Rak płuc i przerzuty do krtani

Sprężysty sposób niekontrolowany reprodukcja komórek nowotworowych w organizmie z powodu choroby, który występuje. Komórki były jeszcze znane przyczyny, zaczyna niekontrolowany podział. Tak złe ciało urlar składa się z szybkiej proliferacji komórek , a ich rak jest tzw.

Tak więcej odmian raka, w zależności od tkanki, które składa się z grupy obejmującej zaburzenia. Guzy nowotworowe są klasyfikowane w zależności od narządu był pierwszy zaczął. Na przykład, pierwszy obejmującej raka płuc, raka płuc nazywa.

Okolice komórek nowotworowych, tkanek, osiągając rozprzestrzenił się na inne części ciała przez system krwi i limfy. Nazywa się to przerzuty. Przerzutom nowotworów w ogóle, są trudniejsze do wyleczenia.

Jeśli Rak jest chorobą, która może zostać zdiagnozowana na początku może być całkowicie wyleczony.

CO powoduje raka?
Można podzielić na czynniki środowiskowe i wewnętrzne. Czynniki środowiskowe (chemiczne, promieniowanie, wirusy, itp.) oraz czynniki wewnętrzne (hormonalne, zaburzenia immunologiczne, takie jak dziedzicznych mutacji genetycznych i innych czynników), może wpływać na komórki, razem lub kolejno długie lata może powodować raka w.

CO SIĘ DZIEJE nowotwory narządów?
Rak nie jest pojedynczą chorobą, rak może rozwinąć wszystkie tkanki i narządy w organizmie.

Co to jest łagodne i złośliwe guzy? [Edytuj] Łagodne guzy nie są rakiem. Rozprzestrzenił się na inne regiony. Całkowicie usunięte , gdy często nie powtarzać. Złośliwe guzy nowotworowe lub rozprzestrzeniać się na sąsiednich narządów i tkanek, takich jak węzły chłonne lub rozłożone przez krew do odległych narządów. Przerzuty do zdalnego rozprzestrzeniania narządów (spread) jest tzw.

Aby uniknąć raka …
Nowotwory, 60% wszystkich dorosłych nowotwory są rozpatrywane łącznie, lekarstwa dla dzieci rak to możliwe w 77%. Jednakże, rodzaj choroby, występowanie pewnych czynników, takich jak leczenie bezpośrednio wpływa na szanse na wyleczenie.

Nowotwory płuc w narządach, skóry, języka, warg, gardła, żołądka, jelita grubego, krew, pęcherza moczowego, piersi i prostaty były bardziej można powiedzieć,

Istnieją dwa sposoby profilaktyki raka:
Unikanie czynników powodujących raka ( palenie , nadmierne zużycie oleju, szkodliwych promieni, chemicznych substancji s, itp.).

Wczesne wykrycie
Im wcześniej rak jest diagnozowany, leczenie będzie skuteczne na tym poziomie. Natychmiast w jednym z objawów raka (brak opóźnień), lekarz, referencyjna może uratować życie. Trochę opóźnienie może kosztować życie.

Najczęstszym RAK miejsca
kobieta Larda najbardziej piersi, macicy i raka jelita grubego u kobiet, podczas gdy większość płuc, prostaty, nowotwory żołądka i dużych widać jelit. Rak płuc w dużej mierze związane z paleniem.

Obserwacje Yüzdelenebilir nowotworowe, jak pokazano poniżej:

Przewód mózg i rdzeń,% 1

Skóra 10%

Genitaliów: 20% dla mężczyzn i kobiet, 8%

14% z piersi

25% z układu pokarmowego

Drogi oddechowe, 2% dla mężczyzn i kobiet, 3%

3% z wątroby i pęcherzyka żółciowego

Inne narządy 8%

Wczesne objawy raka
– Guza w dowolnej części ciała (w dowolnej części ciała, a wyczuwalny guzek lub twardość)
– Chrypka lub kaszel bez konkretnego powodu, nieprzekraczającej kaszel
– Ból w klatce piersiowej
– Trudności w połykaniu i zaburzenia trawienia
– Ból ramienia i barku
– Ból kości
– Utrata masy ciała, gwałtowny spadek masy ciała lub utrata apetytu
– Ból głowy
– Żółtaczka
– Leczenie ran
– Zmiana rytmu wypróżnień (biegunka lub zaparcia)
– Krew otwory ciała lub zaburzenia płynu coming (zamka lub nieprawidłowe krwawienia z macicy lub RIP)
– Ja i nieprawidłowe zmiany w brodawki, ciemnienie.
– Jedno lub więcej z tych objawów, historii rodziny nowotwór, pacjent nie ustępuje, a jeśli masz więcej niż dwa tygodnie, należy zwrócić się do lekarza specjalizującego się w raka.

TYPY przesiewowych w kierunku raka
POKAZ SPECJALNY RAK – WOMEN
Badanie
X-ray w klatce piersiowej
USG jamy brzusznej
USG piersi
TIT (Complete badanie moczu)
CBC (Complete Inspekcja Krew)
CEA (antygen Karsiyoembriyojenik)
Ca 15-13
Smear pochwy
Ca 125
Gastroskopia lub Rektoskopi
Test na krew utajoną w kale
HBsAg
HCV

POKAZ SPECJALNY RAK – MEN
Badanie
X-ray w klatce piersiowej
USG jamy brzusznej
CBC (Complete Inspekcja Krew)
TIT (Complete badanie moczu)
CEA (antygen Karsiyoembriyojenik)
PSA (Prostate Specific Antigen)
PAP (prostaty kwasu fosfatazy)
Gastroskopia lub Rektoskopi
Test na krew utajoną w kale
HBsAg
HCV

Biopsja ADVANCED przesiewowych w kierunku raka
CT
MR
PET
Czy rak jest guzek lub nieprawidłowe tkanki biopsja jest jedynym sposobem, aby zrozumieć, na właściwą drogę. Masa jest oceniana przez patologa pod mikroskopem próbki przez chirurga. W przypadku biopsji jest dodatnia , otrzymane zaburzenia masy tkanki lub komórki raka obejmuje tedavigerekir. Zakres i do niszczenia raka vücuttki tak tomografii komputerowej CT jest zalecane.

4 Maszyny takie traktowanie leczenia raka:
Surgery (wyjmując raka)

Promieniowanie (light) terapia (wysokie dawki rentgenowskie lub inne promieniowanie o wysokiej energii do zabijania komórek nowotworowych za pomocą): Radioterapia do zabijania komórek nowotworowych i zmniejszenie się guzów stosowane w rentgenowskie lub inne promieniowanie o wysokiej energii

Chemioterapia (za pomocą leków do zabijania komórek nowotworowych) chemioterapia w postaci tabletek doustnie lub przez żyły lub mięśni danej przez igłę może stosować. Chemioterapia jest leczenie systemowe, ponieważ lek krąży w krwiobiegu i narządów docelowych, komórki nowotworowe w całym ciele, wprowadzając wszystkich komórek nowotworowych w organizmie lub zdrowia cell zabić związana.

Medycyna alternatywna (wzmocnienie układu odpornościowego, aby rozpoznać swoje możliwości samodoskonalenia) Jeden z najbardziej skutecznych metod w tym bioenerjidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s