Przerzuty rak płuc do mózgu

Dr Adnan Aydıner

30 lat, trzy lata temu miałem operację na plecach i obserwacji została podjęta z powodu mięsaków tkanek miękkich. Tydzień temu, przed moim filmie z przerzutami w klatce piersiowej znaleziono w trzech kawałkach. Surgical onkolog zaproponował być usunięte i przerzuty. Jak potrzebujesz operacji? Czy mogę pozbyć się tej choroby?

Coşkun Nazwa

Pan Coates,

Pierwszy zaproponował usunięcie przerzutów u pacjentów z mięsakiem leczonych jeżeli liczba i rozmieszczenie metod. Operacja Şansızız pozbyć się tej choroby może być. Z tego powodu zaleceń lekarza zalecenie.

Szanowny Panie,

Nasz żołądek pacjenta przebił trzy miesiące temu. Operowano w trybie pilnym. Posadzone w żołądku. Jednak iyileşemediği widziałem. Wzięliśmy ją do lekarza ponownie i guz wątroby w żołądku w wyniku skoków z badania endoskopowego. Wszystkie regiony są obecnie nowotworowe zapisał w chirurgii żołądka. Jednakże, z powodu przerzutów rozpoczęciem chemioterapii. Organy inne niż wątroby nie wykazywał jeszcze. Zastanawiam się, czy wątroba nie może być, lub nie może być traktowane na torbieli regionach? Z uzdrowienie naszych pacjentów próbują znaleźć wszelkiego rodzaju informacji.

Najlepsze Murat Pozdrawiam

Drodzy Paul,

Czy struktury torbielowate przerzutów w wątrobie wykazano. Są one wielką liczbę przerzutów, jeśli ta metoda nie jest tylko najodpowiedniejszego leczenia jest chemioterapia. Jednak dla regionu, zwłaszcza w inicjatywach regionalnych, które mogą być sądzony jeśli istnieje. Jednakże, chemioterapia ma miejsce w każdym przypadku.

Dobry panie po południu

ojca zdiagnozowano raka żołądka i miał operację około 3 miesięcy temu. Kwas brzuch nie. Jednak masy przerzutowe stwierdzono w wątrobie. Chirurgii tkanek nowotworowych, wątroba, trzustka, przepona i aorta lewa krusunu został opanowany. Pacjentów uznano inoprabl przeprowadzono. Jeżeli nie ma potrzeby dla chemioterapii. Farmakoterapia dano. On został przerwany. Mój tata nie mógł się oprzeć. Yatakta.Yemesi obecnie uważane za normalne. Nerki bolą. Muszę zachować mój ojciec, jak leczyć? Uprzejmie otrzymaniu informacji na ten temat.

Jade Host

Szanowny Jade Hostii,

Rak żołądka jest zależna od ogólnego stanu chorego jest uszkodzony, gdy łóżko nie jest właściwe, aby dać chemioterapii. W tym przypadku tylko wspiera zalecanego leczenia (bólu, takich jak zapewnienie żywienia).

Szanowny Panie,

63 lata stary ojciec zdiagnozowano raka płuc. Powiedziano mi, że rozprzestrzenianie choroby w mózgu. Beyinedeki proponowany guza radioterapii. Radioterapia zniszczyć stan guzów mózgu mają? Korzystne byłoby, aby utrzymać ciężar pacjenta z rakiem? Czy jest jakaś szansa na wyginięcie choroby w płucach?

Dzięki

Hasan Vural, Konya

Pan Hasan bej,

Dwa rodzaje raka płuc (drobnokomórkowego i nie-). Dwa różne typy nowotworów odpowiedzi na leczenie. Zgodnie z niedrobnokomórkowym Olanda komórek po radioterapii nowotworu jest większa szansa zagubieniu. Ponownie, to samo odnosi się do płuc. Jednak tempo wzrostu guza i rozprzestrzenianie małych guzów będzie więcej. Przerzuty do mózgu, choć pełne odzyskanie może być obserwowane u niektórych pacjentów z rakiem płuc.

