna się w okresie dojrzewania. W naszym kraju 16 milionów ludzi w wieku powyżej 15 to palacze.

Badania pokazują, że rak płuc jest odpowiedzialny za 90 procent palenia Inda. ‘Istnieje ponad 4000 substancji chemicznych w dymie papierosowym, i co najmniej 40 z nich rakotwórcze (rakotwórcze) substancje. Główne substancje znajdujące się w dymie papierosowym substancje rakotwórcze, benzen, aceton, benzopiren, butan, cyjanek, metan, nikotyny i hydrazyna `reż AKROL.

Liczba wypalonych papierosów i ile czasu jest większa niż ryzyko raka, palenia nie jest. Na przykład osoby, które palą 2 paczki dziennie przez 20 lat ryzyko raka płuc jest 70 razy większy niż osoby które nigdy nie paliły.

Już od najmłodszych lat, jak głębokie wdychanie dymu z papierosów, a także czynników, które ułatwiają powstawanie raka.

Lekkie papierosy są nieszkodliwe?

Lekkie papierosy są mniej szkodliwe i mniej uzależniająca niż on jest tylko mistyfikacją. Wręcz przeciwnie, coraz więcej światła wypalanych papierosów, ponieważ ludzie postrzegają go jako swego rodzaju nieszkodliwe i nikotyny w papierosach jest niższa niż kwota wniosku jest spowodowana paleniem więcej papierosów. Lekkie papierosy są niekorzystne, jest lżejszy od tych, którzy chcą rzucić palenie, nieszkodliwe dla nich tak, że są one skierowane.

Lekkie papierosy, mentol, takie jak papierosy, zdrowia nie ma różnicy pod względem strat jest.

Należy pamiętać, że NO SMOKING nieszkodliwe.

Ryzyko raka płuc, jak cygara lub palaczy tytoniu fajkowego wzrosła również, ale nie jest tak wysoka jak w papierosach. To dlatego, że rury dym i palenie cygar, jak dużo lub pić i być zmuszony do głębokości. Niech się nie zapomnieć, że rury i palaczy pura wargi, języka, jamy ustnej i gardła nowotwory są częstsze.

Jak również szkodliwe jak palenie fajki wodnej

Palenia Szisza jest inny rodzaj tytoniu. Spalanie konkretnego dymu tytoniowego wody nargile nazywa sam jak wypalanych papierosów po.

3 gramów tytoniu do palenia w fajki i 5 g węgla spalone, 2,25 miligramów nikotyny i 242 miligramów wszystkich cząstek stałych zostały podjęte. W ten sposób, ilość nikotyny, w wyniku palenia fajki, palenie z 50 jednostek jest równa ilości nikotyny wykonane. Dym fajki, arsenu, niklu, kobaltu, chromu i bardzo wysoki w porównaniu do ilości ołowiu poziomach w dymie papierosowym.

Bierne palenie

Którzy byli narażeni na bierne dymem papierosowym mimo że nie zużywają, czyli zwiększone ryzyko raka u osób smoky. Ci, którzy narażeni są na dwa rodzaje zadymionych spalin. Jeden z nich wyciągnął ponownie tchnął w palacza dymu. Drugi pojawił się dym, który podczas spalania dym tytoniowy, dym lub używanego nazywa stronie. Tu, w tej części dymu wdychanego rakotwórczych w dymie papierosowym jest pokazany w każdym z nich. W rzeczywistości, to nie przechodzi przez filtr dymu papierosów, substancje rakotwórcze w wdychanego dymu określono na 100 razy więcej.

Ze względu na bierne palenie powoduje raka płuc, zwłaszcza u kobiet, które palą swoich mężów lub ojców znalezione.

Badania krwi i moczu osób narażonych na bierne palenie były duże ilości substancji rakotwórczych. USA `w roku 3000 osób umiera na raka płuc z powodu biernego palenia.

Daj nam dojść do wniosku,

Zaczyna maleć stopniowo na przestrzeni lat, ryzyko zachorowania na raka po zaprzestaniu palenia. Możliwość raka po 10 latach od zaprzestania palenia są jeszcze ci, którzy nadal palą 1/3 jest `ü. Jednak nawet po latach rzucić, którzy palili papierosy w krótkim czasie na ryzyko nie może być daleko içmemişlerinki. W związku z tym lepiej jest nie-içmemektir. Palacze, ryzyko zachorowania na raka płuc jest palenie tytoniu, więc prędzej opuścić im zostać utracone.

Nieprodukujących firmy, których reklamy świadomie rozwijających się i krajów słabo rozwiniętych, w szczególności dominuje młodzież i kobiety. Niezależność palenia, nie przedstawiając go jako symbol wolności, młodości i zachęcać kobiety do palenia papierosów przemysłu dochodzimy do gier.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s