Pierwsze objawy raka płuc

Rak płuca jest najczęściej przypadki śmierci z powodu raka wśród kobiet. To jest bardziej niebezpieczne formą choroby nowotworu piersi. Niestety, przypadków raka płuc wśród kobiet wzrosła z roku na rok. Drugiej strony, rak płuc występuje częściej u mężczyzn niż u kobiet. Niestety, rak płuc jest jedną z najczęstszych przyczyn zgonów. Jest to choroba, która występuje częściej wraz z wiekiem.

Najczęstszą przyczyną raka płuc w przypadku nieużywania. Zaczął zwiększenie wykorzystania non-przypadków raka płuc wśród kobiet wzrosła sędziów arsında. Z drugiej strony raka płuc, zanieczyszczenie powietrza, promieniowania, stres, smutek, jak również inne czynniki, które mogą spowodować.

Ponadto, eksperci w zapobieganiu raka płuc jest również podkreślić, że spożywanie odpowiednich pokarmów. Beta-karoten, witamina C, witamina E, kwas foliowy, kwas produkty bogate są grupy składników odżywczych, które chronią przed rakiem płuc. Oczywiście, to nie jest wystarczające składniki odżywcze. Trzeba się trzymać z dala od innych czynników ryzyka, o których mowa powyżej.

Jakie są objawy raka płuc?

Ciągły stan kaszel, odkrztuszanie krwi, utratę apetytu, zmęczenie, utrata masy ciała, dobre samopoczucie, świszczący oddech, duszność, plwocina, krwawe plwociny, i ból w klatce piersiowej to objawy. W ogóle, wczesny okres nie jest bardzo jasne. W związku z tym, w szczególności dla osób palących yaptırmalarında są badane w regularnych odstępach czasu.

Wiedza wyciągnąć od pacjenta x-ray diagnozy raka płuc. Ostateczne rozpoznanie promieniowania rentgenowskiego, a także do konkretnego kawałka biopsja płuca w dniu 2 Test weryfikacja jest wykonywana.

Co to ​​jest leczenie raka płuc?

Leczenie raka płuca guza wielkości, rodzaju i rozprzestrzenił zależy. W ogóle, operacja jest bardzo małe guzy, rozprzestrzeniania się i rozjaśnia. Z drugiej strony radyoterepi (radioterapia) Metoda próbuje küçültülmeye guza. Chemioterapią do leczenia choroby (farmakoterapia) stosowana jest metoda. Inne rodzaje leczenia nowotworu w zaawansowanych przypadkach raka płuc jest trudne. Wczesne wykrycie jest bardzo ważne. Zdiagnozowano wczesnych stadiach choroby zwiększa szanse na wyleczenie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s