Adnan Bey,

Mój dziadek ma 66 lat Valerie Turcja. A zdiagnozowano raka przełyku z przerzutami do wątroby 5 miesięcy temu. Do tej pory 3 razy 28 dni poza poddanych terapii medycznej, a następnie nazwie leku UFT 3 tygodnie leczenia narkomanii. Jednak nie są to bóle twojego dziadka i ciało, widzialne i niewidzialne guzy zaczęły się pojawiać. Teraz i znowu powrócił do leczenia farmakologicznego stosuje się raz w tygodniu. Mój dziadek jest nadal ciężki i ciągły pasuje do obecnej sytuacji. Bóle mięśni i ból zbyt wiele zespoły biorą leki i ciągły. Wprowadza się przez usta. Czy kiedykolwiek miał szansę, aby pozbyć się mojego dziadka. Prof Dr Von Eschenbach, natychmiast zauważyłem zmiany samego siebie za to, że lekarz, wyniki badań przeprowadzonych przez i przy odpowiednim leczeniu rozpocząć natychmiast chemioterapii. Więc co robimy? Mój ojciec zaczynał jako objawy grypy. Krwawienie w stolcu została zabrana do szpitala. Testy i odkryto guza, a endoskopia ojciec rozpoczął leczenie natychmiast. Ale późnym etapie 4 i powiedzieli? Więc zostawić śmierć pacjenta twarz? Będziesz chcą ogłosić nasze głosy tam, a odpowiednie leczenie lub leczenie o ile to możliwe, aby przejść do Ameryki.

Derya Koç

Szanowny Coach,

Wszystko, co twój ojciec w Ameryce są w Turcji. Rozpoznanie raka przełyku wcześnie, jeśli to możliwe, aby pozbyć się choroby. Jest jakaś szansa, umieszczone coraz u niektórych pacjentów mogą być diagnozowane późno. To odnosi się do stopnia rozprzestrzeniania się nowotworu. Jednak rodzice są bardzo zaawansowana choroba. Polecam, aby stosować się do zaleceń Onkoloğunuza zaufania i polegać.

Drodzy Doctor,

Poniżej jest rzecz prosić was o pomoc w pacjenta beliteceğim cechy, 40-letnia kobieta. W dniu 27-11-2001 w prawo piersi z powodu raka piersi zostały uwzględnione (receptora estrogenowego: negatywny, progesteron receptor: ujemny). Chemioterapia i radioterapia wkrótce po obejrzeniu naszego lekarza została przyjęta skarży się na bóle pleców. Radioterapia, scyntygrafię kości i MRI zostały zidentyfikowane i stosowane z wynikiem miesięcy rozmnażania kości-wzmocnienia (bisfosfonianów) narkotyków kullandırıldı. Ale CA15-3300, CEA 711 i rozproszone przerzutów w wątrobie w badaniu ultrasonograficznym (spread) powiedział monitorowane. Znowu poddano chemioterapii i radioterapii. Nasz pacjent był w stanie przekonać zmuszony spędził okres złym sensie psychologicznym. Widzieliśmy już ten zabieg jest już napotykają ten sam korkmaktayız wynik słaby. Prosimy Cię, aby dzielić się swoimi pomysłami i sugestiami z nami w tej sprawie.

Chan

Pan Khan,

Rozprzestrzenianie się leczeniem raka piersi narkotyków jest bardzo skuteczny. Niemal wszystkie komórki nowotworowe rozprzestrzeniać Ważną grupą pacjentów może być zniszczona. Niemniej jednak, nadal istnieje ryzyko nawrotu pomimo wszelkich zabiegów. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarzy i narkotyków leczenia kaçmayınız zrobić. Uzyskać wsparcie z psychologicznego punktu psychiatrów.

Szanowny Panie,

Guz w lewym jajniku pochodzą z nieruchomości. Lewej nerki, wątroby, jamy brzusznej rozprowadzono guza. Mam 6 razy chemioterapii. Kadi i guza po chemioterapii jedynie w chirurgii jamy brzusznej na usunięciu guza polecił. Operacja Olmalımıyım lub chemioterapia mam brać? Jakie są szanse na nawrót choroby? Kurtulurmuyum? Czy masz jakieś inne sugestie dotyczące leczenia?

………

Pan okurumuz,

Rak jajnika jest często rozpowszechniane w podbrzuszu promieniujący do i od mniej wspólnego typu nowotworu. Masz wątroby lub böbreyin powierzchnie, co moim zdaniem jest membrana regresji guza jest, że są one dostępne, gdy leki. W tym przypadku, bardzo wielką korzyścią być operowany. Otrzymujących chemioterapię po operacji niż kilka razy, myślę, że byłoby to pomocne. Chociaż tak rozłożone w śniegu, a nawet pozbyć się tej choroby są szanse na przeżycie długoterminowe. Z tego powodu, stosować się do zaleceń lekarzy.

Szanowny Panie,

4 lata temu zdiagnozowano u mnie raka piersi leczonych I (chirurgia, chemioterapia i radioterapia). Ostatnie 3 cm guza w ​​klatce piersiowej znaleziono w moim filmie (nie miał wcześniej). Igła do aspiracji przeprowadzono i adenocarcinoma znalazła. Przerzuty raka piersi. Receptory są negatywne, mówili. Publiczność, postanowiono chirurgii płuc. Co o tym sądzisz?

