Rak płuc i przerzuty do kości

Przerzutami do kości
Szkielet jest w większości przypadków przerzutów nowotworów płuc. Jednak ból jest odczuwalny w kościach pierwszego olabilyr objawy złego. Komórki raka przejść ze szpiku kostnego i równowagi destrukcji kości pomiędzy tworzenie kości i kości, która prowadzi do destrukcji komórek sprzyjanie aktywnych przerywa operacji. Przerzutów do kości w taki sposób wokół zaczyna się topić. Duży rozmiar resorpcji kości, stanowi zagrożenie dla stabilności szkieletu i kości może prowadzić do uszkodzenia.
Uniknąć złamania kości
Co do zasady, można uniknąć ryzyka złamania kości przerzuty następujące radioterapii. To odzyskuje stabilność lub leczenie starych kości. Radioterapia jest również skuteczny w walce z bólem. Alternatywnie, do zewnątrz promieniowanie radioaktywne, leków, naczynia krwionośne są podane. Leki te są zbierane i składa się z przerzutami do kości obszarach, są promienie, które dają şualarını. Spróbuj ‘radionuklidów terapia “jest tzw. Metoda ta może być zmniejszona i ból przerzutami do kości mogą być złagodzone. Carrier przerzuty rozprzestrzenił się na kości kości zostanie ustabilizowane i że operacja może wymagać radioterapii po zabiegu. Dotyczy to szczególnie kręgów, ucisku rdzenia kręgowego, ponieważ może prowadzić do paraliżu od pasa w dół.
Powikłań związanych z przerzutami do kości, w imieniu niektórych leków zwanych bisfosfonianami może być zmniejszona przez: tkanki kostnej bisfosfonianów, komórki zebrano i działaniem, które doprowadziły do ​​zniszczenia kości hamulców. Leki te są także skuteczne wobec bólu.
Zwężenie dróg oddechowych
Poprzez umieszczenie na nich presję, aby zmienić lub udoskonalić główne nowotwory układu oddechowego, pokarmowego, a tym samym może prowadzić do trudności z oddychaniem. Jeśli “duża” operacja nie jest w danym przypadku, tak łagodzenia różnych metod może być zastosowana.
Laser
Jeżeli ciężka duszność masowych laserowych (Laser) promieni, które sprawiają, że trudno oddychać z pomocą ciasnych miejscach, szybko i bez większych trudności dla pacjenta, rozszerzone i poprawione endoskopowo. To, cel, energia świetlna jest wykorzystywana. Długotrwały efekt leczenia w celu nadania krótkiego zasięgu radioterapii (brachyterapia), jest również stosowana w uzupełnieniu. Dzięki tej metodzie, źródło promieniowania radioaktywnego, w krótkim czasie, poprzez bronchoskopu jest umieszczona bezpośrednio na guzie i stanowi najmniejszą odległość od jego obróbka wiązką.
Radioterapii
Kılmıyorsa potrzeba szybkiej reakcji na poważne trudności w oddychaniu, brachyterapia sam, może być również stosowana do rozszerzenia wąskim miejscu, przejawia się w wolnym tempie z powodu efektu radioaktywnych promieni. Ten rodzaj leczenia, radioterapia promieniowania z zewnątrz, nawet jeśli wcześniej stosowane. Kilka zwojów samo jest również możliwe, aby ograniczyć obszar.
Zastosowanie stentów
W ostatnich latach, linia wąskie miejsca głównie pręt metalowy materiał podobny nanosi się metodę przezwyciężenia. Dzięki tej metodzie, skurcz metalowa siatka na lokalizację i nazwę “stent” pomocy bronchoskopu angielski, który jest wkładany do protez. Ten stent / metalu pop mesh się tam w postaci rury, obejmujące dróg oddechowych i dróg moczowych prowadzi tkanki guza wypycha na zewnątrz. Metoda ta jest łatwiejsza, mniej powikłań i komplikacji, które pojawiają się skuteczne w zakresie utylizacji.
Absolutorium opłucnej
Lung Membrane (opłucnej), guz wystąpił, wysięk płynu i usuwanie odbywa się w zasięgu. Złośliwy wysięk rozładowania, dzięki czemu płuc złośliwych nowotworowych ogranicza przepływ oddechu, oddychanie, a często prowadzi do bólu skurczu. Ten płyn do nakłuwania, tj. być wchłaniane z igłą, ale pomaga tymczasowo, pojawi się ponownie i ponownie, ponieważ nie ma płynu zebrano. Ale to oznacza, że ​​ostry stan wyjątkowy natychmiast zwolniony oddech. Jednak zakres opłucnej przyczepności (Plevrades) obiecuje więcej sukcesów. Różne substancje wstrzykuje się igłę odpowiednią do tego zakresu opłucnej. Jest to stosunek tych substancji od siebie i w ten sposób dostarcza wyniki wiązań w zapaleniu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s