Radioterapia raka płuc

Radioterapia jest, jak to się dzieje? Radioterapia komórek nowotworowych poprzez rentgenowskie lub gamma eliminacji. X-ray lub promieniowanie iyonizel gamma ray sprawdzić pod maską zasady. İyonizel zarówno normalne komórki i komórki nowotworowe, promieniowanie wpływa na czas dostanie się do organizmu i skutków, które skupia się na DNA w jądrze komórki, DNA został uszkodzony w celu utworzenia. Głównym zadaniem komórek nowotworowych, aby pomnożyć swoje przeznaczony wyłącznie przez naturę. Jednak DNA normalnych komórek posiadają mechanizmy do naprawy pęknięć. Dlatego też, w obliczu promieniowania komórek normalnych do komórek rakowych, że naprawa pęknięć, ale nie może naprawić umrą. Tak więc eliminuje komórki nowotworowe, komórki pozostają nienaruszone. W ten sposób pacjent będzie traktowany w praktyce.

, Co stanowi różnicę pomiędzy promieniowaniem i chemioterapii?
W rzeczywistości, oba z nich, ale powiem wam bardzo skutecznych metod leczenia, sposób podobny do tego w miejscu zabiegu, radioterapia jest rzeczywiście skuteczny. Na przykład, wszystkie skutki pacjenta ucha ışınlıyorsanız dobry lub zły, w zależności od pacjenta do ucha jest promieniowanie. Jednakże, nie jest lekiem. Aby otrzymały leku dożylnie, z uwagi na krew mieszając skuteczne dla całego ciała, ale różnica między nimi jest tak silne, ale cały efekt promieniowania ciała lek jest skuteczny. Jest to jednak bardziej skuteczne w przeciwieństwie do wpływu leku promieniowanie emitowane podczas całego ciała, to jest zwykle połączenie tych dwóch metod w celu zapewnienia kullamılarak całość.

Jest realizacja ryzyka radioterapii i chemioterapii?
Z grubsza zgadza się, że niesie pewne ryzyko, ale nie będzie mógł powiedzieć, że trzeba pamiętać. Belki, gdy są stosowane w połączeniu, jak i farmaceutycznych skutki uboczne w różnych narządach i tkankach. Te działania niepożądane muszą być ściśle monitorowane, w tym sensie następczych tych skutków ubocznych jest ryzykowne, ale gdy prawidłowo, to poważny problem nie występuje, gdy podawane przez ludzi, którzy wiedzą.