Nazwa: Wiosna

Pan Wiosna lady,

W tym przypadku, węzły chłonne śródpiersia znajduje się pomiędzy dwoma płuc jest ważne. Nie mają one, jak i inne odległe przerzuty lub guza, nowotwór płuc, operacja może być wykonana. Chemioterapia jest podany jakiś czas później. Innym podejściem jest podana przed rozpoczęciem chemioterapii, a następnie oceniać chirurgicznie punkt. Badania przesiewowe w kierunku przerzutów odległych powinny być bardzo dobrze zrobione.

Szanowny Panie,

3 lata temu zdiagnozowano u mnie raka prostaty z radioterapią, igła była 3 miesiące (agonista LHRH) i otrzymał pigułkę do codziennego użytku (anty-androgenów). 1 lat temu oglądany wartości PSA z 1 ng / ml, podczas gdy przyczyną bólu oglądany nowej wartości 40 ng / ml (powtarza się dwukrotnie). Przerzuty do kości powiedziano, że sintigrafimde. Innym przerzuty organımda. Bolą mnie plecy. Chemioterapia powinna być zrobione? To leczenie jest, jak sugerujesz?

Mąż Kerim

Pan Kerim Bey,

W tym przypadku jest to zwykle sugeruje, że pojawi doustną tabletkę (anty-androgenów) i okres zaprzestania śledzenia cię (hormonoopornego raka prostaty, receptory androgenowe pin, należy nadal pozostają aktywne). Być podjęta po ocenie leczenia otrzymałeś. Zabiegi można otrzymać, oprócz bisfosfonianów do kości ketokonazol (glikokortykosteroidy mogą być obecne), lub zastosowanie chemioterapii. W międzyczasie, systemowa terapia promieniowania jest również opcja (stront). Bolesne radioterapia może być stosowana na zewnątrz od regionu.

Szanowny Panie,

56 lat. Miałem trzydzieści lat palenia. Tydzień temu zdiagnozowano u mnie raka płuc i pokroić palenia. Rak naskórkowy został znaleziony w moich płucach. Z 4 cm guz w prawym tomografii są moje płuca. Że guz T2. PET został nakręcony w płucach, a pobór guza mózgu zaobserwowano nieostry podejrzane, MRI mózgu z przerzutami wzięto i dwa obok siebie. Neurochirurgiem usunąć chirurgicznie dwa guzy w mózgu, powiedział. Jednak inny lekarz zasugerował, chirurgia, radioterapia, zamiast. Mój szef powiedział mi, aby zastosować belkę, a następnie wysłać go do chemioterapii. You yaptırayım operację mózgu w przypadku guzów?

Nazwa: nadzieja

Pan Okurumuz,

Jeśli nowotwory płuc i śródpiersia zaangażowanie u pacjentów z przerzutami do płuc w operacji mózgu, chirurgiczne usunięcie guza może stosować. Znaczna liczba tych pacjentów oraz, w następstwie dalszych chirurgicznego prostatektomii jest w stanie wydobyć z chorobą. Ta reguła tylko niektóre przerzuty do mózgu. Do trzech mózgu przerzutów w retrospektywnym badaniu pokazuje, że operacja może być wykonana. Twój pacjent stosuje się do leczenia chirurgicznego raka płuc i mózgu, a także, jak sądzę. Następnie promieniowanie powinno być stosowane do mózgu, a następnie stosowaniu chemioterapii będzie pomocne.

Szanowny Panie,

Jestem 56 lat. Ponieważ wartość CEA wykryty przez 30 przyjazd 2 cm w największym z trzech w odpowiednich przerzutów do płuc wykryto. PET zostały wykonane. Bağırsağımda nowotworu wynosiła (lewa jelita). Inne przerzuty organlarımda znaleziono. Mój lekarz powiedział, że rozpocznie chemioterapię w jelicie, a następnie wykonaj operację. Jak myślisz, jak sampler leczenia?

Nazwa: solar

Pan okurumuz,

Rak jelita może być usunięty chirurgicznie ocenia się przerzutów do płuc, przerzutów do płuc po usunięciu jelita operacji, chemioterapii, a następnie jest zalecane. Ten przerzutów płuc jest zwykle stosowany 1-3.

Szanowny Panie,

Byłem w 2001 roku, a jajnik zostali chirurgii orchidektomii. Następnie przestrzeń i lewo choroby nerek, przerzuty do wątroby zrobić. Otrzymałem sześć cykli chemioterapii. Po zabiegu, badania krwi i skanowanie CT guza wynosiła tylko 1 cm od powierzchni. Półtora miesiąca temu miałem operację. Pozostałe części i martwe tkanki usuwa się z udanej operacji. Patologia części nie ma. Rezultatem było satysfakcjonujące, mój lekarz mówi. Sztuk martwych. Choroba jest zjadany, tylko, że powinnam się sprawdzić co 3 miesiące. Trzeba się chemioterapii po operacji? Można pokonać chorobę. Ta fizyczna obecność, a mój stan zdrowia jest bardzo dobry. Co robisz polecacie?

