Ostatni etap raka płuc

Etapy raka płuc:

Etap leczenia objawy raka płuc

Rak płuca, najniebezpieczniejszych typów nowotworów jest jednym większość czasu nie może być żadnych objawów. Jak wiadomo, że przyczyną 95 procent raka płuc jest palenie. Jednak zdaniem specjalistów, mimo śmiertelnym postaci raka, że ​​profilaktyka jest równie łatwe.

Wczesne objawy raka płuc zwykle nie występuje. W związku z tym, w wielu przypadkach, w celu kontrolowania lub z innego powodu jest umieścić diagnozowana rentgenowskich klatki piersiowej. Tak często większość pacjentów “przez przypadek” uczenia się jest rak płuc.

 

Jakie są objawy raka płuc?

W toku uwaga jeśli kaszel

Objawy choroby, rak płuc, rak płuc sama lub rozprzestrzeniać się do odległych narządów, takich jak hormon wydzielany przez komórki nowotworowe zależy od pewnych substancji. Na początku objawów występujących rodzajów raka płuc jest kaszel wiedzieć, aby zdać. Plwociny mieszać z krwawieniem ludzi, na zmęczenie inaczej niewyjaśnionych, duszność lub obrzęk szyi, nawracające zapalenie oskrzeli, ataki zapalenie płuc, utrata utrata apetytu lub wagi, chrypka i klatki piersiowej, pleców i barków, lub inne objawy trwałe, jak pokazano.

Diagnoza Diagnoza raka płuc:

Najpowszechniej stosowaną metodą w diagnostyce raka płuca dodaje można powiedzieć: proste chest X-ray do mielenia. Widoki na nieprawidłowym piersi x-ray ukazuje guza lub guza. Tomografia komputerowa płuc jest? Tomografia komputerowa płuc objawów związanych z rakiem w RTG klatki piersiowej, które wskazują na jeszcze bardziej wrażliwą techniką obrazową. Oceny trójwymiarową relację między unaczynienia guza i innych struktur pokazanych. Oceniając, czy spread guz na mózgu tomografii komputerowej zapewnia.

Techniki rak płuc Imaging Jak się masz?

MR, aby uzyskać konkretne informacje na temat lokalizacji guza jest wymagane. PET i PET-CT na podstawie użycia organizmu komórek cukru. Zapewnia wyświetlanie wszystkich komórek nowotworowych w organizmie, który posiada promieniotwórcze cukru. Istnieje również scyntygrafia. Cała scyntygrafia kości ciała jest najczęściej stosowana. Którym rozmnażanie kości raka jest oceniany. Badane przez badanie komórek nowotworowych i wydzieliny oskrzelowej w wywiadzie, cytologia plwociny. Jeśli nie można uzyskać wynik netto powinien być biopsja. Próbki pod mikroskopem w celu oceny chorej tkanki jest z tego regionu, a teraz na ostateczną diagnozę.

Rak płuca szybko typ rozprzestrzeniania

Istnieją różne rodzaje raka płuc.

Jakie są rodzaje raka płuc?

W tym drobnokomórkowego i nie-drobnokomórkowego raka płuc są głównie dwa rodzaje. Te dwie grupy stanowią 90 procent nowotworów płuc.

Drobnokomórkowego raka płuc, to 15 do 25 procent. Rośnie szybko i wczesne przerzuty odległe (spread) może to zrobić.

W raka płuca są głównie trzy podgrupy:

  • Rak płaskonabłonkowy,
  • Gruczolakorak
  • Duży cell carcinoma

Inscenizacja i oceny w celu określenia częstości występowania tej choroby.

O wyborze metody leczenia, w zależności od wyniku decyduje.

Inscenizacja płuca rak, choroba ograniczona i rozległe są przeprowadzane. Drobnokomórkowego raka płuc z czterech etapów I-IV jest oceniany.

Etap I, II, i III, A i B, są dwie podgrupy.

Etap IV jest najbardziej zaawansowanym okresie choroby.

Istnieje rozprzestrzeniania się nowotworów, narządów innych niż piersi.

Etap leczenia raka płuca:

Przebieg choroby jest wyznaczone metodami z wyboru w leczeniu. Podejść terapeutycznych mogą być podsumowane w następujący sposób.

Jeśli ograniczona choroby rak płuca, w skojarzeniu z chemioterapią do radioterapii (radioterapia) są. Chemioterapia jest głównym wyborem trzeba się rozprzestrzeniać.

Inne rodzaje niedrobnokomórkowego raka płuca jest uważany etapy.

Zgodnie z chirurgicznym usunięciu guza i węzłów chłonnych w fazie I podejścia leczenia.

W fazie II, po chirurgicznym usunięciu guza i węzłów chłonnych, chemioterapii lub radioterapii jest, jeśli to konieczne.

