Przerzuty rak płuc do kości

Przerzutami do kości przygotowana broszura o cwitryny jest wielki, ja z wami podzielić na dwie części. Musisz być informowany i twój adwokat zdrowia jak zawsze. Należy pamiętać, że statystyki tylko ogólne informacje; Żadna siebie jako część nigdy statystyk.

Zdrowie śmiały,
ET

Jakie są przerzuty do kości?

Zazwyczaj prostaty, piersi, płuc, tarczycy, raka kości wartości maksymalne nerek (przerzuty) pokazano nowotwory.

Przerzuty do kości są najczęstszym kręgosłup, to miednica, obwód bioder, górna kości nóg (kość udowa), górna kości ramienia (kości ramiennej), żeberka, i złamanie kości czaszki występuje. Przerzuty do rąk i stóp są rzadkie.

2 z 3 kości przerzuty w raka piersi i prostaty rozprzestrzenił wszystkich marek. Płuc, tarczycy i raka nerki, a po 1 z przerzutami do kości jest 3.

 

Jakie są czynniki ryzyka przerzutów do kości?

Czynniki, które zwiększają szybkość się za czynnik ryzyka choroby. Lekarze nie są pewni, kim ma czas można zobaczyć w przerzutów. Jednakże, prostaty, piersi, płuc, tarczycy i nerki   Prawdopodobieństwo wystąpienia niektórych rodzajów nowotworów przerzuty do kości wyższej niż inne nowotwory.
Także ludzie, którzy mają ten sam rodzaj nowotworu, wielkość guza rozprzestrzenił się na węzły chłonne i czynnikiem ryzyka przerzutów do kości. Co więcej, w przypadku niektórych rodzajów raka, zmiany genetyczne w stopniu i czynników ryzyka agresywności nowotworu.
Normalna tkanka kostna
Najważniejszym budulcem kości, układ kostny, mięśniowy ruch ciała sprawia, że z.

Ponadto, krwinki wytwarzane w szpiku kostnym i wapnia w kościach. Inne tkanki i komórki, jak i tkanki kostnej, włókna i wapnia do podstawowej struktury utwardzonego materiału, ale podtrzymywania tkanki utworzone.

Składa się z dwóch rodzajów komórek kostnych. Zadzwoń nowe kości tworzące komórki zwane osteoklastów w osteoblasty i niszczenia kości z komórek, które tworzą stary. Normalne tworzenie się nowej kości w tym samym czasie struktura starej kości są zniszczone.

Długa struktura kości

Jakie są objawy przerzutów do kości?
Ustalenia kości przerzutów zależy od pacjenta. Niektórzy pacjenci mogą nie wykazywać żadnych objawów.

Niektóre z objawów:

· Łatwy do złamań w

· Trudności w ruchu

· Ból w organizmie

Badania lekarskie są dostępne w następujących ustaleń:

· Wysoka jakość wapnia

· Pogorszenie szpiku

Najczęstsze objawy bóle kości, złamania i ucisku na rdzeń kręgowy są wliczone.

Ból kości:
Ból i ciśnienie na nerwy powstaje z proliferacją komórek nowotworowych w szpiku kości. To wzrost o uszkodzenia prawidłowej struktury osłabia kości. Ból jest zazwyczaj pierwszym objawem, że pacjenci zawiadomienia. U pacjentów z przerzutami do kości doświadczenie bólu w okolicy i okolic. W zależności od regionu, przerzutów, widać różnice w bólu.

Na przykład, przerzutami do kości w kręgosłupie, w nocy, lub unieruchomienie może prowadzić do zwiększenia dyskomfort i ból. Długie kości rąk i nóg przenieść reszta przerzuty być zwiększenie i ból maleje zazwyczaj występuje. Stan ból zwykle wzrasta w czasie u pacjentów z przerzutami do kości. Ból może przyjść i odejść.

Ból kości, przerzuty do kości wynik ze wszystkich znanych. Objawy przerzutów do kości lub ból / pieczenie, które może prowadzić do infekcji, zapalenia stawów lub innych czynników, nie spowodowało wynikają z lekarz może monitorować stan pacjenta.

Złamania:
Osłabia kości normalnej struktury przerzutami do kości, uszkodzenia kości. Osłabione kości i zwiększonym ryzykiem złamań. Ten typ złamania nazywa złamania patologiczne. Czasami pin metalu umieścić w pracy i wzmocnienia kości.

Są na ogół bardziej podatne na złamania kości u pacjentów z przerzutami do kości, wymaga szczególnej opieki i uwagi do codziennych czynności. Jakie działania mogą być kontynuowane, a które należy pozostawić w pacjenta musi zostać poinformowany przez lekarza, który następuje.

Są bardziej podatne na złamania kości, w większości długie kości rąk i nóg, i kości kręgosłupa. Czasami może to być objawem tego typu przypadkach złamań, nagły ból w okolicy talii.

Ucisku rdzenia kręgowego:
Kompresja ucisku na rdzeń kręgowy z przerzutów guza został umieszczony w kręgosłupie występuje. Taki ból pleców może wystąpić tak, że pacjent może odczuwać bólu i zmuszone chodzić. Inne objawy to osłabienie i drętwienie nóg, jelit lub pęcherza problemów lub drętwienie w okolicy brzucha jest położony.

Czasami, ze względu na trudności w takich przypadkach pierwszym objawem nerwów rdzeniowych, oddawanie moczu kontroli pęcherza.

Wysoki poziom wapnia (hiperkalcemia):
Rak może prowadzić do zwiększenia ilości wapnia w kościach. Ta utrata apetytu, nudności, nadmierne pragnienie i zmęczenie może prowadzić do uczucia. Jeśli nie jest leczone, warunek ten może prowadzić do niewydolności nerek i śpiączki.

Inne objawy: W zależności od innych objawów wpływu przerzut szpiku kostnego może wystąpić. Dolegliwości te występują zazwyczaj u pacjentów otrzymujących chemioterapię lub radioterapię. Gdy poziom czerwonych krwinek we krwi, zmęczenie, objawy niedokrwistości, takie jak zmęczenie i duszność może wystąpić.

Zmniejszenie podatności na infekcje występują u pacjentów z białych krwinek, gorączka, dreszcze, zmęczenie i objawy takie jak ból może wystąpić. Jeśli jest zmniejszenie liczby płytek poziomach, nieprawidłowe krwawienie może wystąpić. Objawy zmieniają się w zależności od typu komórki krwi wpływają przerzutów.

Przerzutowego nowotworu może pojawić się w trzech kierunkach:
• następnie w diagnostyce raka u pacjenta, biorąc pod uwagę możliwość przerzutów do kości podczas kontroli w tym celu (scyntygrafia kości, itp.).

• u pacjentów ze znaną rozpoznania raka, ból, objawy takie jak utrata funkcji lub złamania patologicznego w wyniku oceny,

• nagle, ból u pacjenta, bez znanego choroby, objawów, takich jak utrata funkcji, lub złamania patologiczne w wyniku tej oceny w oparciu o źródło przypadku znajduje się na raka w innym miejscu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s