Nazwa: Uwaga Ugur

Szanowny Panie Ugur,

Pełną odpowiedź powtarzanie leczenia choroby, lek jest przyjmowany. Obrazy martwych tkanek, komórek nowotworowych wykazały całkowicie. W tym przypadku nie ma dodatkowej terapii lekowej. W tej chwili możemy powiedzieć, że pokonał chorobę. Choroba z wysoką szansę odzyskania. Jednak nadal obserwacji jest wymagane.

Szanowny Panie,

Moja matka kości przerzuty wykryto. To zagrożenie dla życia? Co należy zwrócić uwagę?

Er Vasfi

Pan Vasfi oficer,

Przerzutów do kości nie zagrażających życiu sytuacji. Jednak trzeba być ostrożnym, jeśli chodzi o złamanym stanie. Nie wchodzą w celu uniknięcia złamania ciężkiego dźwigu ich. Istnieje ryzyko złamań, zwłaszcza w pasie i biodrach. Głównym leczenia do leczenia osteoporozy jest najważniejsza. Zabiegi stosuje się do kości. Tutaj, tak zwane leki bisfosfonianu są używane. Dożylnie trzy do czterech tygodni, lub przyjmować doustnie w formie tabletek. Wskazuje, że korzystne skutki destrukcji kości w postaci tego leku. Rzeczywistym traktować w leczeniu nowotworu.

Dr Adnan Aydıner

Mój brat ma 55 lat. Guz mózgu znaleziono kilka kawałków mojego brata. Znaleziono guza w ​​innego narządu. Przeszedł radioterapię do mózgu z powodu stanu alarmowego. Co powinniśmy zrobić, aby zrozumieć, gdzie przerzuty robią?

Mustafa Yigit

Pan Mustafa Bey,

Myślę, że twój brat jest wykonywane do diagnozy szczegółowych badań radiologicznych. Badania krwi mogą być w stanie z niego korzystać. U niektórych pacjentów, długo po faktycznym naciskiem guza może być zidentyfikowane. Badania mogą być odpowiednie dla pierwszego chorego na raka płuc.

Szanowny Panie,

Są to 32-letni syn. Hayasında znaleziono guza. Diagnoza raka jąder, mówili. Ponadto stwierdzono, że trzy z nowotworu płuc. Mówili, że choroba rozprzestrzenia. Chemioterapia odbędzie się. Czy to możliwe, aby pozbyć się mojego syna nauczyciela tej choroby? Są udogodnienia dla zagranicy. Chcesz wyjechać za granicę? Z pewnością zachwyci odpowiedzieć jak najszybciej.

Genghis Kocayürek

Pan Cengiz oficer,

Twój syn jest w stanie pozbyć się tej choroby. Choroba ta dobrze reaguje na lek. Zanik choroby całkowicie możliwe. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę do Turcji, gdzie wszystkie leki. Chemioterapia jest leczenie tej choroby przez okres pięciu dni. Leczenie podaje się raz na trzy tygodnie. Być podane na podstawie odpowiedzi otrzymanych leczenia, leków lub narkotyków zmieniło i nie zmieni, ile razy zostanie podjęta decyzja. Zaufanie do swoich lekarzy. Postępuj zgodnie z zaleceniami.

Hello dear Aydıner

Dziękuję za odpowiedzi na moje e-maile wpisane w pierwszym. Napisałem do was, zanim w mojej narzeczonej na. Folie wykonane na początku raka trzustki wydaje się być tylko inne narządy nie rozprzestrzeniają się, ale stwierdzono, że tylko sintigrofisinde kości inwazji kości. Tak jak mówisz, będzie chemioterapia i chirurgia. Obecnie nie ma żadnego bólu w kości sam nie spodziewano się, nudności, objawy takie jak ból zaczął. Mój narzeczony jest bardzo zdesperowany. Przerzutów do kości, nie można wyleczyć? Myślę, że jest to stan, który wpływa na długość życia dramatycznie. Po tym punkcie, co można zrobić? Przerzutów do kości jest zdecydowanie nie do powstrzymania sytuacji?

Dziękuję bardzo

EG

Pan EG

Negatywna sytuacja pod względem pacjentów absorbancji ma przerzutów do kości. Jeśli nie masz możliwości zniknięcia przerzutów tej choroby są dokładne.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s