Stage IIIA, chirurgia, radioterapia i chemioterapia mogą być stosowane w różnych rankingach.

Właściwe podejście do radioterapii i chemioterapii w IIIB stadium.

Etap IV chemioterapia lub leczenie objawowe.

Zalecane w leczeniu raka płuc w wszystkie zabiegi mają na celu utrzymanie choroby pod kontrolą, do przedłużenia życia pacjentów, eliminację objawów oraz zapewnienie lepszej jakości życia.

 

Aby dać ci bardziej szczegółowych informacji;

Tak więc 4-drobnokomórkowego raka płuc Jeśli chodzi o scenę?

Jest to rodzaj niedrobnokomórkowego raka płuc, raka płaskonabłonkowego, 4 Jak długo będzie scena pochodzi?

Ile czasu mija od każdego raka płuc stadium?

Podzielona jest na 4 etapy, jak wskazano powyżej, w płaskonabłonkowego raka płuca:

W etapie 1: W tym etapie guza i węzłów chłonnych atlamamıştır 2 cale mniejsze. Nie ma przerzutów. Na tym etapie, wyleczenie jest osiągnięte w znacznej mierze od zabiegu.

Faza 2 także: W tym etapie nowotworu jest zazwyczaj pozostaje w miejscu. Ta faza jest także duża szansa na chirurgicznego leczenia.

W etapie 3: W tym etapie, guz pominięte węzłów chłonnych w klatce piersiowej. Częściowe obszary guza może się rozprzestrzenić do płuca w stadium 3. Nie ma szans, aby rozpocząć leczenie z chirurgii, chemioterapii, stosowana w pierwszym etapie. Po trzech cyklach oczyszczania węzłów chłonnych i znacznie zmniejszyć, jeśli ponad 70% nowotworu może być operacyjnie pacjentów. Lub kontynuować chemioterapię z radioterapią.

W etapie 4: guz przerzuty. W oparciu o zdolność do zmniejszenia możliwości leczenia. Chemioterapia, radioterapia i środki wspomagające, pacjent potrzebuje szansy, aby zapewnić wysoką jakość i trwałość.

Niedrobnokomórkowego raka płuc, etap 4, 1,5 -2 lat, aż przechodzi przez przerwy. Grupa niedrobnokomórkowego raka płuc, gruczolakoraka wzrostu nowotworu i przerzutów guza w stadium riskil zmian jest znacznie bardziej niż obecnie.

Jak wspomniano powyżej, najbardziej gwałtownie rośnie drobnokomórkowego raka płuc, tak szybko, jak w mózgu, szpiku kostnego, wątroby, narządów, takich jak guz nadnercza może dawać przerzuty. Kiedyś być mierzone przez poprzez tygodniach życia dla tych pacjentów. Ponieważ 85 procent przerzuty nowotworu w momencie rozpoznania stanu.

Wielkość guza pierwotnego i rozpowszechniania zaawansowania raka płuc (T), regionalnej zajęcie węzłów chłonnych (N), w obecności przerzutów odległych (M) jest stosowany w zależności od TNM.

Rak płuca TNM Klasyfikacja może być stosowany zamiast tych pacjentów są zazwyczaj valg TNM system (Veterans Administration Grupa Lung Cancer) zalecane przez system przemieszczania służy.

TNM system został po raz pierwszy zaproponowany w 1946 roku przez Denoix.

Ten system między 1966 a 1973 r., współpraca międzynarodowa w walce z rakiem (UICC) i American Cancer Society (AJCC) przystosowane przez raka płuc.

Zmieniony w 1986 roku i został przekształcony w jeden system.

TNM, histologiczne alttiplerdeki słabe rokowania ze względu na różnice przybyć, System inscenizacja UICC oraz AJCC został opracowany w 1996 roku przez nowe.

TNM systemu, rozwój ponownego płaskonabłonkowego, z dużych komórek, i gruczolakoraka (non-small cell, nie-drobnokomórkowy NSCLC) u pacjentów w zakresie leczenie i rokowanie w AF etapie do IB, IIA, IIB, IIIA, IIIB i IV zalicza.

Zamiast małych pacjentów chorych na raka komórek valg TNM system (Veterans Administration Lung Cancer Group) zalecane przez system przemieszczania służy.

W związku z powyższym, choroba jest zlokalizowana w jednej hemithorax “ograniczony” i jest bardziej powszechne niż hemithorax “szerokie” evrelendirilmektedir jak, ale może być również stosowany u pacjentów z małych komórek systemu TNM pomostowym.

Po wykryciu nowotworu płuc, rokowanie dla pacjentów robić zdrowe podejście jest najbardziej skuteczna metoda nauki porównania wyników, aby móc identyfikować i leczyć choroby, występowania anatomicznej inscenizacji, która jest wymagana. Wystawienie raka płuc ma duże znaczenie w związku z tym.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s