Operacja raka płuc

Kilka obrazów i biopsja raka płuca przed metodami chirurgii “inscenizacji” jest wykonywana. Trzy pierwsze fazy (Phase -1, -2, -3), “pierwszy”, które mają być usunięte chirurgicznie tkankę raka płuc, przepływ limfy płuc z migdałka gardłowego usunięte razem (śródpiersia limfadenektomia). W zależności od patologii leczenia raka będzie później TC – chemioterapia (lek) i / lub RT – radioterapia (promieniowania) dodaje się zabiegi.

Chirurgia klatki piersiowej na interwencje na raka płuca realizowane w następujący sposób:
Zabieg chirurgiczny, albo otwarty (torakotomii) lub zamknięte (torakoskopowa) inicjatywa jest wykonywana. Obie procedury następujące zabiegi chirurgiczne są takie same jak to ma miejsce w tym samym celu.

Otwarte (torakotomii) transakcji
-Lobektomia:
Rak płuc jest tylko obszar płuc (listka), chirurgiczne usunięcie płata, “lobektomia” jest tzw.

 
B-pneumonektomia statki raka płuc krwi iz płuc i bliskich oskrzeli do (central – centrum) znajduje się na jednej stronie, lub więcej niż 1 raka płuc powierzchnia płuca (płat) z partii płuc stwierdził, że “wszystko”, zgodnie z technik chirurgicznych w celu usunięcia “płuca “Procedura ta jest nazywana.

 

C-Ekstended (extended) zabiegi chirurgiczne:
Jeśli wielkie statki raka płuc, klatki piersiowej, zwany lewego przedsionka komory serca jest przechowywany przez usunięcie tej struktury w zakresie technik operacyjnych “procedur rozszerzonych resekcji chirurgicznej – rozszerzony” jest tzw.
Resekcja rękaw * “ogranicza się do oskrzeli lub stanu płuc zwanej rak oskrzela płata płuc celem ochrony tchawicy usunąć chirurgicznie i ponownie zasadzone w pozostałych oskrzeli i raka płuc są również zachowane odłączony od płata płuca.
D-Wedge Resekcja:
Zidentyfikował płata miejsc płuc, węzłów chłonnych, zmiany w płucach ograniczone do diagnostyki patologii chirurgicznej bçlgesinin procedurą, aby usunąć klin – zwany resekcji klinowej.

 
Off (torakoskopowa) transakcji

Torakoskopii, klatki piersiowej, 1,5-2,0 cm deliklereden otwarte próby dokonano przez włożenie kamery i przetwarzanie narzędzi. Wszystkie powyższe jest kompletne procedury chirurgiczne przeprowadzono w taki sam sposób, patrząc w aparacie. Ponadto operacja może oglądać na ekranie cały zespół operacyjny.

 

* Uwaga: Ogólnie rzecz biorąc, “zamknięte operacje po” mniej bólu, długość pobytu w szpitalu jest krótszy, powrót pacjenta do pracy i normalnego życia społecznego jest krótsza i niższa od kosztów techniki.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s