Jakie są najnowsze osiągnięcia w radioterapii? Radioterapii, jak również technicznych oddziału klinicznego rzeczywistości. Z tego powodu, bardzo ścisły związek z technologią i narzędziami, które ludzie używali dotychczas tę skuteczną terapeutycznie osobiste zdolności. Powiem ci, dziś, dziś, Radioterapia Radioterapia jako fundamentalnej zmiany w technikach obrazowania być zintegrowane w jednej chwili. Tak więc, nie są już w obecnej ışınladığımız formularza organów lub tkanek, które tworzą podczas napromieniania są w stanie wykryć i leczyć odpowiednio. To jest bardzo ważne, widząc w leczeniu. By serca, tak że leczenie przestało. Jasne rozróżnienie pomiędzy faktycznym tkanek nowotworowych nienaruszonych tuż przed lub w trakcie leczenia, mogą być wykonane z wyprzedzeniem, jest bardzo krótki. Jaki jest pożytek z tego? Czas trwania okresu leczenia do zastąpienia zwykłej zmiany nowotworowej i tkanek kształcie znika. Powiem ci to, na przykład, pacjent z rakiem prostaty ışınlıyorsunuz. Tam przed pęcherza, tkanki gruczołu krokowego, narządów, nietrzymanie ma torebkę. Za jest ostatnia część jelita grubego zwanej odbytnicy. Wiesz, ludzie zbierają się w moczu lub stolca w odbytnicy, w zależności od tego, czy gaz nie jest Biyu odbytnicy, kształt, zmiana lokalizacji. Podobnie, usytuowanie w kształt zmienia się w zależności od tego, czy pęcherz jest pełny lub pusty.
Jakie są techniki praktyce radioterapii?
Techniki stosowania radioterapii klasyfikacji grubsza sklasyfikować następująco: źródło promieniowania, odległość między ludzkim, jak daleko można leczyć go wyglądać tak zdalnie klasyfikacji lub klasyfikowania, np. do tkanek w leczeniu. Turkish letereterapi wyjątkiem nazywamy je po łacinie lub innych, nazywamy brachyterapii, brachyterapia w łacińskich pomocą bliskich. Istnieje również kilka podgrup brachyterapii. Ludzie lubią umieszczać materiały radioaktywne w naturalnych przestrzeniach. Na przykład niektóre substancje radioaktywne do macicy przez pochwę u kobiet z rakiem szyjki macicy i budować go nazywa lub brachyterapii piersi, na przykład prywatne bary, substancje radioaktywne w tkance piersi i budować tymczasowe. Jest również nazywany brachyterapii skóry intersisel raka, skórę, na przykład, albo jakaś specjalna obróbka żelaza połączeń ışınlayıp okładki nie robią pewnych rzeczy, ale to się nazywa brachyterapia, radioterapia jest ważną częścią ich osi, zwane leczenie wezwanie teleterapii metoda jest wykonywana. To teleterapide kobalt-60 urządzenia są obecnie szeroko stosowane w maszynach używanych i wychodzi z użycia. Więcej deniyer aksiratörler używany, dużo liyenaksiratörler z rozwojem nowych technologii, zabiegi są w stanie zrobić tak wiele różnych cech technicznych.
Pacjentów radioterapii należy zwrócić uwagę na najbardziej?
Radioterapia należy rozważyć początek napromieniowanego obszaru rzeczy trzeba utrzymywać w czystości. Nie było przekonanie, że w przeszłości, pacjenci yıkatmazlardı ışınlanırken złe rzeczy. Bakterie mnożą i powodować infekcje na skórze, ale teraz szkoda nie ma żadnych zasad. Pacjenci yıkanmayacak zawsze najpierw zapytać, czy możemy zrobić to sam, nie trzeba podrażniać skórę prania włókna, takie jak przejażdżki, pocierając obszary promieniowania jak podejmować żadnych działań, nie musi do mechanicznego podrażnienia. Więc jeśli słońce się zbyt daleko od jego twarzy durmamaları ışınlanıyorsa, ramię ışınlanıyorsa günşete go lubisz, ale ciała ışınlanıyorsa się zatrzymać ubrania to nie przeszkadza, ale również ludzkie jest naświetlany jest dozowana zbyt dużo słońca podczas kąpieli, że lato jest zalecane.
Poza tym, trzeba zwrócić uwagę na co?
Niektóre zmiany w jelitach pacjentów z brzucha napromieniowania mogą być wpływy na. Pacjenci będą łatwe biegi, tak wzdęty, biegunka zwyczajowo poleca się trzymać z dala od żywności. W czasie radioterapii w połączeniu z chemioterapią, skutki uboczne leku, chodzi o ocenę stanowią. Z tego powodu, przed lub w trakcie leczenia każdego pacjenta lekarz chce bardzo szczegółowych informacji na temat leczenia prawdy. Patrząc na wszystko, jeśli są one wykonane u pacjentów chemioterapii muszą być bardzo ściśle monitorować, ponieważ krew liczy nagły i poważny spadek krwinek liczy swoje wpływy, nowe problemy mogą wystąpić na drodze iw terenie.
Czy ludzie leczeni radioterapią jest promieniowanie?
Wykorzystujemy naszą metodę radioterapii, pacjent saçmaz promieniowanie wokół. Ponieważ naszego użycia i stosowania substancji w postaci materiałów radioaktywnych lub wiązka promieniowania jest wyłączone przez. W związku z tym, że pacjent nie nadaje się. Krwioobiegu w dowolny sposób, ale istnieje niebezpieczeństwo takiego się sekcja medycyny nuklearnej diagnostycznych lub terapeutycznych interwencji z substancji promieniotwórczych jest takie ryzyko.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s